Stranica 45 od 186 PrvaPrva ... 3543444546475595145 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 441 do 450 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Po meni čak nije problem kaj su potpisivali sa nekim. Veći je problem kaj su puni igrača iz raspadnutih saveza. Al baš svi su u egošlapama, jbt. Onda ajmo svi igrači Traviana iz Hrvatske u egošlape, pa se bumo s natarima tukli
    s1 2015/2016 NAv u :lovju: i kaže on, pa nas svi kataju......Nemaš brige, mi smo slobodni zidari, svi nas ruše, a mi zidamo

Član foruma
    Registriran
    Dec 2016

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Po meni čak nije problem kaj su potpisivali sa nekim. Veći je problem kaj su puni igrača iz raspadnutih saveza. Al baš svi su u egošlapama, jbt. Onda ajmo svi igrači Traviana iz Hrvatske u egošlape, pa se bumo s natarima tukli
    sljedeći server nema neznanih , biče borba ego vs šlapi ?

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dipo Vidi post
    sljedeći server nema neznanih , biče borba ego vs šlapi ?
    pa kak skupljaju ekipu lako moguće
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

To bu bar brzo gotovo,ne mogu slape uopce konkurirati egicima. Egoizam ftw

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Molim vas da ne spominjete wing skupa sa glavnim savezom hvala, Egoisti ruls.
    Usput šapa malo si dosadila sa tim provokacijama ljudi, nemoj da moramo pokazivat silu.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

aha, sad kad nemaš odgovora na sve drugo, okrećemo se starim serverima i kukamo za starim vremenima..
    dado nikad nismo rekli da smo najbolji na hr serverima, niti se može uspoređivati na takav način savez prije 10god i savez danas.. ono što kažem je da smo najbolji tu sad na S1, a to znate i sami.. inače se nebi svi udružili..
    i ja ne kukam što jeste, meni je to drago.. mislila sam sad ćemo imat protivnika koji nam može parirat, al evo izgleda da i ja griješim..
    prošle god se mali BO razmjenio na 24h i trubiš o tome i danas, a sad kad nomadi, lv, opg i neznani razmjenjuju arte sad već na dnevnoj bazi, to je manje bitno..
    ti trolaš kako tebi u tom trenu, serveru, paše i oke..

ti kažeš bahaćenje i pljuvanje, ja kažem provociranje, snaga i samouvjerenost..
    zašto je nekome tko je nesposoban uvreda reć da je nesposoban!?
    hbga kaj sad, naučit će jednom.. možda..

što se tiče sastava EGOšlapa, ne shvaćam problem..
    neki su sa šlapicama već godinama, neke sam nove upoznala tokom servera i zvala, neki su mi se javili i pitali dali mogu igrati sa nama iz raznih razloga, neki su došli preko nekoga, kako to uvijek biva..
    i šta bi ja sad trebala reći, čuj ti smiješ doći k nama, ali tvoj dual ne, bolje da igra u nekom drugom savezu, da budemo izbalansirani.. (jedini kojeg sam rekla da ne ne može, je prošle godine kad je vidoviti reko da te hoće, dado, zvat za duala, pa sam rekla ne..)
    zabavljamo se, igramo, uživamo.. da nekome ne valjda vodstvo, ekipa i način igre (akcije def, off, planovi, artevi i sve uz to), sumnjam da bi ostao kod nas ovoliko vremena, a i da bi došo na novi poziv..

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    ma pusti nemoj tako,vidiš da kukaju kak se cijeli server ujedinio protiv njih

Dado ne volim bahačenje i pljuvanje po protivnicima kako ti pljuješ od kad znam za tebe, svaki server (istina i bog zadnji server si odigrao 1945, ovih zadnjih 10 samo pratiš stanje i laješ na mjesec

Imao sam sreće pa igrao u najjačim savezima na HR serverima ode HEGa,3K,SC pa do PCa
    da, u to vrijeme se još ova igrica i igrala, nije se našao nitko poput tebe koji je kmečao, i plakao, plakao i kmečao, nego se ratovalo od jutra do mraka, nisu se suze ronile nakon što se malo nekom zacrvenilo, kao što ti roniš svakodnevno. Za koji dan na forum ćemo u gumenim čizmama..

a tek pljucanje po ostatku ekipe koja se igra ?? pa to može samo netko malog i limitiranog uma. Komedija je da ti predbacuješ nekom nešto i vrijeđaš 20 godina mlađu curu od sebe bez ikakvog povoda muškarčino
    a kolki si muflon se potvrdilo čim si sebi klepio izvidnika laveeeeeeeee
    postao si sve ono po čemu si godinama pljuvao, grk
    Uređeno od strane frigidna muflonka (13.02.17 um 22:19 Uhr)

Član foruma blitz's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

Citat Citat od frigidna muflonka Vidi post
    da, u to vrijeme se još ova igrica i igrala, nije se našao nitko poput tebe koji je kmečao, i plakao, plakao i kmečao, nego se ratovalo od jutra do mraka, nisu se suze ronile nakon što se malo nekom zacrvenilo, kao što ti roniš svakodnevno. Za koji dan na forum ćemo u gumenim čizmama..

a tek pljucanje po ostatku ekipe koja se igra ?? pa to može samo netko malog i limitiranog uma. Komedija je da ti predbacuješ nekom nešto i vrijeđaš 20 godina mlađu curu od sebe bez ikakvog povoda muškarčino
    Ma kakav grk....znate što je gljiva u fliperu,e to je Dado,ne zato što on gljivari već par servera kako kaže,uključi se jednom dnevno,nego je postao ta gljiva zbog toga što ga šapa (kugla) šamara već par dana ,a ovaj samo viče ping...ping..pong,i nezna gdje mu glava ,a gdje dupe,zato nije mu za zamjeriti što ima ovako bistre izjave...
    s1 Ševa

Super Moderator MOD_Superhik's Avatar
    Registriran
    Oct 2013

Uobičajeno

Zamolio bih sve sudionike rasprave za malo više pristojnosti.

Hvala
    Hik
    Uređeno od strane MOD_Superhik (16.02.17 um 08:49 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od frigidna muflonka Vidi post

Fulao si ceo fudbal,dzaba si otvarao fejk profil

Raspitaj se na kojem sam acc prije nego bacas bisere sa izvidnicima

drago mi je vidjeti nervozu kod vas koja vas tjera na otvaranja fejk profila te vrijedjanja

jos ce veci gust biti na kraju kad izgubite server zbog svoje bahatosti,a dosli sa brdo acc buahahaaha
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Pravila postanja