Stranica 19 od 186 PrvaPrva ... 917181920212969119 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 181 do 190 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od poper Vidi post
    Nisam ljubomoran, drago mi je da se tako dobro zabavljate. Samo mi je zanimljivo da se čudite kako se drugi udružuju i pojačavaju, a vi ste imali potrebu prije servera se dobro proširiti i to nakon pobjede. A lagano ste osvojili server, nitko vam ništa ne može, pa se pitam čemu pojačavanje?
    Zašto ti klikaš ako nama ništa nitko ne može. Uvijek me fascinirala činjenica da ljudi zaključuju u početku servera gotovo je ili nema smisla igrati a igraju aktivno server.
    Hr1-Proleteri

Zovi samo zovi svi će sokolovi...

Član foruma
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Nisam ljubomoran, drago mi je da se tako dobro zabavljate. Samo mi je zanimljivo da se čudite kako se drugi udružuju i pojačavaju, a vi ste imali potrebu prije servera se dobro proširiti i to nakon pobjede. A lagano ste osvojili server, nitko vam ništa ne može, pa se pitam čemu pojačavanje?
    Volimo upoznavati nove ljude i stjecati nova iskustva....

Član foruma
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Citat Citat od zimzeleni Vidi post
    Zašto ti klikaš ako nama ništa nitko ne može. Uvijek me fascinirala činjenica da ljudi zaključuju u početku servera gotovo je ili nema smisla igrati a igraju aktivno server.
    Mene fascinira kako ti izvrčeš činjenice. Našao si dlaku u jajetu, samo da se izbjegne pitanje i promijeni tema.

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Mene fascinira kako ti izvrčeš činjenice. Našao si dlaku u jajetu, samo da se izbjegne pitanje i promijeni tema.
    Ne,ništa ne izvrćem i ovdje jedini koji je nešto izvrnuo to si ti. Nisam u vodstvu saveza pa ti ne mogu odgovoriti zašto su primili nekoliko novih igrača ali pretpostavljam to je zato jer se PC raspao(čitaj tako kažu) i sada ljudi nemaju gdje igrati. Mislim možda i imaju di ali iz nekog razloga su završili kod nas I kako da ih ne primiš kada su bili korektni protivnici,isto vrijedi i za ovih nekoliko Nomada što je došlo kod nas,iz nekog razloga žele promjeniti savez ili špijunirati(kažem sve je moguće). Sad dal im nešto tamo nije odgovaralo tko to zna,svatko klika gdje želi i ne vidim ništa loše u tome. A kao zadnje kako uopće možeš usporediti nas kod koga su sve karte otvorene pred serverom i nekog gdje se poslije 50 dana udružuje troje koordinata protiv nas? Evo samo mi na to odgovori i ja te puštam da popaš kako ti nick već kaže.
    Uređeno od strane zimzeleni (12.12.16 um 22:48 Uhr) Razlog: ..
    Hr1-Proleteri

Član foruma
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Ne,ništa ne izvrćem i ovdje jedini koji je nešto izvrnuo to si ti. Nisam u vodstvu saveza pa ti ne mogu odgovoriti zašto su primili nekoliko novih igrača ali pretpostavljam to je zato jer se PC raspao(čitaj tako kažu) i sada ljudi nemaju gdje igrati. Mislim možda i imaju di ali iz nekog razloga su završili kod nas I kako da ih ne primiš kada su bili korektni protivnici,isto vrijedi i za ovih nekoliko Nomada što je došlo kod nas,iz nekog razloga žele promjeniti savez ili špijunirati(kažem sve je moguće). Sad dal im nešto tamo nije odgovaralo tko to zna,svatko klika gdje želi i ne vidim ništa loše u tome. A kao zadnje kako uopće možeš usporediti nas kod koga su sve karte otvorene pred serverom i nekog gdje se poslije 50 dana udružuje troje koordinata protiv nas? Evo samo mi na to odgovori i ja te puštam da popaš kako ti nick već kaže.
    Ja vas nisam uspoređivao s njima, za vas kažem da ste došli na server puno jači i brojniji. A sad ako nomadi ili tko već ima 50 igrača manje od vas, pa zašto nebi uzeo 100 acc u koaliciju pa imao on 50 igrača više? Neznam sad da su se udružile 3 koordinate protiv vas, vjerojatno cijeli server onda, ali ne gledaju svi samo vas ne brinite

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Ja vas nisam uspoređivao s njima, za vas kažem da ste došli na server puno jači i brojniji. A sad ako nomadi ili tko već ima 50 igrača manje od vas, pa zašto nebi uzeo 100 acc u koaliciju pa imao on 50 igrača više? Neznam sad da su se udružile 3 koordinate protiv vas, vjerojatno cijeli server onda, ali ne gledaju svi samo vas ne brinite
    Znaš što ću ti ja reći,puno naših igrača od prošli server i ne klika,tako da brojnost će se tek pokazati kakva je.
    Ne brinemo se vjeruj,niti najmanje. P.S ti si bez saveza kako ti znaš tko nas gleda a tko ne.
    Hr1-Proleteri

Član foruma
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Znaš što ću ti ja reći,puno naših igrača od prošli server i ne klika,tako da brojnost će se tek pokazati kakva je.
    Ne brinemo se vjeruj,niti najmanje. P.S ti si bez saveza kako ti znaš tko nas gleda a tko ne.
    Isto tako se i brojnost drugih može protumačiti, tako da se ne morate više žaliti kako su svi protiv vas.
    Pregledom situacije na serveru sam zaključio tko vas gleda, savez mi nebi previše u tome pomogao, samo malo vjerojatno.

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

haha ne žalimo se mi da su svi protiv nas..
    nas da je i 10 u savezu svejedno bi vas sve natamburali

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Mi smo Egoisti, svaki od nas ima Ego za još troje četvero ljudi, tako da nas je svakako više.
    A naš poznati moto unutar saveza je: Budi Egoist porazi crve !
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

ma ko vas sve šljivi nagovoril sam Masaija da potpišemo savez sa egošlapama sad ste gotovi

p.s.napokon ću i ja osvojiti server ko moj frend ruda
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Pravila postanja