Stranica 8 od 13 PrvaPrva ... 678910 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 71 do 80 od 126

Tema: Trenutno stanje na serveru X3

Član foruma
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Tunto.... piiii piiiii piiiii itd.... da se suzdrzim malo...
    ti si jedan običan lažljivac, prevarant i nesposobnjaković....
    Obicno ne pisem po forumu i suzdržavam se al sad si prevršio mjeru, pa moram reagirat...
    Ajde ti sada tu pred svima rec tko točno ima 2 ili više skype nikova kod nas u savezu?! Ako si ti pokvarani piiii piiii
    to ne znaci da su svi ostali...
    i tko je nama omogučio da dobijemo server?! nitko... Jer smo igrali svoju igru, bili pošteni i taktički odigrali... i nitko na serveru osim tebe nije spominjao nikakve nepostene igre od nase strane... jedino ti...
    ti koji si godinama nesposoban za bilo sta.... i sa kime god igras svi te nakon toga ne zele ni vidijet ni cut...i sada si uspio unistit koaliciju koja igra godinama skupa... i nama si TI dao server... odnosno tvoja neizmeriva glupost koja se iz tebe širi....
    I nikad nisi bio nikakav vođa.... to ce ti svi koji su ikad sa tobom igrali rec...a boga mi nisi nikad ni bio nikakav igrač... ti si samo neka kanta za napucavanje na svim severima...( predmet sprdnje)... Predpsosli server kada si se kod nas u savezu krio pod laznim imenom (trut) i igrao duala onda si nesto odigrao kako spada... al si onda imao dobrog duala i od saveza si imao fenomenalnu podrsku u svakom pogledu...
    i sada te opet javno prozivam da kazes tko je iz naseg GD savaza muljator i tko ima lazne skypove i tko je prevarant... i da to sve dokazes.... A ja sve sto sam reko mogu dokazat i pokazat.... uostalom svi to i znaju, samo u tvoju polubolesnu glavu no nemore uc... i necemo vise doc na hrx jer smo se umorili... a ti dođi... sa ekipom koju ces nac na serveru.... jer te nitko tko je vec sa tobom igrao nece pratit...
    sretno...

Za moderatore:
    ne vrijeđam, samo iznosim činjenice... i za to me nesmijete banat...
    vfstjkbvdfgf....hfhfh...utzrcc:S

Član foruma
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Bugsy Vidi post
    da u pravu si, igral sam u pobjedničkom savezu jedno određeno vrijeme i ugasio sam se. pitaš se zašto? zbog likova kao što si ti. nisu ni oni svetinja, ima i tamo smradova koji se prikazuju da su fini a to nisu niti če ikad biti.
    vidio sam kuda to vodi, tj osjetio na svojoj koži, pa sam se radije ugasio da ne smrdim na govna. imao sam uvid i pomogao sam par dana isklikat svom vjernom pratitelju koji me nikad nije zeznio, al to je bilo to.
    i dok budem dolazi na server, doči ču sam na svoje stare korde (-/+) i reko sam i tebi i njima, svi imate na leđima metu od mene:tough:

toliko od mene do skorog viđenja....

Lp svima
    e to nam je hvala.....
    sto smo te uzeli kod nas u savez...
    sto sam ti dali crop od 150% sto si prvi dobio art za bo i push a drugi si dobio art za skladišta...
    i imao si sve sto si trebao...
    i hvala nam je zato jer smo tvog prijatelja zadrzali u savezu i znali smo da igras na tom acc-u sa njim...
    a i ti si nakon nezadovoljstva ugasio svoj acc i otisao na drugi u istom savezu... to dovoljno govori i nama a i o tebi...
    i dan danas nitko od nas nezna jesi ti izasao i ugasio acc jer ti je heroj poginuo u pokušaju da se art preseli ili si ugasio jer ti je onaj srušio tokom nici 8 farmi...
    ili si izasao zato jer vodstvo nije htijelo ic u akciju kad se i kako tebi prohtjelo?!... ajd kad budes ima vremena nam obijasni zasto.... i zasto tako pricao o savezu koji te je primio i sve ti dao!
    vfstjkbvdfgf....hfhfh...utzrcc:S

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

u pravu si jack, dobio sam sve što si naveo. za uslugu sam Vam pomogao počistit WW selo što je bilo fer i korektno za taj krop od 150% i savezne rese za izgradnju off-a.

razlog gašenja je bio nezadovoljstvo načina igranja i nisam htio gledat kako pojedinac svaku noč kata nekom od offera krop, te stalna dobacivanja zbog repova od prijašnjeg servera kad sam iznio istinu o prljavim igrama tunte i njegovih frendova i to ljudi iz tvog saveza, (zašto sam to rekao itd). jednostavno mi je prikipilo i maknuo sam se sa servera.

