Stranica 137 od 186 PrvaPrva ... 3787127135136137138139147 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,361 do 1,370 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Nema igrača na Traviana ko barem jednom nije prekršio pravila na bilo koji način,imao sam jednom i multić i?
    Kao što velika većina igračina s kojima igraš i kojima se diviš
    Nekako mi tvoje baljezganje smrdi na ovog bananog
    Ima ima takvih igrača....

Recimo, ja od 97. pa do danas nisam ni jednom prekršio pravila.
    Al to ono u istinu, ne samo, da me nebi dobili.....

Tak da ne pričaj ti za sve. Možeš samo za sebe, a to si nama svima lipo kazao - varao sam...

Al znaš kak ide:

Jednom varalica - uvek varalica

A to je pošto varanje dolazi "iz nutra".....to ti imaš u genima A i to, da češ kazat, da to nije tako, je značajno za takve ljude...

Član foruma
    Registriran
    Feb 2014

Uobičajeno

Savjetodavac...
    Postojanje pravila i kazni za varanje, cine varanje djelom igre. To sto to je to izvan tvog svacanja je druga stvar, kao sto ti je i smisao za humor ocito neshvatljiv.

Član foruma Panda Janez's Avatar
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Citat Citat od mladen3x Vidi post
    i kaj sad ak ste ostali bez jednog offa napravljenog van pravila,lvl 70 je tu,ajmo,složite akciju i krenite....veči lvl-i teže padaju,ne traje server do nove godine....
    Padne manje lvla, ali šteta po vremenu je veća razine nisu nikad bile važne, važno je samo koliko sati štete se napravi

Član foruma
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Citat Citat od Panda Janez Vidi post
    Padne manje lvla, ali šteta po vremenu je veća razine nisu nikad bile važne, važno je samo koliko sati štete se napravi
    a ostavi ti njega.. vidiš da nema pojma

Član foruma
    Registriran
    May 2017

Uobičajeno

vidi vidi vidi... kud vas je triput više, niste ništa pokazali tijekom cijelog servera, večina offova nije nikad izašla van croopa, najglasniji zadnjih dana, duplo više weweja i svi su vam bliže nuli nego 100 tu jos i varate pa ovo je bruka da veča bruka ne može bit... Dado iznenađuje iz dana u dan... ja si ga vama ako izgubite, ne treba niti spominjat šta bu bilo xD

Član foruma
    Registriran
    Feb 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Grac01 Vidi post
    stvar je jasna, spodoba od igraca koristi botove, jer bi bez tog bio niži od ranga noobine, negdje dadekov rang
    Meni se grac ovaj tvoj sused Happy team cini ko pravi deda mraz, sta ti mislis o tome grac? Jel to neka spodoba ili bas onako ok lik?

Član foruma
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Citat Citat od biber Vidi post
    vidi vidi vidi... kud vas je triput više, niste ništa pokazali tijekom cijelog servera, večina offova nije nikad izašla van croopa, najglasniji zadnjih dana, duplo više weweja i svi su vam bliže nuli nego 100 tu jos i varate pa ovo je bruka da veča bruka ne može bit... Dado iznenađuje iz dana u dan... ja si ga vama ako izgubite, ne treba niti spominjat šta bu bilo xD
    jesi ti popio nešto il si stvarno tolko blesav? ... 3 puta nas ima više? Aj ne budi smješan

Član foruma
    Registriran
    May 2017

Uobičajeno

nemoj te se lagat 3 kvadranta ste ujedinili... Dado koji je bio najveci protivnik toga, koji je kmecao kad je PC izgubio od antikoalicije sad je najveci zagovornik ovoga ovdje... no dobro, meni je drago da je tako jer bi ovo bio preslik proslog serv kad je bilo kak je bilo... sad je bar zanimljivo...

Član foruma
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

nemoj te se lagat 3 kvadranta ste ujedinili... Dado koji je bio najveci protivnik toga, koji je kmecao kad je PC izgubio od antikoalicije sad je najveci zagovornik ovoga ovdje... no dobro, meni je drago da je tako jer bi ovo bio preslik proslog serv kad je bilo kak je bilo... sad je bar zanimljivo...
    pa odi brojat acceve pa mi onda reci kako je.. nemoj ovde lupat neš bezveze.. vjerojatno ni ne igraš na serveru kad pričaš ovakve gluposti

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Nismo mi ujedinili nego ste vi ujedinili sve protiv sebe....

Zago ma ima nas 5X više
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Pravila postanja