Stranica 50 od 186 PrvaPrva ... 40484950515260100150 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 491 do 500 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Samo jedno ću reći. Da je odigrati jedan non gold server, pol ovih igračina bi bili kante za napucavanje.
    Sad neka se ljuti tko hoće
    prvi ovaj na fejk profilu kaj kmeči na odgovor od Aressa

@Aress

pogodia točno u sridu
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

opa.. pa izula sam te iz cipela, čim si se počeo vadit na RL..
    a ono što moj mozak može zapamtit i smislit, tvoj očito nije u stanju ni procesuirat nakon čitanja..
    ne, odradili smo 11 akcija sa već spomenutim učinkom.. demoliranje protivnika.. za tebe i ostale ev ovdje sve.. http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=57532&page=9

pa onda kad vam je totalo nebitno pogasite se i sljedeći server možete doći opet sa istom namjernom..
    klikat 3mj, bit nam kante za napucavanje i onda se izgasit.. genijalan cilj..

to da ne želite pobijedit, objesi mačku o rep.. tko god je došo na server organizirano, želi pobijedit i bilo šta drugo je obično bacanje krafni.. pogotovo kada dogovoriš koaliciju na 3 kvadranta, to je sigurno zato jer ti cilj nije pobjeda..
    mi ne kmečimo, fino vas zovemo da pokažete što imate i fino vam kažemo da ćemo vas zgazit..
    za sada dvije uspješne akcije i fino gaženje..
    znaš kad pušač završi sa cigarom i baci ju na asfalt pa zgazi.. e tako slično je i sa vama..
    iako vas nitko nije bacio.. vidjevši nas, sami ste legli na asfalt i mirno čekate da vas zgazimo..
    bez brige.. hoćemo..

kako će bit ako izgubimo server!? ne znam, rijetko gubim servere..
    ali pošto ti već godinama gubiš S1, možda da nam daš par savjeta iz prve ruke, kako preživit...

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Citat Citat od sapica Vidi post
    opa.. pa izula sam te iz cipela, čim si se počeo vadit na RL..
    a ono što moj mozak može zapamtit i smislit, tvoj očito nije u stanju ni procesuirat nakon čitanja..
    ne, odradili smo 11 akcija sa već spomenutim učinkom.. demoliranje protivnika.. za tebe i ostale ev ovdje sve.. http://forum.travian.com.hr/showthre...t=57532&page=9

pa onda kad vam je totalo nebitno pogasite se i sljedeći server možete doći opet sa istom namjernom..
    klikat 3mj, bit nam kante za napucavanje i onda se izgasit.. genijalan cilj..

to da ne želite pobijedit, objesi mačku o rep.. tko god je došo na server organizirano, želi pobijedit i bilo šta drugo je obično bacanje krafni.. pogotovo kada dogovoriš koaliciju na 3 kvadranta, to je sigurno zato jer ti cilj nije pobjeda..
    mi ne kmečimo, fino vas zovemo da pokažete što imate i fino vam kažemo da ćemo vas zgazit..
    za sada dvije uspješne akcije i fino gaženje..
    znaš kad pušač završi sa cigarom i baci ju na asfalt pa zgazi.. e tako slično je i sa vama..
    iako vas nitko nije bacio.. vidjevši nas, sami ste legli na asfalt i mirno čekate da vas zgazimo..
    bez brige.. hoćemo..

kako će bit ako izgubimo server!? ne znam, rijetko gubim servere..
    ali pošto ti već godinama gubiš S1, možda da nam daš par savjeta iz prve ruke, kako preživit...
    ti možeš zgazit nekoga jedino ak doslovno sa svojim gabaritima sjedneš na nekoga sve druge opcije su ti i intelektualno ,mentalno i fizički nedostižne .... a šta se tiče želje za pobjedom sve je to u percepciji gledaoca, nemoraš doć na server da bi pobjedio možeš doć na server da bi nekom drugom osporio pobjedu... al to tvoj graškić izmedju uha nemože percipirat...

gg šlape..i nek šapa i dalje radi off akcije i samo kata tak da na miru spavamo bez bojazni od nuliranja i konkretnih poteza..

