Stranica 148 od 186 PrvaPrva ... 4898138146147148149150158 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,471 do 1,480 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma Elisa Day's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    s pravom se nadaš,ja sam vidio kaj čeka egošlape i ne bi im bio u koži
    a ja sam vidjela što čeka tvoju koaliciju, i to je...nešto još neviđeno...
    očito će odlučivati milimetri...

Član foruma Panda Janez's Avatar
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Pa mislim da neke stvari treba još objasnit, vidim da ovde nisu jasne

Originalni savez Neznani (koji je prošle godine dobio batine) je i ove godine savez Neznani. Pored njih postojimo savez Neznani*, koji osim imena nema dosta veze s njimi, skoro niko od nas nije prije igrao s njimi, imamo svoje vodstvo ipd.

Neznani igraju skupa več nekoliko godina (pa da, iznenadilo i mene...), Neznani* svi ukupno igramo prvi put, mnogi se nismo ni poznali prije toga servera. Sestojimo iz nekih nekoliko grupa igrača koji se poznaju od prije, al svi ukupno igramo prvi (i vjerojatno poslednji) put.

Tako da šta je bilo s Neznanimi prošle godine ili prije, šta če biti u buduće... boli me Ovde postojimo kao saveznici, al dva putpuno neovisna saveza

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Panda Janez Vidi post
    Pa mislim da neke stvari treba još objasnit, vidim da ovde nisu jasne

Originalni savez Neznani (koji je prošle godine dobio batine) je i ove godine savez Neznani. Pored njih postojimo savez Neznani*, koji osim imena nema dosta veze s njimi, skoro niko od nas nije prije igrao s njimi, imamo svoje vodstvo ipd.

Neznani igraju skupa več nekoliko godina (pa da, iznenadilo i mene...), Neznani* svi ukupno igramo prvi put, mnogi se nismo ni poznali prije toga servera. Sestojimo iz nekih nekoliko grupa igrača koji se poznaju od prije, al svi ukupno igramo prvi (i vjerojatno poslednji) put.

Tako da šta je bilo s Neznanimi prošle godine ili prije, šta če biti u buduće... boli me Ovde postojimo kao saveznici, al dva putpuno neovisna saveza
    a kaj se ti uopće objašnjavaš ovim farmama?

Tj.kremi de la kremi...ako izgube bit će to plakanje kakvo još nismo vidjeli

mene u cijeloj priči brine gdje je grac,shvačamo da je njuberski popušio offić na spavanju ali opet igranje traviana a da bez prijetnje fizičkim obračunom je bezveze .9
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    May 2017

Uobičajeno

mene u cijeloj priči brine gdje je grac,shvačamo da je njuberski popušio offić na spavanju ali opet igranje traviana a da bez prijetnje fizičkim obračunom je bezveze .9
    Jadnik još ne može da vjeruje da ga je izgubio, uzaludno ga traži po oazama, danima....

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od babajaga Vidi post
    Jadnik još ne može da vjeruje da ga je izgubio, uzaludno ga traži po oazama, danima....
    ajmo mu pomoč sa humanitarnom akcijom "želim život"

Šalu na stranu,ali fakat čeka se 90+ level ovo će biti ili teški debakl ili rušenje kakvo još nije viiđeno
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma Panda Janez's Avatar
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

http://prntscr.com/fesbal

Aj daj geronimo idi offline, da budu sami dvojica <3<3<3

Član foruma geronimo's Avatar
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

u idem idem...imate sobu

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

Dado, dal si ti tak obsednut Gracom, jer igra bolje od tebe, il je tvoj problem možda to, da neko ukrao tvoju foru sa fizičkim pretnjama?
    U svakum slučaju, nemožeš bit baš neki semafor za nas "normalne"....

A oni koji nisu, isto važi i za one, koje kažu, da su lječeni, više sreče drugi put....

PS: Neki jauču kad dobe odgovor na isti način. Nekak mislite, da če vam svi nastavit i drugo lice, ko pravi đentelmeni, a vi da se izživljavate... Pa neide to tako!!

Ajmo Slovenci, oni koji igraju za Egiće....

Član foruma Elisa Day's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

a kaj se ti uopće objašnjavaš ovim farmama?Tj.kremi de la kremi...ako izgube bit će to plakanje kakvo još nismo vidjeli
    koji su to "farme"? i tko će to plakati? jer ja čitam ovo i vidim da već sad neki "plaču"..
    moram te ispraviti, ako već koristiš nešto bez da si tražio autorska prava, bar napiši kako treba 'crčme de la crčme'

shvaĆamo

Član foruma
    Registriran
    Mar 2015

Uobičajeno

jooj joj ko o plakanju i kukumakanju prica...pa ti si stvarno iskoristija sve kutove i izmislija par za prodavat price...kad si igra u savezima koji su po accima bili brojniji za trecinu protiv 3-4 manja saveza kmeca si cili server protiv nas,uvik glumija semafor na forumu nikad nista bitno u igri...za acc te nije briga jer su ga uvik dizali drugi dualli,sitteri itd...tako da u igri nemoze te se kaznit za pricu ovde...iako si bija preoran vise puta ali to sve sruseno je tudji trud pa te nije briga ... da nema foruma nikakav doprinos ne bi ima niti bi te se znalo u ovoj igri di si dobar broj godina...a kako ti komentiras travian(saveze i igrace) ja bi sebi moga uzet slobodu komentirat tea-kwon-do...neznam nista o njemu moga bi ga gledat pa onda i komentirat i mislit da sam ja bitan u toj igri

ps. grac napravija off prosli server kakvi ti mozes samo sanjat iako ima godina kako si ovuda...kad ga stignes u igrici javi se i reci mu sta ga ide

Pravila postanja