Stranica 81 od 266 PrvaPrva ... 3171798081828391131181 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 801 do 810 od 2656

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma Ronal Barbarian's Avatar
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

Citat Citat od zimzeleni Vidi post
    Na stranu sada tripera,slučajom okolnosti imam tri slovenca u mojoj ekipi na brzima,dva igraju redovno vaše sporaće,i više manje vas nitko ne persira mnogo. Bitno mi da mi više niste nepoznanica,tj zelim reci bez uvrede naravno,da vas je server po mom mišljenju mnogo više uzdigao nego što zapravo sami vrijedite.
    Kakve smo samo sreče a. Baš smo rođeni pod sretnom zvezdom da smo naišli na takav server. A jesi pitao ti te svoje Janeze zašto smo došli ovde?:cowboy:
    :vampire::girlw:

Član foruma
    Registriran
    Dec 2014

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Sta ti decko dragi pričas
    Cime sam ja to SC iznevjerio?
    Ja nisam odustao od SCa nego smo svi odustali od traviana
    90% igraca iz SCa ne igra na s1
    A dosao sam tu igrati samo zato jer me nikolina nagovorila
    A moj SC je svemirski brod za tebe(nije se tesko prisjetit svih onih oranja po +/+)
    Puno vrijedi vise to nego osvojiti server uz pomoc drugih kao vi...

Ja cekam samo da obrisete NAV kao sto ste obecali
    Ne budete ni sa koalicijom to postigli
    Nikakva koalicija nije sklopljena u svrhu da bi se ratovalo protiv NAVA. Koalicija odnosno bolje reci NAP ( jer je komunikacija izmedju saveza previse stura da bi se to moglo nazvati koalicijom ) je sklopljena zbog ovih Neznanih koji su tu dosli zgoldati ovaj server.

Član foruma Ronal Barbarian's Avatar
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

Kako si znao. Ovi Neznani našli zlatu žilu izpod Triglava pa došli na Hr server da ga troše. Al smo se gadno zajeb... Kolko se ovde troši golda bolje da smo išli na neki Arabski server gdje su u poredku sa vama prave sirotinje. 320k za kacigu gladiatora da ne nabrajam drugog. A vidi čuda nije ni jedna od ovih superskupih stvari završila kod Neznanih. Ako želiš ja ti mogu dati svoj zlati zub. To je sve što imam od zlata:sretan rodjendan:
    :vampire::girlw:

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    eh lošeg li servera
    da, opet banana, a najavljivala se krv u potocima, ja pripremio kante pod stol da mi ne curi iz kompa po podu
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od nesretna ljubav Vidi post
    rise ako ja prevodilo znaći riza, a ti ne jadaj čokolada sa riza još si malo da ne bude zapelo u grlo

u grlo metnaš samo čisto čokolado
    seveda, seveda, fokusirat ćemo se na rižu, hebeš ono ostalo napisano nego Smotko, de si bil na moru? kod nas ili doma?
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

Citat Citat od cokolinozder Vidi post
    da, opet banana, a najavljivala se krv u potocima, ja pripremio kante pod stol da mi ne curi iz kompa po podu
    trebat ce ti...

Član foruma nesretna ljubav's Avatar
    Registriran
    Oct 2014

Uobičajeno

Citat Citat od cokolinozder Vidi post
    seveda, seveda, fokusirat ćemo se na rižu, hebeš ono ostalo napisano nego Smotko, de si bil na moru? kod nas ili doma?
    ja nemal vremena za plavati na moru, to je za stare i djeca

samo igram i vidite kako ovaj gal pojačal igru od kad ga ja ućim

riza cokolada javi se da te naucim lijepi trikovi da budeš veliki najjaksi borac
    UVIJEK SAM TU BILA, RASPOLOŽENA SAM ZA PRAVU LJUBAF:cvjetic:

Član foruma Pafke's Avatar
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    A moj SC je svemirski brod za tebe(nije se tesko prisjetit svih onih oranja po +/+)
    Puno vrijedi vise to nego osvojiti server uz pomoc drugih kao vi...
    Al i dalje niste osvojili server :cerek: :cerek: ..... Nego kad več laprdaš o koaliciji aj vidi svoj savez, u koaliciji ste sa šlapicama a zbog čega to ? Da vas veliki neznani&co nebi preorali kad se izađe van kvadranta ? Najjača ste koalicija na serveru a tebi smeta jedan mali ptsp koji koalira sa wildom da preore drugu najjaču koaliciju na serveru. I nemoj mi odgovarat na skype tu mi te je draže slušat

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

nije bolest sve što boli..

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

Citat Citat od Pafke Vidi post
    Al i dalje niste osvojili server :cerek: :cerek: ..... Nego kad več laprdaš o koaliciji aj vidi svoj savez, u koaliciji ste sa šlapicama a zbog čega to ? Da vas veliki neznani&co nebi preorali kad se izađe van kvadranta ? Najjača ste koalicija na serveru a tebi smeta jedan mali ptsp koji koalira sa wildom da preore drugu najjaču koaliciju na serveru. I nemoj mi odgovarat na skype tu mi te je draže slušat
    nije to nikakva koalicija.. egoisti su naš wing

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4