kod prijatelja sam igrao dva dana da mu pomognem i poslije sam ušao dva puta da pošaljem off na zamolbu jednog čovjeka da otmem art, što sam i učinio i dalje predao njemu. napominjem da je taj isti prijatelj pokrenuo gašenje acca i na moj nagovor ostao u igri da se oduži Vama da isklika deff za obranu WW sela.

dalje što se događalo na serveru nije me bilo briga i nisam htio u ničemu sudjelovat niti sam sudjelovao.

neču više nikog spominjat poimenično, zato sam i napisao i tako je. imaju metu na leđima zajedno sa tuntom koji je sve započeo.

toliko od mene o tome i onome od prijašnjeg servera i ne želim više sudjelovat u tim smicalicama od pojedinaca kojima očito nije nikad dosta, več im je očito prijeko potrebno da ih netko drugi nauči pameti i kulture ponašanja.

Lp

Član foruma Psyhoo's Avatar
    Registriran
    Sep 2015

Uobičajeno

Citat Citat od tunto Vidi post
    :master:

pa sad si igral u savezu gdje pojedinci imaju od 2 do 5 skajpova

Za ovu informaciju bih i ja volio da se predoce dokazi? Naravno, uz takvu tvrdnju, pretpostavljam da postoji serija dokaza koji ju mogu potvrditi?

Član foruma Dvorska luda's Avatar
    Registriran
    Apr 2013

Uobičajeno

Pih.... ako ko i ima vise nickova i sypeova i akaunta sta mu to znaci kad je server banana zesca. Majke mi u buduce kad buden igra u savez ce doc po 1 igrac iz svake ally pa nek spijuniraju i gledaju do mile volje ako ce im to imalo pomoc u icemu. Ne pozivam nikoga na nista ali zna se ko je serif na ++,ko misli suprotno nek dode i provjeri. GD je jedini savez do sad na hrx koji je bija i vise nego fer i korektan i zato ce jedino oni uvik imat saveznistvo i potporu u bilo kojem smislu od OSV-a. AMEN!
    Ginko
    OSV...GINKO team

Član foruma
    Registriran
    Nov 2015

Uobičajeno

Kad počinje novi speed server

Uobičajeno

Ljudi zeljni cirkusa, ciganluka, trange-frange i ostale zajebancije + RPG elementa sledece godine krajem decembra izlazi igra za sve ono sto ste voleli u travianu vise informacija da se uputite

https://www.kickstarter.com/projects...ref=nav_search
    (ovde je koncept posto su ljudi ulozili svoje pare , jer nece da zavisi od kompanija i da im neko namece pravila i ostalo idu sami pa kada im je zafalilo para na kickstarteru su pokrenuli projekat da sakupe ostatak novca sto im je trebao... (naravno sakupili su 1 200 000 dolara (900 je bilo potrebno da se zavrsi igra to su skupili za 7 dana) ) tu imate informacije uopsteno i kostur sta ce biti i kako ce biti. A na ovaj update obratite paznju to je ono sto mi travijaneri novi i stari najvise volimo
    https://www.kickstarter.com/projects.../posts/1582057

Ko hoce malo detaljnije da se uputi tu imate youtube kanal nekog lika sto objasnjava sve u detalje
    https://www.youtube.com/channel/UCOp...oBw-SIHixlIuUw
    i official kanal
    https://www.youtube.com/channel/UCa7...W2NCh4FK11y9jQ

community page:
    https://chroniclesofelyria.com/community
    ko se bude registrovao neka ubachi moj
    friend code 72A1D3
    a ko bude skontao i donirao tj. preorderovao igru na kickstarteru radi svi onih beneficija sto se dobiju za one koji doniraju tj. kupe igru i pakete na kickstarteru neka se prvo regaju na forumu sa friend codom 72A1D3 radi beneficija kada se serveri otvore i da vam se nagrade od kupovine igre linkuju za naloge na forumu kada se forum novi digne.

Zeljni cigu ligu varanja, zabijanja nozeva u ledja i tako tih marifetluka dobro dosli Pa se gledamo na zimu sledece godine vjerovatno ovo ne moze proci bez ,

Član foruma
    Registriran
    Jun 2016

Uobičajeno

Ima koga od poznatih?

Član foruma
    Registriran
    Jun 2016

Uobičajeno

novi tx3 je poceo pre 7 dana i niko jos ne spama

Član foruma
    Registriran