Stranica 155 od 186 PrvaPrva ... 55105145153154155156157165 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,541 do 1,550 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Pukyzg Vidi post
    Jel treba još koga banati? ili vam je ovo dosta
    Ovaj N100 mi se ne svida, salje heroja na ww... nebus ti jos dugo slobodno po acc-u klikal.. neka te je sram i stid

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Sada sam ko Dado pricam sam sa sobom, bome nije to ni lose, konacno neki inteligentni razgovor..

Član foruma
    Registriran
    Mar 2015

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    zanimljivo kako pokušavam završiti travian već par godina,ali stalno me neko nagovori da igram novi server
    Fakat me niko ne voli kme kme kmeeeeeeeeeee

laku noć
    vrlo te vole...nikako da te uzmu ponovo
    a nagovara te neko ko i sta te nagovara da dolazis na forum
    nema se sta radit u RL kojeg cesto spominjes pa si i na forumima servera koje ne igras
    ubise se ljudi nagovarajuc te

Član foruma
    Registriran
    Mar 2015

Uobičajeno

Citat Citat od Panda Janez Vidi post
    Ma ovo nije moje, neznam od kud vam te ideje Znam da je petak, al ako pijete nemoj i na forum pisat gluposti. Ja nemam ni garažu možeš vidit gde se mi vojska nalazi
    ma kud bi bilo tvoje
    to je od andraž pande ne od tebe
    neznam,uvik ta prica...ako mi skatamo nekoga neaktivac ako banaju nekoga a ima 200-300k deffa neaktivac...triba malo korigirat pricu
    poznati neznani po postenju i dijeljenju passworda medju sobom...ne triba besplatni to spominjat culi smo i mi
    samo mi gledamo sebe ne osvrcemo se na protivnika...a ako vas uhvati uhvati,samo nemojte bit previse pateticni pa pricat o nekoj uroti
    Uređeno od strane Ebony (02.06.17 um 23:54 Uhr)

Član foruma Panda Janez's Avatar
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Koliko znam dobili su ban trije igrači, jedan gde je vlastnik neaktivan več 2-3 tjedne, jedan s 200k defa kod kuče i još jedan s 100k defa kod kuče. Kod svih razlog je bot/skripta, al ti igrači nisu ni čuli za ove stvari.

Nemam ništa protiv ako se kaznuje igrače koji krše pravila. Možeš pitat N50, nisam bio prijazan do njega ni prije bana, poslije njega pa još manje. Al ovde vidim da može ban dobit i ljudi koji nisu napravili ništa protiv pravila.

Član foruma Panda Janez's Avatar
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Citat Citat od Pukyzg Vidi post
    Ovaj N100 mi se ne svida, salje heroja na ww... nebus ti jos dugo slobodno po acc-u klikal.. neka te je sram i stid
    http://travian-reports.net/hr/report...61,7109072292f

Pa ste prvo pokušali izvidit da vidite ako se isplati poštenog igrača bannat?

Član foruma
    Registriran
    May 2017

Uobičajeno

[QUOTE=frigidna muflonka;1031957]aha na snazi je belosvetska urota protiv vas slovenaca i prirepaka...

prvo smo bili crvi, pa onda pixeli, sad vidim i prirepci, vrijeđali ste prvo dadu, pa ste krenuli vrijeđati i admina nikolu, ja ne znam gdje je kraj, možda da probate i ove u minchenu, samo požurite ako mislite da vam pomognu da pobijedite...hahaaha

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

[QUOTE=babajaga;1031980]
    Citat Citat od frigidna muflonka Vidi post
    aha na snazi je belosvetska urota protiv vas slovenaca i prirepaka...

prvo smo bili crvi, pa onda pixeli, sad vidim i prirepci, vrijeđali ste prvo dadu, pa ste krenuli vrijeđati i admina nikolu, ja ne znam gdje je kraj, možda da probate i ove u minchenu, samo požurite ako mislite da vam pomognu da pobijedite...hahaaha
    Dado i tebi cemo ban zalijepit, prestani smarat

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Ma pripremo sad pad servera kroz nedjelju-ponedjeljak... pa da vas vidim kak ce te ta offove poslati

Član foruma
    Registriran
    May 2017

Uobičajeno

[QUOTE=Pukyzg;1031982]
    Citat Citat od babajaga Vidi post

Dado i tebi cemo ban zalijepit, prestani smarat
    Nemojte čovjeka prozivati, vjerojatno je doma sa obitelji i uživa u obiteljskoj idili, nije kao mi da se tu prepucavamo, i da, samo naprijed srušite opet server, nama je dobro došlo ovo zadnje rušenje...

Pravila postanja