Stranica 82 od 266 PrvaPrva ... 3272808182838492132182 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 811 do 820 od 2656

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma Pafke's Avatar
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

A e i ja kažen .... Ajmo forumski ratnici okupite se niste odavna, najjači ste mi uvik ste u pravu :cerek:

Član foruma Ronal Barbarian's Avatar
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

Pupke ti si sigurno vozač traktora. Sve bi preorao:daje cvijet:Odmori malo, popi nešto bit če ti lakše u životu
    :vampire::girlw:

Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

Ma krivo si me shvatija, ja sam samo za ljubav, zato i jesam u ptsp da ne ratujem sa nikim i popam do kraja.

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Pitaj si vođu, ipak malo više zna, nismu u nikakvoj koaliciji jednostavno nas je došlo za dva saveza, ljudi vole klikat sa Egočanstvom, tko nebi naravno.

Nema smisla se optuživat,svako igra svoju igru, malo je smiješno samo da ljudi koji
    su zadnji server igrali skupa se tako pljuju na forumu. Bolje se okanite NAV-a i probajte pokazat Neznanima da nismo
    baš neki seoski bicikl. Lets go Hrvati.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma Ronal Barbarian's Avatar
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

Kad sam proslednji put računao 51 i 6 bilo je 57 što znači da vas nema ni za jedan pun savez. A evo dobre ideje. Podelite se po 10 članova pa če vas bit 6 saveza a to je več opasna koalicija.:paladinko:
    Ti si kmet od Lepoga i ponosiš se time a u jedno nečeš biti seoski bicikl. Ako kmet od Lepog kupi biciklu odvede ga kuči na selo onda je to biciklo baš seoski bicikl. A ovo Egočanstvo nadam se da je nešto da namažeš na kruh. Ili barem neka zgodnja djevojka. Pa ipak bi jo ja onda radije provozao ko seoski bicikl nego samo kliko sa njom:air kiss::cvijece i proljece::lovju::bic::kid:
    Uređeno od strane Ronal Barbarian (11.02.16 um 20:15 Uhr)
    :vampire::girlw:

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Ronal Barbarian Vidi post
    Kad sam proslednji put računao 51 i 6 bilo je 57 što znači da vas nema ni za jedan pun savez. A evo dobre ideje. Podelite se po 10 članova pa če vas bit 6 saveza a to je več opasna koalicija.:paladinko:
    Ti si kmet od Lepoga i ponosiš se time a u jedno nečeš biti seoski bicikl. Ako kmet od Lepog kupi biciklu odvede ga kuči na selo onda je to biciklo baš seoski bicikl. A ovo Egočanstvo nadam se da je nešto da namažeš na kruh. Ili barem neka zgodnja djevojka. Pa ipak bi jo ja onda radije provozao ko seoski bicikl nego samo kliko sa njom:air kiss::cvijece i proljece::lovju::bic::kid:
    majke mi nahebal sam slovenci če me uništit,svi mali acc-i do jednog pripojeni vama ok je to.Dadet nedam se ja iznervirat susjedstvo mi malo neugodno al imao i gorih.a ti barbarine kad šalješ več reporte jel me iskreno nerviraš sa njima nisi poslao pola reporta na morfeusa da su mu sve farme katane izostavio si napadače.tak da ostajem pri tome da se reporti daju na stranici za reporte.jel ovako prikazat od 6 reporta tri koja ti pašu mi baš ne sjeda.

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

eh rudlavi tebi nebi ništa sedlo, ako bi o sexu pričali tebi ne bi sjedlo,ajde reci moderatoru neka prilagodi tebi forum

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Tibet Vidi post
    eh rudlavi tebi nebi ništa sedlo, ako bi o sexu pričali tebi ne bi sjedlo,ajde reci moderatoru neka prilagodi tebi forum
    o sexu mi uvjek sjeda,ko i da su žene ukras igrice.dapače mislim kad bi me slovenci skatali to bi trebalo probat čisto me zanima kaj hrvatske pi...e imale bi reč na to.Siguran sam da bi bili svi oduševljeni:tough:Nije stvar do foruma.mislim stavi report kako se triper zabio svoj kako ga katali ne stavi ili stavi pola reporta.To da su još dva igrača sudjelovala nema nigde.
    Uređeno od strane rudlavi cezar (11.02.16 um 21:30 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Pafke Vidi post
    Nego kad več laprdaš o koaliciji aj vidi svoj savez, u koaliciji ste sa šlapicama a zbog čega to ?
    Kakav si ti kreten dečko

Pa ovo je sve ista ekipa koja je došla zajedno na server i igra u 2 saveza

a to što nismo osvojili server, i još bolje, jer su te s1 osvajali savezi koji nisu ništa napravili tokom servera tj. osvajali su ih uz pomoci drugih.
    Uređeno od strane sbk83 (11.02.16 um 21:36 Uhr)

Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Kakav si ti kreten dečko

Pa ovo je sve ista ekipa koja je došla zajedno na server i igra u 2 saveza

a to što nismo osvojili server, i još bolje, jer su te s1 osvajali savezi koji nisu ništa napravili tokom servera tj. osvajali su ih uz pomoci drugih.
    Ok kriv sam priznajem, nisam zna za to, ubode me u živac svaki put kad kažeš da je SC svemirski brod za nekog a napravili ste racku.
    Uređeno od strane Pafke (11.02.16 um 22:17 Uhr)

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913