Stranica 114 od 186 PrvaPrva ... 1464104112113114115116124164 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,131 do 1,140 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

ništa, cekamo nastavak akcije ujutro

Član foruma Panda Janez's Avatar
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Uf da, sutra biće teško... vidimo neke heroja na WWju, trpamo def, da nam ne porušite sklada

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Ova akcija mi miriše na onu akciju Tramaxa kad je poslao skoro sve office na početku gradnje i kad je SC zbog toga izgubio server

Znam da su Gracu Nomadi trn u oku i da sad uživa kaj smo mi najviše oštećeni,ali znam i da bilo koje ww selo dođe na 100 bit će to udarac na ego do jaja kremi de la kremi ww servera

Šteta je napravljena-kakva je to ćemo vidjeti u kasnijem tijeku,neki offovi koje više niste mogli hraniti zakucani i idemo dalje...da ste išli herojima šteta bi bila puno veća,a možda ste mogli oteti i kojeg arhija ili plan u tom kaosu napada...

Kao što rekoh ovo mi smrdi kao da je moj frend Tramax slagao a to je u prošlosti u velikoj većini bio na kraju debakl

@Grac diši duboko još nije gotovo,svi čekamo s nestrpljenjem tvoju ww offčinu
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Ova akcija mi miriše na onu akciju Tramaxa kad je poslao skoro sve office na početku gradnje i kad je SC zbog toga izgubio server

Znam da su Gracu Nomadi trn u oku i da sad uživa kaj smo mi najviše oštećeni,ali znam i da bilo koje ww selo dođe na 100 bit će to udarac na ego do jaja kremi de la kremi ww servera

Šteta je napravljena-kakva je to ćemo vidjeti u kasnijem tijeku,neki offovi koje više niste mogli hraniti zakucani i idemo dalje...da ste išli herojima šteta bi bila puno veća,a možda ste mogli oteti i kojeg arhija ili plan u tom kaosu napada...

Kao što rekoh ovo mi smrdi kao da je moj frend Tramax slagao a to je u prošlosti u velikoj većini bio na kraju debakl

ti nisi normalan hahahahaha, odi ti doktoru...

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

a volio bi vidjeti kako bi tvoje akcije završile

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Akcija je super prosla,kako smo i ocekivali..htjeli smo udariti na malo deffa sto se i dogodilo, arhitekta vam je bio aktivan kod slanja napada tako da smo ga i ocekivali takvog. Nadali se jesmo u jednom trenutku da necete aktivirati arhitekte , ali izgleda da niste bas takvi pikseli
    Vi svi kaj pljujete po offovima i po akciji, pitat cu vas ponovo kaj mislite o akciji kad vasi offovi ovakve snage sjednu na nas ww, i odbiju se ko pamet od dadine glave. Mi smo svoje napravili, sada je na vama potez. Sapa vas zeljno iscekuje

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Paky mi očekujemo barem 10 milja deffa u oba ww sela inače ćete nas razočarati

Uglavnom ako ovaj server dobijete (a dobili bi da niste zakuhali sa uvredama) onda imate svoj pravo svijeta biti ego

@Tramax
    Uređeno od strane DADOOZG (15.05.17 um 15:57 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI

Član foruma
    Registriran
    Apr 2015

Uobičajeno

Paky mi očekujemo barem 10 milja deffa u oba ww sela inače ćete nas razočarati

Uglavnom ako ovaj server dobijete (a dobili bi da niste zakuhali sa uvredama) onda imate svoj pravo svijeta biti ego

@Tramax
    Dadek, jesi se ti dobro naspavao ili nisi? Nešto si u šiframa počeo pisat ili sam ja jedini koji te ništa ne razumije.

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Inzenjer Vidi post
    Dadek, jesi se ti dobro naspavao ili nisi? Nešto si u šiframa počeo pisat ili sam ja jedini koji te ništa ne razumije.
    Mobitel T9 uglavnom sve se kuži
    da skratimo čestitke na akciji,prvi ste potegnuli kaj je bilo i za očekivati
    Sad smo mi na redu pa onda vi opet na sva naša ww sela,ako nas drugi put zrokate imate šansu za pobjedu...

Član foruma Panda Janez's Avatar
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

ako nas drugi put zrokate imate šansu za pobjedu...
    Pa nisam ni to siguran Sad malo pavze pa onda ćemo vidit šta još ko ima, ali za sad mogu reći da sam optimističan

U svakom slučaju pa mislim da nam je svima drago da se konaćno nešto dešava i imamo zanimivu igru, vidi se i na forumu da se aktivnost pojačala za 5x

Pravila postanja