Stranica 109 od 186 PrvaPrva ... 95999107108109110111119159 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,081 do 1,090 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Panda Janez Vidi post
    Moram stvarno reći da Egošlape su sigurno najbolji savez na ovom serveru, toliko su dobri da mogu svim čistit planove. Hvala Zubić!
    Hehe izgleda, vjerujum mi da su minute bile u pitanju

Nema na cemu Panda i drugi put

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Kakve isprike?
    Pa ja očekujem da nas vi pregaziti ko panta pintu ipak ste vi krema de la krema hrvatskih servera,a mi smo pikseli i nebitni

Ja osobno svojim acc na ovom serveru sam zadovoljan,uz toliku nezainteresiranost i opterećenost poslom sam uspio naklikat 200 kila kopljanika i dobar broj paladija što je vrhunski broj kad se uzme u obzir da me nije znalo biti i po pet dana na acc

Ako sam to ja uspio onda vaši glavni defferi moraju imati po milijun deffa
    Ja sam siguran da kako mene tako i sve ostale čitatelje bi baš zanimalo kako to izgleda dain acc kad on pravo igra,dali se to ikad dogodilo?
    s1-mkova741-Fyn-pnk s2-mkova741-block5
    s3-mariok741-!!ddt!! s3-mali medo -SC

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Elsa Vidi post
    Ego (41)+ šlape(46) + Ptsp(43) + PIP(33) + Šego (20) + papucice (13) i isto kavaka22 (8) i ptspw (10) so kod vas... 217 acc-a

Neznani (45) + Neznani* (45) + NAV (53) + Nomadi (46) + OPG (21) + LV (29) ...239 acc-a kod njih

seems fair to me
    stalno nas gurate u koaliciju sa ego i šlapama, da smo sa njima u koaliciji sigurno nebi pokušali gradit svoj WW koji je već ovako i onako istamburan do bola...
    do sad smo igrali sami a i nadalje ćemo tako...kome pravo kome krivo
    živjeli,
    PTSP
    HEG, 3K, MiD, Valhalla, C.D., NAV, PTSP... :cowboy:

Član foruma Panda Janez's Avatar
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Citat Citat od 3per Vidi post
    stalno nas gurate u koaliciju sa ego i šlapama, da smo sa njima u koaliciji sigurno nebi pokušali gradit svoj WW
    Pa meni ne ćini se da vi ozbiljno pokušavate gradit WW...
    http://travian-reports.net/hr/report/6943123e5c2

Gde bi mogao vaš def biti ako nije bio u vlastitom WW?

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

[QUOTE=Panda Janez;1031343]Pa meni ne ćini se da vi ozbiljno pokušavate gradit WW...

Gde bi mogao vaš def biti ako nije bio u vlastitom WW? [/QUOTE

mi pokušavamo graditi ali unaprijed znamo da nećemo pobijediti jer je jednostavno previše igrača u koalicijama NOMADI+Nezanani+Co i u EGO+šlape+Co...
    samo kriva procjena holdera o deffanju WW-a...jbg...greške se dešavaju i najboljima

ali nemoraš se bojati za naš deff...naš je je od početka servera bio kod nas...a vaš?
    HEG, 3K, MiD, Valhalla, C.D., NAV, PTSP... :cowboy:

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Moram stvarno reći da Egošlape su sigurno najbolji savez na ovom serveru, toliko su dobri da mogu svim čistit planove. Hvala Zubić!
    ako vam je frka s hranom, možemo i tu uskočit da vas se sljedeći put očajnički ne traži po chatu i raspuštaju konji

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

[QUOTE=3per;1031344]
    Pa meni ne ćini se da vi ozbiljno pokušavate gradit WW...

Gde bi mogao vaš def biti ako nije bio u vlastitom WW? [/QUOTE

mi pokušavamo graditi ali unaprijed znamo da nećemo pobijediti jer je jednostavno previše igrača u koalicijama NOMADI+Nezanani+Co i u EGO+šlape+Co...
    samo kriva procjena holdera o deffanju WW-a...jbg...greške se dešavaju i najboljima

ali nemoraš se bojati za naš deff...naš je je od početka servera bio kod nas...a vaš?
    Ma nemate bi deffa ni po gradovima.
    Fejovi se vraćaju puni ressa.
    Osim naravno od tebe. Ti se uvijek dobro zbrineš
    s1 2015/2016 NAv u :lovju: i kaže on, pa nas svi kataju......Nemaš brige, mi smo slobodni zidari, svi nas ruše, a mi zidamo

Član foruma Panda Janez's Avatar
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Citat Citat od 3per Vidi post
    pa znaš kaki smo mi, kad vidimo napade sakrijemo def, šteta trošiti jedinice

Citat Citat od frigidna muflonka Vidi post
    ako vam je frka s hranom, možemo i tu uskočit da vas se sljedeći put očajnički ne traži po chatu i raspuštaju konji
    Uf, znači imate previše hrane? Možemo vam pomoći, samo kaži gde da umanjimo proizvodnju, ima kata

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od kova741 Vidi post
    Ja sam siguran da kako mene tako i sve ostale čitatelje bi baš zanimalo kako to izgleda dain acc kad on pravo igra,dali se to ikad dogodilo?
    igrao si samnom pa znaš kak je to kad se cijelog sebe uložim u acc
    al i sa ovom neaktivnom igrom ja sam zadovoljan
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Uf, znači imate previše hrane? Možemo vam pomoći, samo kaži gde da umanjimo proizvodnju, ima kata
    aha, kod mene, -126,62 slobodno se pridružite isfrustriranom slagaču bo popisa koji sam prati stanje na serveru

p.s. evo vidiš, napišem ti poruku i morONlok krene za par min, ovaj put 3 vezana, to je i premijera ovakvog tipa napada
    Uređeno od strane frigidna muflonka (12.05.17 um 17:44 Uhr)

Pravila postanja