Stranica 128 od 186 PrvaPrva ... 2878118126127128129130138178 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,271 do 1,280 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    May 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Panda Janez Vidi post
    Prodajem kante
    Ma nemojte ljudi biti smiješni, pa neće švabe dozvoliti da neki pikselaški savez uzme server.. Ne troše golde kao neki(Ego&šlape).. Kanta nikad traženija.. Mogu ugasiti svaki server ali hr1 ne dirat, tu im je para. Koliko su para utukli u server(ego&šlape), mogli su Konzum izvuči iz krize... A i vlada bi nam bila stabilnija..

Član foruma
    Registriran
    Mar 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Panda Janez Vidi post
    Prodajem kante
    ee to. ja cu dizat cijenu. da što više dobis za nju

Član foruma
    Registriran
    Apr 2015

Uobičajeno

Citat Citat od babajaga Vidi post
    Ma nemojte ljudi biti smiješni, pa neće švabe dozvoliti da neki pikselaški savez uzme server.. Ne troše golde kao neki(Ego&šlape).. Kanta nikad traženija.. Mogu ugasiti svaki server ali hr1 ne dirat, tu im je para. Koliko su para utukli u server(ego&šlape), mogli su Konzum izvuči iz krize... A i vlada bi nam bila stabilnija..
    Što si ti neki komedijaš ili samo pokušavaš postat? Čak je i dado razina iznad tebe, a niže od toga je teško bit. Čestitke.

Član foruma
    Registriran
    May 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Inzenjer Vidi post
    Što si ti neki komedijaš ili samo pokušavaš postat? Čak je i dado razina iznad tebe, a niže od toga je teško bit. Čestitke.
    Ja dadi kapu skidam, čovjek se bori sa vjetrenjačama.. Sa kim se vi borite, sami sa sobom... Trčite u restoran po e-kesh bonove da vam krejas da, tamo stojite u redu i jedni druge gurkate, kako bi šapica rekla, "gužva u šesnajestercu".... E da, čuo sa da nju zovete Dule Savić, ima dribling kao on....

Član foruma
    Registriran
    May 2017

Uobičajeno

Ja dadi kapu skidam, čovjek se bori sa vjetrenjačama.. Sa kim se vi borite, sami sa sobom... Trčite u restoran po e-kesh bonove da vam krejas da, tamo stojite u redu i jedni druge gurkate, kako bi šapica rekla, "gužva u šesnajestercu".... E da, čuo sa da nju zovete Dule Savić, ima dribling kao on....
    Ups, zaboravio sam, a noge kao Miloš Šestić..
    Uređeno od strane babajaga (21.05.17 um 09:49 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

3per
    Ajd se ti ostavi Traviana.
    To je za tebe čudna igra koju nikako nemres skužiti.
    Komplicirano je to za tebe.
    Svaki put me dodatno iznenadiš kak "igraš"
    s1 2015/2016 NAv u :lovju: i kaže on, pa nas svi kataju......Nemaš brige, mi smo slobodni zidari, svi nas ruše, a mi zidamo

Član foruma blitz's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

Ajd u redu je i shvačam kad netko otvori par multića pa da pokaže da može biti "dobar igrač";A kad netko otvori multić na forumu i citira samog sebe i divi se sam sebi,pri tom vrijeđajući djevojku ,to znači da dotični nema muda...Dado Trkmiću bit će ti mali žitnjak kad te ovi koje spominješ krenu katati...
    s1 Ševa

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Ta djevojka je sama kriva, kaj je sad predmet sprdnje.
    Premda je sprdnju više zaslužila gospođa ministarka, zbog izjave o kremicama.
    s1 2015/2016 NAv u :lovju: i kaže on, pa nas svi kataju......Nemaš brige, mi smo slobodni zidari, svi nas ruše, a mi zidamo

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od blitz Vidi post
    Ajd u redu je i shvačam kad netko otvori par multića pa da pokaže da može biti "dobar igrač";A kad netko otvori multić na forumu i citira samog sebe i divi se sam sebi,pri tom vrijeđajući djevojku ,to znači da dotični nema muda...Dado Trkmiću bit će ti mali žitnjak kad te ovi koje spominješ krenu katati...
    koji je vama vrag
    Meni ne treba multić za prcanje na forumu
    uostalom prijavite Hiku pa će vam on reči jel ista IP adresa
    i nisam u Žitnjaku već u Resniku
    Onaj ko me poznaje zna vrlo dobro da je meni forum samo za prcanje i zajebanciju

Svako je dobrodošao u Oscar na pivu

btw. ta "djevojka" je mene,a i sve ostale prva vrijeđala,a ja sam do zadnjeg slova ostao gospodin i nisam ju uvrjedio s ničim,a imam materijala i to podosta....
    Ako se našao neko ko joj uzvraća za sve one crve,piksele i itd najmanje bi se trebala ljutiti
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    koji je vama vrag
    Meni ne treba multić za prcanje na forumu
    uostalom prijavite Hiku pa će vam on reči jel ista IP adresa
    i nisam u Žitnjaku već u Resniku
    Onaj ko me poznaje zna vrlo dobro da je meni forum samo za prcanje i zajebanciju

Svako je dobrodošao u Oscar na pivu

btw. ta "djevojka" je mene,a i sve ostale prva vrijeđala,a ja sam do zadnjeg slova ostao gospodin i nisam ju uvrjedio s ničim,a imam materijala i to podosta....
    Ako se našao neko ko joj uzvraća za sve one crve,piksele i itd najmanje bi se trebala ljutiti
    ma jadan mali dado :( jesu te vrijeđali?? zločesti bili, sram ih može bit... malo vas prca kaj vam neće odgovarat pa se komešate, gužva u 16 kod nas lagano prerasla u paniku u kokošinjcu kod vas pa se počelo i lupat ispod pojasa ničim izazvani
    samo naprijed, sad opet malo po krejasu

Pravila postanja