Stranica 49 od 186 PrvaPrva ... 3947484950515999149 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 481 do 490 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Grac01 Vidi post
    haha zanimljivo je gledat kolko si EDIT..
    odradili smo barem 2x više akcija lani nego nomadi

EDIT by Hik
    pa točno toliko akcija ste odradili dvije
    Uređeno od strane MOD_Superhik (15.02.17 um 15:45 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    istina boli?
    koliko koga šta boli, vidi se iz ignore liste

samo si se referiral na acc na kojem ne igraš, a na ostalo??

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

praviš se da ne vidiš ovo demoliranje 5 neznanih igrača i ne komentiraš po običaju, jer kao pravi general poslije bitke komentiraš akcije samo kad se protivnik skuca, izgubi art i sl..
    onda po završetku servera kad se osvrneš i pogledaš na server u cjelini, tvoji su bili najbolji.. jer ti pamtiš samo što želiš..
    pa onda tako tvoje nitko i nije kato zapravo, sve ste dolazeće offove pohvatali...
    (osim one nebitne koji nanesu samo 100 milja i više štete..)
    vi se niste nigdje zakucali, sve ste prošli.. (osim što ste po akciji gubili 2-3-4 offa, prošle god, ove stvarno niste ništa, jer još niste skupili prije spomenuta muda za krenut nekam..)
    al ste zgubili.. pa je onda naravno i objašnjenje ostali su gljivarili, mućkali, varali itd, pa vi jadni pošteni hrabri ratnici jednostavno niste imali šanse.. (iako ste udružili tri kvadranta na 1 WW prošle god, ove se popravljate pa se udružujete odmah u startu..)

e a pošto i dalje nemrete ništa ni tako udruženi, pa ti nemaš kaj spremit u svoju ladicu, generala poslije bitke.. e sad ideš vuć stare servere iz svoje predivne ladice i naravno lupetat..

pošto ja ne volim tvoje lupetanje o našoj igri, ja sebi uzmem vremena da ti izbacim činjenice..

dakle prošle god prije arteva počistili svoje dvorište što je trebalo, nakon dolaska arteva krenuli na neznane..
    odradili 11 akcija koje su ukupno dale sljedeći rezultat:
    29 igrača cropkilano
    13 igrača - 7 nulirano, 6 uspilo ostat na 50popa
    oteto 1 off selo
    oteto 5 arteva + poklon (veliki vsž, mali luđak, mala potrošnja, velika brzina, neki art + poklon x3..)
    u svim tim akcijama samo jedan se tim skuco..
    + desetak skatanih igrača i otetih sela, mimo organiziranih akcija, solo katanjima naših offera i defera..
    i sve to, što nisi spremio u svoju ladicu, dokumentirano javno na forumu za tebe i takve..

dakle od 80-90 igrača neznanih tada, 42 nestalo u akcijama + 10ak njih solo igrama..
    da ne spominjem njihove pohvatane offove iz dvije akcijice koje su imali, jednom poluuspješnom i jednom palačinka akcijom + solo kucanja i pokušaji otimanja arteva..
    2/3 neznanih skatano i demolirano, a onda kao šlag na kraju, netom prije dolaska planova preostalim offovima izdemolirali WW na nulu, od čega se više nisu oporavili do kraja servera..

toliko o gljivarenju prošli server..

a sad bi se mogli okrenut ovom serveru i skomentirat akciju jučer..
    plitak potok..
    Uređeno od strane sapica (15.02.17 um 16:31 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Šapo pazi si na RL,opako Travian djeluje na tebe kad sve ovo pamtiš ili negdje spremaš

odradili ste 4-5 akcija na jadne neznane koji su došli u lošem sastavu i nisu imali nikakve šanse i onda ste gljivarili do ww sela...

Koliko ulažete truda na forumu,love u igri,otvaranja multića za farmanja evo toliko sam se zabrinuo za Vas da će eventualni poraz u Travianu djelovati tragično na vaš život da vam želim da pobjedite...

Nama je totalno svejedno pobjeda ili poraz,mi igramo da nam malo prođe vrijeme i da se družimo na skypu

Ne govorim samo u svoje ime kad iznesem činjenicu da bi možda već pola saveza pobrisalo acc i odustalo od igre da nam vi ne dajete motiva za igru svakim bahatim postom na forumu iz dana u dan.....

p.s. nemojte samo kmečiti na tu činjenicu da su se svi ujedinili protiv vas jer ste vi to sami tražili
    a i niste tak jadni sami kak se predstavljate,ima vas dosta u koaliciji za razliku od prošlog servera...

http://prntscr.com/e94kev

ponudio se kolega u savezu ima psihijatra u pola cijene
    Uređeno od strane DADOOZG (15.02.17 um 17:55 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI

Član foruma
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Dado ponavljaš se iz servera u server! Samo mijenjaš saveze i imena saveza o kojim pišeš, kao da već godinama radiš samo copy-paste svojih postova. Igrali smo skupa u SC-u i tada si isto pisao kako igramo samo iz zafrkancije, nama nije bitna pobjeda, super smo si na skajpu.... ovo-ono... a zapravo smo htjeli pobijedit! I normalno je da smo htjeli, da nismo to bilo bilo najveća glupost ikad. Igro sam u SC-u 5 servera za redom s1 i ne žalim ni sekunde za tim ali svaki smo htjeli pobijedit, i svaki pravi savez želi pobijedit! Inače čemu igrat!?

