Stranica 119 od 186 PrvaPrva ... 1969109117118119120121129169 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,181 do 1,190 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od babajaga Vidi post
    Sorry, ja slabije kopčam, a vidim ti pališ na prvu...
    A uvijek isto jbg

Član foruma
    Registriran
    May 2017

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    A uvijek isto jbg
    Nego evo ovi moji neki pričaju da ti je možda bolje da posjetiš neki forum za poslovno uzdizanje, a ne ove babatračerske forume...

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Nego evo ovi moji neki pričaju da ti je možda bolje da posjetiš neki forum za poslovno uzdizanje, a ne ove babatračerske forume...
    I tu ima nešto

Član foruma
    Registriran
    May 2017

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    I tu ima nešto
    Ma neka se mi družimo, a tko će pobijediti, to je najmanji problem.. U biti volio bi da ptsp pobijedi, a vjerujem i da bude, jer sam čuo da šlapa sve radi da pripremi ww od ptsp-a za pobjedu, pošto zna što je čeka...

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Inzenjer Vidi post
    Puky, a što se ti uopće njima ideš opravdavat? Ako nisu svjesni da uz naše "ništa" ovaj server oni nisu napravili još jedno veće NIŠTA, onda neka fino otiđu u rubriku borbeni izvještaji s1 i pogledaju si što su to oni velikog napravili ovaj server. Jedina borba, iako ni to nije više na nivou kao prije je bila između NAV-a i PTSP-a, njima čestitke na tome. Pa makar i pojeli go*** barem nismo dali guzice ko Vi. A sad fino klik tamo u šumici i jezik za zube!
    Pa pokusavam ih naucit, ali nece poslusati nikako

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Ma neka se mi družimo, a tko će pobijediti, to je najmanji problem.. U biti volio bi da ptsp pobijedi, a vjerujem i da bude, jer sam čuo da šlapa sve radi da pripremi ww od ptsp-a za pobjedu, pošto zna što je čeka...
    ja sam do sada vidio da se samo koalicija neznani,nomadi i nav potrudili oko pripreme našeg wwa za pobjedu ali dobro ako i šapa planira oko pripreme našeg wwa za pobjedu neka...svaka pomoć je dobrodošla

kod nas kad svaka kata opizdi po wwu lete konfete po svukud kao da smo pobijedili...hahaha
    HEG, 3K, MiD, Valhalla, C.D., NAV, PTSP... :cowboy:

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Veli Jura Vidi post
    pa vi i mi smo to već ukinuli (vidiš kak smo napredni)...jedino se za drugi put moramo dogovoriti za neki bolji fajt ili da vam ukinemo proljeće
    bome jesmo...samo da niste otišli u megakoaliciju bio bi vam čisti obraz ovak se možemo izvlačit da nismo pobijedili jer ste bili u megakoaliciji...

inače...svaka čast navu na svakom poslanom offu ali šteta što je u proljeće svaki off našao svoj deff
    HEG, 3K, MiD, Valhalla, C.D., NAV, PTSP... :cowboy:

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Sramota je kaj ste napravili 2 akcije cijeli server i onda pisete kak je dosadan server. Stali smo s akcijama jer ne mozes sa 20 offera napadati koaliciju od 300 acca, koliko god fejkova da posaljes jedan tim cete uhvatiti a u meduvremenu vasi offeri gljivare doma i stancaju ww offove.

Prosli server kad je bio posten fajt 1 na 1 ste osramoceni, isto bi se dogodilo i ovaj server da nismo sami protiv svih.

Uglavnom vidjet cemo sve kroz mjesec dana, neda mi se raspravljati.. Mi smo napravili prvi potez, sada je na vama red, bumo vidli kaj cete napraviti

btw nadam se da ce nasi offeri lupiti na neki deff u ww-u, valjda vam nebu sve pomrlo

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Odem jedan dan na put i forum proključa k vragu

@Tramax
    Ako već daješ brojke onda daj pravilno a nemoj lagati ovaj napaćeni narod.
    Ima vas oko 180 u koaliciji,a ne 100
    Igraš na nekom acc to je ziher
    PC je nadrapao jer smo tad bili prejaki za bilo koji savez jedan na jedan
    Vi ćete nadrapati samo radi omalovažavanja,vrijeđanja i psovanja na forumu,ako izgubite server koji bi po kvaliteti realno trebali dobiti možete zahvaliti samo šapi,frigidnom i Gracu..puky je malo kasnije počel

Ostatak servera se spojio iz inata tek nakon silnih uvreda i iskreno u savezima Neznani,Nomadi,NAV,L.V. vlada mišljenje da je tak svejedno koji ww digne stotku samo da nije vaš

@Grac
    Rekao sam ti već da je moje vrijeme predragocijeno da bi ga trošio na pogrešne ljude

Pusa
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

gubis ga ovde svakodnevno na nas.. pa mozes se pojavit i to sve rec uzivo valjda.. il si tolki jadnik?? kriplu nerazvijeni

Pravila postanja