Stranica 133 od 186 PrvaPrva ... 3383123131132133134135143183 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,321 do 1,330 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma Teuta88's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od frigidna muflonka Vidi post
    pa za koga da radi takav off kad je i ovaj napravio sve planirano

Upravo sam to i htjela reći ....... n dižemo mi njega da bi mu se drugi divili ....

Nama je on bio dovoljan i ovakav kakav je da obavi posao koji je trebao obaviti i to je to.
    S2 prvi i ne znam savez S1- teuta (IBZ), S2 obitelj Olimp (WR), S1 tedej08 (ONI), S3 blaf (112), S3 teuta&sova( NN ), S1- JaBaDaBaDu ( SC),S1- Stara Lopina ( SC ) , S5- El Mayo ( EO) - S3 teuta (CMC)- S1-Nevolja ( Šlapice)

Član foruma
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Citat Citat od Inzenjer Vidi post
    Kad ćemo već kritizirat vojsku, da ja upitam Vas onda, kakav Vam je to deff? To ne može off selo branit a ne WW.
    E pa zaš bi bio deff veči ak je zaustavio offove.. bitno je da niste probili WWa

Član foruma
    Registriran
    Apr 2015

Uobičajeno

Eto, iz principa, kao glumite neku koaliciju a iz priloženog se vidi da u biti svatko gleda svoje dupe. Bravo.

Član foruma Panda Janez's Avatar
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Citat Citat od Inzenjer Vidi post
    Eto, iz principa, kao glumite neku koaliciju a iz priloženog se vidi da u biti svatko gleda svoje dupe. Bravo.
    A u biti ti pričaš gluposti

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Zago Vidi post
    E pa zaš bi bio deff veči ak je zaustavio offove.. bitno je da niste probili WWa
    nisu probili, slažem se, samo su ga zabili sljedeći put kad dođete na feštu ja nosim samo rizle, ostalo je vaše...

Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Citat Citat od frigidna muflonka Vidi post
    nisu probili, slažem se, samo su ga zabili sljedeći put kad dođete na feštu ja nosim samo rizle, ostalo je vaše...
    E ovo me nasmijalo, svaka čast

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Šalu na stranu,ali egošlape su do sad pokazale najviše u ww fazi...ja osobno jedva čekam prvo njihovo rušenje jer sve se kao skriva, čeka (po meni predugo)....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Mar 2017

Uobičajeno

Svi vaši offovi su napravili baš to za kaj su bili namjenjeni (tako vi velite) samo kaj tih offova ima sve manje i manje. a 4 ww-a nasih su jos u igri. a da ne govorim o tome da svi vasi ww offi koje ste ispucali. daleko slabiji od našeg najslabijeg tako da se nemojte prerano veselit.

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od VANDAL (FRESH) Vidi post
    Svi vaši offovi su napravili baš to za kaj su bili namjenjeni (tako vi velite) samo kaj tih offova ima sve manje i manje. a 4 ww-a nasih su jos u igri. a da ne govorim o tome da svi vasi ww offi koje ste ispucali. daleko slabiji od našeg najslabijeg tako da se nemojte prerano veselit.
    haha, moram te opet podsjetit da je travian matematika i da se sve moze izracunati?

Aj Aj ocekujemo te vase offove, mozda skines lvl zida sa tih 22-23 kile ramova

Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Citat Citat od Pukyzg Vidi post
    haha, moram te opet podsjetit da je travian matematika i da se sve moze izracunati?

Aj Aj ocekujemo te vase offove, mozda skines lvl zida sa tih 22-23 kile ramova
    23k ovaca? To nije WW ram

Pravila postanja