Stranica 146 od 186 PrvaPrva ... 4696136144145146147148156 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,451 do 1,460 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Feb 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Elisa Day Vidi post
    aha..pa za očekivati je da imaju i više vatromet? sad su pričali da neće biti ništa..mislim da se trebate usuglasiti u bacanju patki...
    Izgubilo se u prijevodu

Član foruma
    Registriran
    Mar 2015

Uobičajeno

Citat Citat od Aham Vidi post
    A tako kazu, al samo 100 defera takih da je. To valjda ovi krema kreme de la kreme.
    A kazu neki i na 30m da u podrum zabijamo ww. Na 50m bude valjda onda na 50 po toj racunici.
    Ja sam kokice priredio i cekam vatromet, nestrpljivo.

i ja isto...od kad i koliko se offova najavljuje mislija sam da ce svako 10lvl-a WW-a ic jedan napad da ce rupe bit u karti...ali izgleda da neznani i co. oce ponesto ostavit i za drugi server

Član foruma
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Citat Citat od Ebony Vidi post
    i ja isto...od kad i koliko se offova najavljuje mislija sam da ce svako 10lvl-a WW-a ic jedan napad da ce rupe bit u karti...ali izgleda da neznani i co. oce ponesto ostavit i za drugi server
    pa zašto bi sve offove potrošio ak to nije potrebno? onda bolje na usb stavit pa štedit za drugi server

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

Citat Citat od Zago Vidi post
    pa zašto bi sve offove potrošio ak to nije potrebno? onda bolje na usb stavit pa štedit za drugi server
    Ak sam iskren, to Neznanima nije nešto nepoznato....
    Čak su jih pobijednici servera jednom čekali, da bi potrošili te silne ofove, al nije jim supelo. Zajebali jih protivnici....

Sledeče godine Romolus je pokaza svoj neverovatan "skill" i potrošio nedelju dana na ubijanju nastavljenih trupa po oazama da dostigne off igrača servera.

Al oče Neznani priznat pobijedu saveznika za svoju??? Kolko istorija uči, teško če to primit.... Očete jih sačekat sa WWjem, da oni potroše ofove??? Čak su tribali, njima u susret, dva puta napraviti cansle WWja, da se server nije prerano završio....

Sledeće godine svi čete bit izdajice, koje su jim ukrale server i gadno jih prevarile.... Tak to rade Smootko i Jojo....
    Uređeno od strane Bezplatni saveti (31.05.17 um 00:44 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Citat Citat od Bezplatni saveti Vidi post
    Ak sam iskren, to Neznanima nije nešto nepoznato....
    Čak su jih pobijednici servera jednom čekali, da bi potrošili te silne ofove, al nije jim supelo. Zajebali jih protivnici....

Sledeče godine Romolus je pokaza svoj neverovatan "skill" i potrošio nedelju dana na ubijanju nastavljenih trupa po oazama da dostigne off igrača servera.

Al oče Neznani priznat pobijedu saveznika za svoju??? Kolko istorija uči, teško če to primit.... Očete jih sačekat sa WWjem, da oni potroše ofove??? Čak su tribali, njima u susret, dva puta napraviti cansle WWja, da se server nije prerano završio....

Sledeće godine svi čete bit izdajice, koje su jim ukrale server i gadno jih prevarile.... Tak to rade Smootko i Jojo....
    a ja neznam di ti vidiš smotka i joja

Član foruma geronimo's Avatar
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Pola Neznanih nema veze sa starim Neznanima i neznaju sta se desavalo na proslom serveru. Btw tko su smotko i jojo?

Član foruma Panda Janez's Avatar
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Dal je komu bitno sta na kraju kaže Jojo&Smotko&co? Mislim da ne... Meni je svejedno ko pobjedi dok to nisu Egošlape, mislim da ostali slično razmišljaju

Član foruma
    Registriran
    Mar 2015

Uobičajeno

Citat Citat od Panda Janez Vidi post
    Dal je komu bitno sta na kraju kaže Jojo&Smotko&co? Mislim da ne... Meni je svejedno ko pobjedi dok to nisu Egošlape, mislim da ostali slično razmišljaju

Pa zar vas tako opece prosli server ? koliko sam cuja oni koji su bili nezadovoljni smotkovim idejama i vodjenjem bijahu ispaljeni iz neznanih i proglaseni svakakvim...tako da neznani su i dalje di su i bili i povezani s starim vodstvom...mozda sad imaju sire vodstvo ali da neznaju ko je smotko i ne priznaju ga,to ne mogu virovat
    ako je tako onda bi nam morali bit zahvalni sta smo vas rijesili loseg vodstva i utjecaja a ne bit zlopamtila kako rece

Član foruma Elisa Day's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Aham Vidi post
    Izgubilo se u prijevodu
    loš neki interpreter...ja se nadam pravom defileu offova

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Elisa Day Vidi post
    loš neki interpreter...ja se nadam pravom defileu offova
    s pravom se nadaš,ja sam vidio kaj čeka egošlape i ne bi im bio u koži
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Pravila postanja