Stranica 121 od 186 PrvaPrva ... 2171111119120121122123131171 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,201 do 1,210 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma Panda Janez's Avatar
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Citat Citat od Pukyzg Vidi post
    Sramota je kaj ste napravili 2 akcije cijeli server i onda pisete kak je dosadan server. Stali smo s akcijama jer ne mozes sa 20 offera napadati koaliciju od 300 acca, koliko god fejkova da posaljes jedan tim cete uhvatiti a u meduvremenu vasi offeri gljivare doma i stancaju ww offove.

Prosli server kad je bio posten fajt 1 na 1 ste osramoceni, isto bi se dogodilo i ovaj server da nismo sami protiv svih.

Uglavnom vidjet cemo sve kroz mjesec dana, neda mi se raspravljati.. Mi smo napravili prvi potez, sada je na vama red, bumo vidli kaj cete napraviti

btw nadam se da ce nasi offeri lupiti na neki deff u ww-u, valjda vam nebu sve pomrlo
    Jao boze... vrijeđali ste sve ostale na serveru i sad kmećite jer se ti ljudi sjedinili protiv vas? Ako ostale nazivas pikselima i crvima morat ćes jih na kraju i stvarno sve pobjediti da ne izpadnes budalo, nije ti to nalaz za Nobelovu nagradu. Protivnika imate taćno toliko koliko ste si jih sami napravili, ne se sad ponašati kao djete kad vidite da će vas crvi možda pobjediti. Da iz creme de la creme ne postanete nebitni luzerji

Napravili ste prvi ozbiljan potez i dobro ste opravili, cestitke. Još nekoliko borbi pa ćemo saznat ko će pobjediti. Ako nas na kraju pobjedite ja mogu pozdraviti i podružiti se s svakom od vas, skidam šešir i platim pivo

Član foruma
    Registriran
    May 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Panda Janez Vidi post
    Jao boze... vrijeđali ste sve ostale na serveru i sad kmećite jer se ti ljudi sjedinili protiv vas? Ako ostale nazivas pikselima i crvima morat ćes jih na kraju i stvarno sve pobjediti da ne izpadnes budalo, nije ti to nalaz za Nobelovu nagradu. Protivnika imate taćno toliko koliko ste si jih sami napravili, ne se sad ponašati kao djete kad vidite da će vas crvi možda pobjediti. Da iz creme de la creme ne postanete nebitni luzerji

Napravili ste prvi ozbiljan potez i dobro ste opravili, cestitke. Još nekoliko borbi pa ćemo saznat ko će pobjediti. Ako nas na kraju pobjedite ja mogu pozdraviti i podružiti se s svakom od vas, skidam šešir i platim pivo
    Boje se, kako ide ona u narodu izreka, "guza gaće zvače"....

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od babajaga Vidi post
    Boje se, kako ide ona u narodu izreka, "guza gaće zvače"....
    Za sada je sve super sve za 5 http://prntscr.com/f91879

Iskreno Panda, briga me i da uzmete server..mi smo se igrali i dat cemo sve od sebe, ak nebude dosta jbg, dogada se
    Jedna stvar je samo sigurna ovaj server, Nomadski ww nebu kliknuo 100 to je jedino sto nam je bitno

Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

mi smo se igrali i dat cemo sve od sebe, ak nebude dosta jbg, dogada se
    To to, tako se prica

Član foruma
    Registriran
    May 2017

Uobičajeno

Za sada je sve super sve za 5 http://prntscr.com/f91879

Iskreno Panda, briga me i da uzmete server..mi smo se igrali i dat cemo sve od sebe, ak nebude dosta jbg, dogada se
    Jedna stvar je samo sigurna ovaj server, Nomadski ww nebu kliknuo 100 to je jedino sto nam je bitno
    Kažu nomadi da njima nije ni cilj 100 lvl, nego samo da se sprdaju sa vama, da vi ne uzmete...Draže im bi bilo da vaš wing ptsp uzme, nego vi...

Član foruma
    Registriran
    Apr 2015

Uobičajeno

Da samo znamo što nas čeka? 20 offera s bar 15k kata, imate toliko? Ako ne, onda preporučam slanje na ww supporte, tam možda nekaj i srušite.

Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Citat Citat od Inzenjer Vidi post
    Da samo znamo što nas čeka? 20 offera s bar 15k kata, imate toliko? Ako ne, onda preporučam slanje na ww supporte, tam možda nekaj i srušite.
    Nemamo. Tako da ako pravilno razumijem, sigurno smo gubili?

Član foruma
    Registriran
    Apr 2015

Uobičajeno

Ne znam ja ništa, vidit ćemo što nas to čeka.

Član foruma
    Registriran
    May 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Inzenjer Vidi post
    Ne znam ja ništa, vidit ćemo što nas to čeka.
    Hahaha, hahaha, čeka nas jako dug server, preporučio bi ptsp da nastavi sa gradnjom da ne odustaje, tko zna, možda i oni pobijede....

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Ma oni jedini i imaju, jedno 4 katasa sa oko 19-20 k kata prognoziram. Ipak su neznani poznati po ww offovima, ne smiju podbaciti u tom pogledu. Dok ostatak koalicije to ne moze pratiti, ne znam do kuda mozes s gg off dokurat...

Pravila postanja