Stranica 151 od 186 PrvaPrva ... 51101141149150151152153161 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,501 do 1,510 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma geronimo's Avatar
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Fiki, mislim da Breda nece tako ljubazno pricati sa tobom na sledeci festi...zabrljao si neke pojmove

I Panda ima pravo, nije ona na forumu i ne cita ove gluposti ali saznat ce.

Član foruma
    Registriran
    Jun 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Bezplatni saveti Vidi post
    Dado, dal si ti tak obsednut Gracom, jer igra bolje od tebe, il je tvoj problem možda to, da neko ukrao tvoju foru sa fizičkim pretnjama?
    U svakum slučaju, nemožeš bit baš neki semafor za nas "normalne"....

A oni koji nisu, isto važi i za one, koje kažu, da su lječeni, više sreče drugi put....

PS: Neki jauču kad dobe odgovor na isti način. Nekak mislite, da če vam svi nastavit i drugo lice, ko pravi đentelmeni, a vi da se izživljavate... Pa neide to tako!!

Ajmo Slovenci, oni koji igraju za Egiće....
    a koji si ti od onih troje koji su prošle godine optužili vođe neznanih kako mute sa egošlapima?
    vidim da igraš za njih sada, pa je jasno ko dan ko je namjerno napravio nered u alijansi pred sami kraj servera....

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Ebony Vidi post
    istina...postoje igraci kojima je draza faza do WW-a i igraju tu do kraja i oni kojima je draza WW faza i WW-offovi...ali u koju skupinu ti spadas?
    koliko znam ni jednu ili obe ali na forumu nikako u igri
    Kad sam aktivno igrao Travian bio sam mediji onima koji su se igrali i nisu štedili off
    Sad kad sam pred Travian mirovinom ovo se nemrem nazvati igrom pa zato i igram par zadnjih servera deff jer nisam više zagriženi kao prije,a i nemam vremena (hvala Bogu)
    Mislim definitivno da je ovo zadnji server...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

Citat Citat od geronimo Vidi post
    Fiki, mislim da Breda nece tako ljubazno pricati sa tobom na sledeci festi...zabrljao si neke pojmove

I Panda ima pravo, nije ona na forumu i ne cita ove gluposti ali saznat ce.
    Ček sad malo....

Opet čete kazat, da Šlape pričaju o ljudima, koji nisu tu..... A ti, i tvoji drugari cilo vrime Fiki gore, Fiki dole....

Pa di ga ti vidiš? Jes čorav il šta????

Očito imate duple kriterijume, pričate o ljudima, koji nisu na Forumu, zovete jih majmunima, što je uvreda, al izgleda, da su neki čoravi, pa toga ne vide....

Pa šta je ljudi sa vama????

Sa vašim ponašanjem niste baš evolutivno otišli predaleko od svojih dalekih predaka po Darvinu.

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

Citat Citat od zubatac Vidi post
    a koji si ti od onih troje koji su prošle godine optužili vođe neznanih kako mute sa egošlapima?
    vidim da igraš za njih sada, pa je jasno ko dan ko je namjerno napravio nered u alijansi pred sami kraj servera....
    Vidim, da nisi još sasvim osvojio čitanje....

Al oče bit sad što od onog Igorovog reporta?

I ja bi ga tio videt pošto nemam naloga.......
    Naući češ jednom, barem se nadam u to...

Di je sad taj report, čekamo ga????

Član foruma Panda Janez's Avatar
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Aj šuti, napravio si si sramotu i sad živi s tim, nečeš se sad iz govna izvuć, tako da se ljepu guši u njemu i dalje Neću više prićat s tobom, već znam dosta da sam si mogo ustvarit mišljenje o tebi. Nije dobro

Član foruma geronimo's Avatar
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Ček sad malo....

Opet čete kazat, da Šlape pričaju o ljudima, koji nisu tu..... A ti, i tvoji drugari cilo vrime Fiki gore, Fiki dole....

Pa di ga ti vidiš? Jes čorav il šta????

Očito imate duple kriterijume, pričate o ljudima, koji nisu na Forumu, zovete jih majmunima, što je uvreda, al izgleda, da su neki čoravi, pa toga ne vide....

Pa šta je ljudi sa vama????

Sa vašim ponašanjem niste baš evolutivno otišli predaleko od svojih dalekih predaka po Darvinu.
    Mozda si ti ako ni vidis, da ja skoro ne pisem na forumu i molim ne mjesaj me u to sto drugi pise. Ja samo pratim i grickam kokice. Ti si taj (ako stvarno nisi Fiki) ko je poceo pisati gluposti i mjesati druge ljude u ovo. Mi smo svi bili skupa u Delnicama i provodili se super, a Fiki ti je javio ime koji si ti upetljao (od vas je samo on poznaje). Tako da je Fiki barem moralno odgovoran. Njega sam nagovorio zato sto sam 90% siguran, da cita ovaj forum...a u ostalih 10% sam siguran, da ces mu ti rec sta se desava. A ako mu dugujem ispriku (kako je i ti dugujes nekomu), naci ce me na skypu.

Ako je covjek corav, kada brani neduznog prijatelja onda ja...corav sam

Lp

Btw: ispricavam se svima za slovnicne grjeske, ipak mi je hrvatski treci jezik

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

Citat Citat od geronimo Vidi post
    Mozda si ti ako ni vidis, da ja skoro ne pisem na forumu i molim ne mjesaj me u to sto drugi pise. Ja samo pratim i grickam kokice. Ti si taj (ako stvarno nisi Fiki) ko je poceo pisati gluposti i mjesati druge ljude u ovo. Mi smo svi bili skupa u Delnicama i provodili se super, a Fiki ti je javio ime koji si ti upetljao (od vas je samo on poznaje). Tako da je Fiki barem moralno odgovoran. Njega sam nagovorio zato sto sam 90% siguran, da cita ovaj forum...a u ostalih 10% sam siguran, da ces mu ti rec sta se desava. A ako mu dugujem ispriku (kako je i ti dugujes nekomu), naci ce me na skypu.

Ako je covjek corav, kada brani neduznog prijatelja onda ja...corav sam

Lp

Btw: ispricavam se svima za slovnicne grjeske, ipak mi je hrvatski treci jezik
    Pričaš jaće gluposti, ja ju poznajem bolje nego Fiki... Ak ti stvari nisu jasne, tad nemoj vrištit.

A ti Pando, još si korak ispred svog kmeta....

Zaista sam vam stao na žulj, da se tako mobilizujete

Član foruma
    Registriran
    Mar 2015

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Kad sam aktivno igrao Travian bio sam mediji onima koji su se igrali i nisu štedili off
    Sad kad sam pred Travian mirovinom ovo se nemrem nazvati igrom pa zato i igram par zadnjih servera deff jer nisam više zagriženi kao prije,a i nemam vremena (hvala Bogu)
    Mislim definitivno da je ovo zadnji server...
    to je prica odavno zadnji server
    nisi stedija off kad su ga drugi slali ali nikad nisi bija previse aktivan u igri samo na spamu...
    nikakav doprinos ti nisi da savezima za koje si igra u igri...a na forumu si mijenja misljenja i izvodija gluposti pa su te se tako odrekli svi savezi za koje si igra...
    onda bi iz osvete po forumu brlja protiv njih a i protiv saveza koji te nisu htjeli ni pod razno u svojim redovima
    tako smo dosli do sadasnjeg momenta i foruma

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

janezi, a da si nađete neku sobicu??

Pravila postanja