Stranica 116 od 186 PrvaPrva ... 1666106114115116117118126166 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,151 do 1,160 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Grac
    Kak bu tek bilo kad izgubite server
    Od tebe bumo ga sigurno zgubili a kitit se tudjim perjem nije pristojno...

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Pa nemres od vodonose server izgubiti

Član foruma Panda Janez's Avatar
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Pa nije dado vodonosa, on je nas odlican glasnogovornik

Član foruma
    Registriran
    May 2017

Uobičajeno

Nego kakve su procjene, hoće li PTSP dignuti WW na 100, kako ovo sve ide, mislim da imaju izgleda...

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Panda Janez Vidi post
    Pa nije dado vodonosa, on je nas odlican glasnogovornik
    Braćo Slovenci ja sam ponosan kaj sam vaš vodonoša

@frigidni
    Kao član Anti pljuvačke koalicije i moja malenkosti će biti u pobjedničkoj koaliciji,dakle i od mene bute izgubili i to vas najviše boli barem po prepiskama sa skypa kaj dobivam
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Braćo Slovenci ja sam ponosan kaj sam vaš vodonoša

@frigidni
    Kao član Anti pljuvačke koalicije i moja malenkosti će biti u pobjedničkoj koaliciji,dakle i od mene bute izgubili i to vas najviše boli barem po prepiskama sa skypa kaj dobivam
    pljuvačka koalicija=slika i prilika tvog voljenog PC-a u kojem si godinama igrao i pljuvao ostale po forumu

počevši od Šlapica, Uskoka, BOPa, Guerille, SCa,Harda, TNTa, NAVa, PTSPa, KRIKa, kovinog SC-a, NONa(sadašnjih nomada) NVC-a i da ne nabrajam dalje saveze koje si vječno pljuvao po forumu.Zapravo popljuvao si svaki savez protiv kojeg si ikada igrao(čak i neke u kojem si igrao, pa otišao dalje)

a te floskule sa skypea prodaji nekom drugom, pozvat ćemo te na iduću cugu, pa upoznaj desetak igrača iz saveza, pa budeš vidio koliko im je bitna pobjeda na serveru.

Spoznaja da ste morali udružiti čitav server, sve saveze servera protiv 100 igrača je dovoljna.(Identična situacija kada je PC izgubio s4, pa si negodovao po forumu kako su svi udruženi protiv vas)

Pošto obraz DADO?
    Uređeno od strane sbk83 (17.05.17 um 08:54 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    pljuvačka koalicija=slika i prilika tvog voljenog PC-a u kojem si godinama igrao i pljuvao ostale po forumu

počevši od Šlapica, Uskoka, BOPa, Guerille, SCa,Harda, TNTa, NAVa, PTSPa, KRIKa, kovinog SC-a, NONa(sadašnjih nomada) NVC-a i da ne nabrajam dalje saveze koje si vječno pljuvao po forumu.Zapravo popljuvao si svaki savez protiv kojeg si ikada igrao(čak i neke u kojem si igrao, pa otišao dalje)

a te floskule sa skypea prodaji nekom drugom, pozvat ćemo te na iduću cugu, pa upoznaj desetak igrača iz saveza, pa budeš vidio koliko im je bitna pobjeda na serveru.

Spoznaja da ste morali udružiti čitav server, sve saveze servera protiv 100 igrača je dovoljna.(Identična situacija kada je PC izgubio s4, pa si negodovao po forumu kako su svi udruženi protiv vas)

Pošto obraz DADO?

Nemogu reć koliko je kome bitna pobjeda u vašoj koaliciji, mogu reć za one koje sam osobno upoznao počevši od tebe da bi guzicu dali crnom vragu za lvl 100 čudo

a šta se tiče naše koalicije nju ste stvorili vi sami nitko drugi i ta koalicija nebi bila da se nije sa vaše strane pokazivala tolika prepotentnost i plitkoća mentalnog stanja ..(čast izuzecima)
    Uređeno od strane aress (17.05.17 um 10:18 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od aress Vidi post
    Nemogu reć koliko je kome bitna pobjeda u vašoj koaliciji, mogu reć za one koje sam osobno upoznao počevši od tebe da bi guzicu dali crnom vragu za lvl 100 čudo
    A vidi vraga,a kako to da ja nikad nisam igrao za lvl 100 nikada kalkulirao i igrao na nacin sta bude bude i igrao se sa offovima citav server
    Bez obzira ja sam se javio dadi i podbadam njega a ne tebe

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od aress Vidi post

a šta se tiče naše koalicije nju ste stvorili vi sami nitko drugi i ta koalicija nebi bila da se nije sa vaše strane pokazivala tolika prepotentnost i plitkoća mentalnog stanja ..(čast izuzecima)
    Aj ne pricaj gluposti i prolistaj malo forum.. Sapa vam je pocela pisati da ste pikseli tek oko arteva a vi ste deffali slovence vec 50i dan kad smo isli s prvim selima na njih, a s navom i lv-om ste jos od proslog servera. Grupacije na serveru bi bile potpuno iste i da nema piskaranja na forumu, tak da ne kakaj

Član foruma Panda Janez's Avatar
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Citat Citat od Pukyzg Vidi post
    Aj ne pricaj gluposti i prolistaj malo forum.. Sapa vam je pocela pisati da ste pikseli tek oko arteva a vi ste deffali slovence vec 50i dan kad smo isli s prvim selima na njih, a s navom i lv-om ste jos od proslog servera. Grupacije na serveru bi bile potpuno iste i da nema piskaranja na forumu, tak da ne kakaj
    Neznam ja sve šta je bilo prošli server... A mogu reči ovo: Neznani ove godine dolazili su samo zbog vaše prepotentnosti i glupog ponašanja. Ovo je razlog da su doveli novih 50 igrača i se opet registrirali. Ovu "koaliciju" napravili ste vi, ako bili bi neki od vas sposobni normalne komunikacije bez neumjestog vrijeđanja protivnika onda sam siguran da ove koalicije ne bi bilo. Dobri ste igrači i dobar savez, ali po tome što sam do sada vidio nemate vi nikakvo pravo ponašati se kao nešto specialno, jer to stvarno niste.

Na kraju, ako vam se ova situacija ne sviđa, boli mene... Ovo što ste si sami skuhali morat ćete i pojesti sami, čak i ako je smeđa i smrdi

Pravila postanja