Stranica 5 od 186 PrvaPrva ... 345671555105 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 41 do 50 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma Jelena's Avatar
    Registriran
    Mar 2016

Uobičajeno

Citat Citat od spajla Vidi post
    Jelena nikakav dogovor nije niti postojao, Neznani su se javili za savez, moje mišljenje je bilo da
    nema smisla ulazit u ništa do artova, imali smo mir,ali zbog različitih koorda nije ni čudo, poslje
    je krenuo rat između PC-a i Nomada i da smo se tamo umješali nebi bilo fer prema nikome.
    Zato smo odabrali vas kao protivnike, zbog mojeg osobnog mišljenja da ste jak savez i dostojan suparnik.
    Prevario sam se.
    Da, pretpostavljam da zato sto nije postojao nikakav dogovor sa neznanima, nismo se napadali sve do arta, da je postojao napadali bi se, dobra ti ta logika inace nomadi su se sa pc kacili i prije arta koliko se sjecam
    Spajla lijepo je to sto vjerujes da ste bili u miru do arta zbog svojih koordinata, ponavljaj jos koji put mozda ti i povjerujemo.

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Jelena Vidi post
    Da, pretpostavljam da zato sto nije postojao nikakav dogovor sa neznanima, nismo se napadali sve do arta, da je postojao napadali bi se, dobra ti ta logika inace nomadi su se sa pc kacili i prije arta koliko se sjecam
    Spajla lijepo je to sto vjerujes da ste bili u miru do arta zbog svojih koordinata, ponavljaj jos koji put mozda ti i povjerujemo.
    Nomadi vs PC je rat koji je trajao od početka do kraja servera

Zanimljivo je pročitati da su egošlape imali NAP sa neznanima,to čak nisam ni znao
    Uzevši u obzir da su surađivali i sa PCom oko razmjene BO to sve govori da su od početka igrali da osvoje,a mi ostali smo igrali zato kaj volimo ovu igru i bez rukavica

EgoŠlape su odigrale najpametnije i zasluženo su uzeli server

Na žalost tako se serveri dobijaju koliko god mi neki stari volimo čistu igru
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Jelena pitaj si vođu tko je koga što tražio a ne trkeljat gluposti.
    A kaj se tiče čiste igre, Neznani su htjeli savez nisu ga dobili, a što se tiče PC-a nebitno je opće
    ponavljat, to je hir jednog igrača, taj BO je bio kod nas 2 dana i izbrisalo se par igrača PC zbog tog,
    a mi smo zbog korištenja BO od dva dana dobili server, uh taj BO je svemoćan bio.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma
    Registriran
    Feb 2016

Uobičajeno

Citat Citat od spajla Vidi post
    Jelena pitaj si vođu tko je koga što tražio a ne trkeljat gluposti.
    A kaj se tiče čiste igre, Neznani su htjeli savez nisu ga dobili, a što se tiče PC-a nebitno je opće
    ponavljat, to je hir jednog igrača, taj BO je bio kod nas 2 dana i izbrisalo se par igrača PC zbog tog,
    a mi smo zbog korištenja BO od dva dana dobili server, uh taj BO je svemoćan bio.

Ne trkelja gluposti ti trkeljas
    I procitaj dadin komentar jos jednom
    Covjek sve objasnio
    Ovaj server se tucite sa nekim dostojnim protivnikom i na kraju osvojite server i tad ce te se dokazat da ste pravo mocni ☺
    Sretno..

Član foruma
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Sutra počinje i vidjet če se sve...

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Dado, znam da volis trolati i zato ne zelim ulaziti u raspravu tko koga, s kim ili s cim, al' na ovo se mogu samo nasmijati:

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    ... koliko god mi neki stari volimo čistu igru
    u svi ovih godina kaj se igram i muvam po serverima/forumima znam da:

1) ti tesko mozes pricati o cistoj igri jer to ne ide u istu recenici sa tvojim stilom igre/razmisljanja - tvoj nick bi trebao biti "lovac u mutnom"

2) uvijek imas nekog tihog duala koji u principu odradi sve do te mjere da nisam siguran da li se moze reci da ti ustvari igras...

u svakom slucaju tvoje forumske zelje i pozdravi nisu u korelaciji sa radom na terenu...
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

#prayfordado
    #prayforpafke
    Hr3 Sokol S1 SoAz

Član foruma Hex's Avatar
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Nije me bilo 3g na hr serveru, jel ima tu jos koga od starih poznanika ili su svi imena promjenili?
    Hexenkönig - Patuljci
    Hexenkönig - Bipsici

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Kod susjeda je uvijek trava zelenija, za poraz pobjedu si zaslužan ti i tvoj savez i tako će oduvijek bit.
    Nije bitno i Jelena samo opušteno, ja sebi nemam šta dokazivat,a niti vama, odigramo server, tko bolji neka
    pobjedi, samo da nas nema malo, to bi bilo tužno.

Sretno svima na novom s1.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma nesretna ljubav's Avatar
    Registriran
    Oct 2014

Uobičajeno

mi smo došla

odma neka se javu tko želi po glava debela da dobi