Stranica 38 od 186 PrvaPrva ... 2836373839404888138 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 371 do 380 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Citat Citat od sapica Vidi post

L.V i NOMADI i NAV zajedno, kao i prošle god..
    OPG i Neznani zajedno..
    međusobno se defaju što je logično.. znaju da 1 na 1 sa nama, ni jedni ni drugi nemaju šanse.. a ovako ko zna, možda i imaju neke šanse.. dali će zajedno u akcije neke, to ćemo tek vidjet, meni sasvim nebitno..

a što se tiče igrača EGOšlapa, svaki vrijedi, ne ko 3 već ko 5 neznanih.. tako da vas je i 1000, bilo bi vas malo.. o ovakvoj ekipi vi možete samo sanjat..

EGOšlape ftw!!!
    EGOšlape = 134 acc + PiP = 168
    U svakom slučaju ideš bar 3:2.

Član foruma
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Citat Citat od poper Vidi post
    EGOšlape = 134 acc + PiP = 168
    U svakom slučaju ideš bar 3:2.
    nemoj zaboravit tu i savez kvake... i papucice... i desetak accova koje imaju po svim drugim kordama što se i pokazalo na dan arteva

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

ak vec racunate saveznike sa drugih korda, zaboravili ste Nomade, i njihove saveznike NAV i L.V.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

znači kada mi defamo PiP to znači da smo zajedno, (defali smo PiP da, nisam nikad ni pokušala opovrgnut..) ali kad NOMADI defaju Neznane, onda je to samo defanje i ništa više!? nema pribrojavanja acceva i sl..
    zanimljiv neki kriterij..

desetak!?
    samo jedan acc planiran od početka baš kao i prošle godine.. koji je na kraju donio dva arta, mali BO i luđaka ako se ne varam..
    tko je vama kriv što vam tako nešto nije uspilo.. mi smo svoje probleme počistili na vrijeme..
    vjerujem da su ova dva acc-a to i pokušala, no kao što vidiš..
    http://prntscr.com/e5vsh3
    http://prntscr.com/e5vsey
    papučice.. a unknown, -SPA-, Mini... vjerojatno wingovi PTSPa..

zato ako već želiš prebrojavat, prebroji kako treba ili nemoj nikako..
    mene brojanje ne zanima, jer i bez toga znam ono što sam već rekla.. niti Neznani i OPG niti NOMADI, NAV i L.V. u okršaju 1 na 1 sa nama nemaju što tražit.. možete reć da je izjava bahata, ali htjeli vi to priznat ili ne, to je tako..
    zato i imate međusobni nap i zato ćete si međusobno pomoć koliko možete..
    nemam ništa protiv, jer uzet još jedan server premoćno kao prošli bilo bi totalno lejm.. ovaj put nam pružite otpor vrijedan spomena.. napravite akciju vrijednu spomena.. da vas mogu bar po nečemu zapamtit..

kao što rekoh, da vas je 1000 nebi vam pomoglo.. a to ste očito shvatili i sami uzevši te nickove, jer na kraju krajeva upravo to i jeste..
    samo brojevi na papiru..

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Nisi stavio još i PTSP s nama to ti nisu rekli

eto drago mi je da ti bolje znaš stvari u mom savezu nek ja,veoma pohvalno

dado nemoze ptsp s nikim ni protiv nikoga
    prvo se treba rijesiti unutrasnjih neprijatelja
    onda na red dolaze vanjski
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Nisi stavio još i PTSP s nama to ti nisu rekli

eto drago mi je da ti bolje znaš stvari u mom savezu nek ja,veoma pohvalno
    ha Dadek ak to neznas onda si pomalo ogranicen il ti ne vjeruju u savezu
    a na dobrom su putu ak ti ne vjeruju.. a ne da Boleta optuzuju.. otpisali ste odlican ww off

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Grac01 Vidi post
    a na dobrom su putu ak ti ne vjeruju.. a ne da Boleta optuzuju.. otpisali ste odlican ww off
    sve ja znam i sve više uživam u ovom serveru gledaju egošlape kako se bahate na forumu,a cijela frka unutar koalicije jer ste mislili pregaziti server ko prošli,gljivariti do WW (onih 5-6 akcija na neznane ne računam kao aktivan server) i onda izbaciti multy jake ww offove

BTW egići se toliko busaju u prsa,a skoro trećina ako ne i pola servera s njima:

Savez Igrač Ř Bodovi
    1. šlapice 49 6510 318969
    2. EGO 45 7071 318175

6. PTSP 58 4105 238102

9. ŠEGO 33 4590 151484
    10. PiP 34 4142 140826

13. PTSPw 20 2166 43313
    14. KVAKA 22 13 2774 3606

@šapica
    Daj svoje nauči slat 4 vala u sekundi te po mogućnosti pošalju više od 2 fejka uz pravi napad
    Uređeno od strane DADOOZG (08.02.17 um 16:05 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Feb 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Grac01 Vidi post
    Znas onaj osjecaj, kad imas nekog na chatu, i taj neko nikad nista nepise, i niko nezna tko je...
    I onda tog nekog kiknes, pa ako je neko nas, javit ce se covjek jel, pa ga lako ubacis, ljudi smo.
    I onda ti se taj neko javi nakon mjesec dana i naprica ti zasto si ti njega u biti izbacio. Usput i saznas podosta zanimljivih stvari iz cjele te price.
    Sve je to ljepota traviana. Ljepo je kad se ljudi ovako druze i razmjene ovako pozitivna iskustva.

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

ma pusti to,meni je ovo super :
    mis mo egići,svi su protiv nas kme kme
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

šta je sad..
    skonto si da je NOMADI, L.V i NAV sa jedne strane i Neznani, Neznani* i OPG sa druge strane više acceva nego EGOšlape PiP i kvake, pa si nam odlučio prišit i PTSP..

bolje dogovorite vi sa njima nešto dok stignete, jer ovo što ste do sada skupili nije vam dovoljno da nas zgazite, eventualno nam možete ravnopravno parirat i možda pobijedit za dlaku..

Pravila postanja