Što se tiče toga da ste se svi ujedinili protiv nas nama to uopće ne smeta, nego nam je drago zbog toga. I bahati postovi su baš zbog toga da se konačno pokrenete. Ako vam daju više volje za klikanje još bolje,to i je cilj. Nadam se da ćete dat sve od sebe da nas nadigrate. Iako čisto sumnjam da možete
    SC - Barlog, Nights Watch, IBZ, Vikings
    EGO- Let's Rock
    EGO- Vikings

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Hhahahah koliko postova,a svi sa dadom raspravljate, čovjek šta god kaže ima
    pravo, tako da bi molio od sad tko prati forum ili piše ovdje, nemojte pokušavat
    osporavat dadine postove ili čak odgovarat, jer na njegove postove pune
    mudrosti se nema što nadodat. Dado pokaži nam pravi put.
    Reci nama bahatoj hordi ,kako da privučemo saveznike i da zajedno odradimo
    taj WW i svi budemo pobjednici. ZA sve ostalo tu je dado.

p.s. Ako želite pričati sa "Jedinim koji zna sve" , onda neka to budu upitne rečenice.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

@Nights
    SC je bila sasvim druga priča,taj savez je MORAO pobjediti barem jedan server ako se uzme u obzir kakva je ekipa tamo igrala...čak štoviše možda jedan od razloga zakaj nismo pobjedili i zakaj se na kraju taj savez raspao je upravo velik broj egocentrika (pozitivnih) i igrača koji igraju ovu igru samo da bi pobjedili,a to je razlog zakaj je velika većina tih igrača danas u egošlapama....
    Protiv nas su se isto svi ostali spajali,a mi smo išli glavom kroz zid...Tramaxu svaka čast kao igraču i osobi,ali nije bio dorastao niti je mogao voditi tu skupinu pojedinaca

Tad je bilo i puno više ekipe na serveru i brojke su odlučivale,vi sad za razlku od tog servera nemate toliki deficit u manjku acc tako da bi morali uzet server bez problema...

NAV sam pljuvao od kad su nam zabili nož u leđa usred servera,ali njima skidam kapu samo zbog toga jer svaki s1 su tu bez obzira kako prošli završio....

Ja znam da ostajem do kraja i čestitat ću pobjednicima

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Cool :)

Ajd da malo hvalimo kad već toliko plačete i tražite pažnju i da rezimiramo to sve...
    kmečite ko malo dijete koje odvoje majci sa sise i želi privuć svoju pažnju , proziva se ostale da vi superijorni savezi sami protiv svih uspješno radite mega akcije a mi ostali gljivarimo ... šta je u neku ruku i točno... velika većina nas ima rl i ovdje smo više iz navike i ekipe na skype, za razliku od nekih koji imaju svoje opsesivno kopulzivne probleme i potrebe za dizanjem svojeg ja u nebesa....

eto da pohvalim super akcija nema šta gg-evi croopkilani na tome svaka čast(ako je to 70-ti dan servera i teško je skupit ressa za vratit farme ...u protivnom akcija sa puno rizika bez nekih velikih rezultata...
    ps... znam šapo da je teško bit u sjeni egića pa moraš tražit pohvalu
    lp ...
    Uređeno od strane aress (15.02.17 um 19:25 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Samo jedno ću reći. Da je odigrati jedan non gold server, pol ovih igračina bi bili kante za napucavanje.
    Sad neka se ljuti tko hoće
    Uređeno od strane exAzriel (15.02.17 um 19:38 Uhr)
    s1 2015/2016 NAv u :lovju: i kaže on, pa nas svi kataju......Nemaš brige, mi smo slobodni zidari, svi nas ruše, a mi zidamo

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od aress Vidi post
    mi ostali gljivarimo ... šta je u neku ruku i točno... velika većina nas ima rl i ovdje smo više iz navike i ekipe na skype, za razliku od nekih koji imaju svoje opsesivno kopulzivne probleme i potrebe za dizanjem svojeg ja u nebesa.....

wow, nemoj zafrkavat, imate rl?? pa kak ja uvijek upadnem među neke lumene di ih je poslije 10 navečer 5 online, nemreš vjerovat, tu u tri saveza nitko ne radi, svi samo klikaju po travu i fb-u, ali da sad ne duljim..

kaj bi mi sad trebali zato kaj ste vi našli rl nakon 10 godina? preč i mi u šampinjone ili se nastavit dalje igrat?

imam prijedlog za sljedeći server, nemojte se uopće registrirat, napravite si nekoliko skype soba,spam, off ,deff i zafrkancija na nivu, a ne ovak.. napadneš nekog odmah evo retardade sa svojim teorijama zavjere, urote, suradnji, koalicija svakog sa svakim protiv vas 47 ak se ne varam( ima vas k. moj 47 jer neki nisu u stanju na multiću ni slova promijenit) jel ne smiješ na njega, kad ima tu drugih, pa tko je vidio dadu napadat, svašta jelda?

l p i tebi

Pravila postanja