Stranica 157 od 186 PrvaPrva ... 57107147155156157158159167 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,561 do 1,570 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Prejadni ste s komentarima na forumu... Znaci varate na veliko i uhvate vas pa krene kmecanje da smo mi namjestili. Neznam ko se uopce spusta tak nisko da skripte i botove koristi bas dno dna. I da izgubimo ovaj server ( premda ne vidim kako) svejedno nemres rec da ste nas naguzili, guzenje je ono kaj su okusili slovenci prosli server..ovo kak vi igrate je jadno i kukavicki ali ajde tak se najcesce server dobiva, mozda vam se posreci

Član foruma tomato's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

a vidim da se vodi konstrukrtivna rasprava na forumu. rekoh, nemam sta trazit tu. ja volim samo spamat

Član foruma
    Registriran
    Mar 2015

Uobičajeno

Citat Citat od Pukyzg Vidi post
    Prejadni ste s komentarima na forumu... Znaci varate na veliko i uhvate vas pa krene kmecanje da smo mi namjestili. Neznam ko se uopce spusta tak nisko da skripte i botove koristi bas dno dna. I da izgubimo ovaj server ( premda ne vidim kako) svejedno nemres rec da ste nas naguzili, guzenje je ono kaj su okusili slovenci prosli server..ovo kak vi igrate je jadno i kukavicki ali ajde tak se najcesce server dobiva, mozda vam se posreci
    a tako nekako...slovenci nijednom nisu nas napali...poslali vodonose da vide kako ce proc pa kad su se polipili ko palacinke onda oni nisu ni probali
    odlucili su offove cuvat do kraja ili za drugi server i udruzili se sa svima...mi smo njih napadali ali kako nije bilo uzvrata a ceka nas deff sa svih strana normalno je bilo da se prilagodimo
    aktivnost je nastavljena na forumu pokvarenim semaforima i prozirnim pricama kad vec nije na igrici...
    sad se cini da prijete iz prazne puske jer s 20 mocnih offova ili vise koliko ih je spominjano knjiga spala na 5 slova
    samo prazne puske se boji i ko je ima...odatle puste price i prijetnje offovima na forumu a u igrici muk

Član foruma
    Registriran
    Apr 2015

Uobičajeno

Oj sirotinje, pa jel trebate deffa? Natari će Vas porušit... :(

Član foruma
    Registriran
    Feb 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Ebony Vidi post
    a tako nekako...slovenci nijednom nisu nas napali...poslali vodonose da vide kako ce proc pa kad su se polipili ko palacinke onda oni nisu ni probali
    odlucili su offove cuvat do kraja ili za drugi server i udruzili se sa svima...mi smo njih napadali ali kako nije bilo uzvrata a ceka nas deff sa svih strana normalno je bilo da se prilagodimo
    aktivnost je nastavljena na forumu pokvarenim semaforima i prozirnim pricama kad vec nije na igrici...
    sad se cini da prijete iz prazne puske jer s 20 mocnih offova ili vise koliko ih je spominjano knjiga spala na 5 slova
    samo prazne puske se boji i ko je ima...odatle puste price i prijetnje offovima na forumu a u igrici muk
    Ovo tvoje mi zvuci ko neki onako, zesci narodnjak...

Član foruma
    Registriran
    Mar 2015

Uobičajeno

Citat Citat od Aham Vidi post
    Ovo tvoje mi zvuci ko neki onako, zesci narodnjak...
    a onda ste vi narodnjacki igraci
    vidit cemo kako vam pase hard rock

Član foruma
    Registriran
    May 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Ebony Vidi post
    a onda ste vi narodnjacki igraci
    vidit cemo kako vam pase hard rock
    blablabla, bit će vama hard rock (headbang)

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Panda Janez Vidi post
    Ma mi cemo mozda nesto vidit, vjerojatno nista. Al za njih sam sad siguran da nece nista vidit
    vidoviti jeste se nagledali? jel vrijedilo banove popit na fejkove?

Član foruma
    Registriran
    Mar 2015

Uobičajeno

Citat Citat od babajaga Vidi post
    blablabla, bit će vama hard rock (headbang)
    to slusamo vec duuugo vrimena...ajde da vidimo i to

Pravila postanja