Stranica 117 od 186 PrvaPrva ... 1767107115116117118119127167 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,161 do 1,170 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Panda Janez Vidi post
    Neznam ja sve šta je bilo prošli server... A mogu reči ovo: Neznani ove godine dolazili su samo zbog vaše prepotentnosti i glupog ponašanja. Ovo je razlog da su doveli novih 50 igrača i se opet registrirali. Ovu "koaliciju" napravili ste vi, ako bili bi neki od vas sposobni normalne komunikacije bez neumjestog vrijeđanja protivnika onda sam siguran da ove koalicije ne bi bilo. Dobri ste igrači i dobar savez, ali po tome što sam do sada vidio nemate vi nikakvo pravo ponašati se kao nešto specialno, jer to stvarno niste.

Na kraju, ako vam se ova situacija ne sviđa, boli mene... Ovo što ste si sami skuhali morat ćete i pojesti sami, čak i ako je smeđa i smrdi
    Pa ne ponašamo se mi kao da smo nešto posebno niti to mislimo, jedino je rečeno da ste vi katastrofa. Iskreno niste nista do sada pokazali osim katanja tamo dalekih nezaštićenih pipovaca. Imali ste samo dvije akcije na nas cijeli server i odbili se od zida. Svatko moze pobjeci u brda i klikati ww offove sa tonom multica, stvarno nije neka mudrost. Tako da i ako osvojite slucajno server i dalje ste za nas pikseli

Član foruma
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Citat Citat od Pukyzg Vidi post
    Pa ne ponašamo se mi kao da smo nešto posebno niti to mislimo, jedino je rečeno da ste vi katastrofa. Iskreno niste nista do sada pokazali osim katanja tamo dalekih nezaštićenih pipovaca. Imali ste samo dvije akcije na nas cijeli server i odbili se od zida. Svatko moze pobjeci u brda i klikati ww offove sa tonom multica, stvarno nije neka mudrost. Tako da i ako osvojite slucajno server i dalje ste za nas pikseli
    Aj molim te.. nemoj srat... Sta ste vi napravili ovaj server? Waw imali ste 4 akcije i to je to.. odmah kad ste vidjeli 3wwje na nasoj stranici poceli ste BO davat svim offima koji su ostali, jer ste saznali da necete imat dovoljno za srusit sve.. Gljivarili ste tolko kao i mi.. a sad čemo vidit ko je više offa napravio i to je to

Član foruma
    Registriran
    May 2017

Uobičajeno

Jao, jao,,,,počelo je prepucavanje...

Član foruma
    Registriran
    Feb 2014

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    sve saveze servera protiv 100 igrača je dovoljna.(Identična situacija kada je PC izgubio s4, pa si negodovao po forumu kako su svi udruženi protiv vas)

Pošto obraz DADO?
    De nemoj sad i ti preuvelicavat, prizanj da vas ima samo 50 a ostalo su multiji.

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Aham Vidi post
    De nemoj sad i ti preuvelicavat, prizanj da vas ima samo 50 a ostalo su multiji.
    Ja ni ne igram
    malo pratim forum pa vas moram zezat

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

dajte se smirite svi skupa
    podbadanja su ok dok imaju mjeru

realno ni jedan savez se nije iskazao nekom aktivnoscu
    tak da svi se lepo pokrit po glavi
    takvim pristupom ima sve manje igraca

ajmo svi na iducem serveru iste korde lupit kod reganja pa da se igramo

zaboravil sam nadodati
    stalno se po serverima prozival nav kak nist ne igraju
    ljudi moji
    izveli su vise akcija nek svi vi zajedno
    Uređeno od strane gamacid (17.05.17 um 15:41 Uhr) Razlog: zaboravil sam nest reci
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma Calko's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

Citat Citat od gamacid Vidi post
    ajmo svi na iducem serveru iste korde lupit kod reganja pa da se igramo
    Apsolutno podrzavam, odavno sam pricao o tome.
    Ili bar nesto tipa Slapice i Neznani na jedne koorde, Ego i Nomadi na druge koorde, pa LV i PiP, a NAV i PTSP ce po obicaju na +/+.
    Insistirati na classic serveru i onda ce biti puno zanimljivije. (znam da se gazdama to ne isplati, ali ako bude vise makljaze vise ce se i gold kupovati)

TeraRosa

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Zago Vidi post
    Aj molim te.. nemoj srat... Sta ste vi napravili ovaj server? Waw imali ste 4 akcije i to je to.. odmah kad ste vidjeli 3wwje na nasoj stranici poceli ste BO davat svim offima koji su ostali, jer ste saznali da necete imat dovoljno za srusit sve.. Gljivarili ste tolko kao i mi.. a sad čemo vidit ko je više offa napravio i to je to
    Imali smo 6 akcija, imas sve na forumu.. da ne zbrajam koliko je tu bilo crop killova i popraceno s par nuliranja. Nemoj se uopce usporedivati s nama, poslali ste jedan tim na agenticha u 200 dana servera. Sramota

Morali smo stati s akcija zbog vaseg glupavog nacina igre, nista drugo. Da smo nastavili izgubili bi olako server. Ovako imamo nekakve sanse

Član foruma
    Registriran
    Apr 2015

Uobičajeno

Puky, a što se ti uopće njima ideš opravdavat? Ako nisu svjesni da uz naše "ništa" ovaj server oni nisu napravili još jedno veće NIŠTA, onda neka fino otiđu u rubriku borbeni izvještaji s1 i pogledaju si što su to oni velikog napravili ovaj server. Jedina borba, iako ni to nije više na nivou kao prije je bila između NAV-a i PTSP-a, njima čestitke na tome. Pa makar i pojeli go*** barem nismo dali guzice ko Vi. A sad fino klik tamo u šumici i jezik za zube!

Član foruma Panda Janez's Avatar
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Morali ste stati z akcijama zbog našeg "glupavog načina igre"? Pa jesi ti lud ili šta? Šta je glupo? Da smo se poćeli branit? Pardon, ispričavam se, ja sam mislio da znate vi napadati i kad vam na drugi strani stoji "jedna ćorava koka" i kup "nebitnih piksela". Nemoj sad reći da su svi ti crvi onda odjednom postali prejaki za krem od krema?

I što se tiče WWja i WW offa... Koliko čujem vi ne igrate ovu igru prvi put. Čovjek bi očekivao da bi se do sada već naučili kako se server pobjedi. Neznam, možda vi igrate neku drugu igru...

Svaki igra svoju igru i strategiju prilagođava svojim kvalitetima. Očito vi svoje niste izkoristili kako bi mogli? Imali ste svu šansu igrati kako hočete, nemoj sad to osporavat nama. Nisam još čuo da bi jedan protivnik govorio drugomu kako mora igrat i što može napraviti i što nesmije. Mi ćemo igrati kako mi hoćemo, ne kako bi možda vi želeli, svijet se ne vrti oko vas.

Sad budemo videli šta je ko napravio tijekom servera, nadam se na uzbudljiv konac, ovo dvomjesečno gljivarenje bilo je strašno dosadno. Nismo ni mi ništa posebno, ali zadovoljan sam s tim što imamo i optimistično gledam na konac igre. Možda nas na kraju i iznenadite i budem se morao ja posipati pepelom, ko zna...

Želim svima najbolje i sretno, mislim da svi već teško ćekamo zaključak
    Uređeno od strane Panda Janez (17.05.17 um 18:07 Uhr)

Pravila postanja