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od aress Vidi post
    Ajd da malo hvalimo kad već toliko plačete i tražite pažnju i da rezimiramo to sve...
    kmečite ko malo dijete koje odvoje majci sa sise i želi privuć svoju pažnju , proziva se ostale da vi superijorni savezi sami protiv svih uspješno radite mega akcije a mi ostali gljivarimo ... šta je u neku ruku i točno... velika većina nas ima rl i ovdje smo više iz navike i ekipe na skype, za razliku od nekih koji imaju svoje opsesivno kopulzivne probleme i potrebe za dizanjem svojeg ja u nebesa....

eto da pohvalim super akcija nema šta gg-evi croopkilani na tome svaka čast(ako je to 70-ti dan servera i teško je skupit ressa za vratit farme ...u protivnom akcija sa puno rizika bez nekih velikih rezultata...
    ps... znam šapo da je teško bit u sjeni egića pa moraš tražit pohvalu
    lp ...
    uff sad tek ovo vidim...
    kažeš velika većina ima RL, dakle postoji i manjina koja nema RL.. tužno.. žao mi ih je..

vidiš, vičete za mene da se bahatim po forumu od početka servera..
    a onda se pojavi aress sa ovakvom fix bahatom idejom, da njegova pohvala nešto vrijedi..
    pohvala znači kad ti ju da igrač koji zna klikat i igrat, tvoja pohvala nema neku težinu, nit šta znači..

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Citat Citat od sapica Vidi post
    uff sad tek ovo vidim...
    kažeš velika većina ima RL, dakle postoji i manjina koja nema RL.. tužno.. žao mi ih je..

vidiš, vičete za mene da se bahatim po forumu od početka servera..
    a onda se pojavi aress sa ovakvom fix bahatom idejom, da njegova pohvala nešto vrijedi..
    pohvala znači kad ti ju da igrač koji zna klikat i igrat, tvoja pohvala nema neku težinu, nit šta znači..
    kao šta rekoh već ... treba imat između uha nešt da shvatiš "pohvalu"

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Šapo pazi si na RL,opako Travian djeluje na tebe kad sve ovo pamtiš ili negdje spremaš

odradili ste 4-5 akcija na jadne neznane koji su došli u lošem sastavu i nisu imali nikakve šanse i onda ste gljivarili do ww sela...

Koliko ulažete truda na forumu,love u igri,otvaranja multića za farmanja evo toliko sam se zabrinuo za Vas da će eventualni poraz u Travianu djelovati tragično na vaš život da vam želim da pobjedite...

Nama je totalno svejedno pobjeda ili poraz,mi igramo da nam malo prođe vrijeme i da se družimo na skypu

Ne govorim samo u svoje ime kad iznesem činjenicu da bi možda već pola saveza pobrisalo acc i odustalo od igre da nam vi ne dajete motiva za igru svakim bahatim postom na forumu iz dana u dan.....

p.s. nemojte samo kmečiti na tu činjenicu da su se svi ujedinili protiv vas jer ste vi to sami tražili
    a i niste tak jadni sami kak se predstavljate,ima vas dosta u koaliciji za razliku od prošlog servera...

http://prntscr.com/e94kev

ponudio se kolega u savezu ima psihijatra u pola cijene
    strašan si cura te popišala od glave do pete, i sad je luda, i naravno nema života nisu svi ko ti pa da za dva klika na mišu moraju na faks

ak ti je to pravi kolega otpeljal bu te za rukicu, buš ti prvo kod doktora, pa nam javi kakav je..

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

ti možeš zgazit nekoga jedino ak doslovno sa svojim gabaritima sjedneš na nekoga sve druge opcije su ti i intelektualno ,mentalno i fizički nedostižne .... a šta se tiče želje za pobjedom sve je to u percepciji gledaoca, nemoraš doć na server da bi pobjedio možeš doć na server da bi nekom drugom osporio pobjedu... al to tvoj graškić izmedju uha nemože percipirat...

gg šlape..i nek šapa i dalje radi off akcije i samo kata tak da na miru spavamo bez bojazni od nuliranja i konkretnih poteza..
    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA javio se baletan jbt led, ugušit ću se
    lakše te preskočit nego zaobič prostak jedan

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

joj atilla šta i ti uz onog polupismenog moraš bit odvjetnik šapi

Član foruma
    Registriran
    Dec 2016

Uobičajeno

@ DADO

daš mi adresu da ti pošaljem poštom kalkulator? kada ti pošta stigne, vidjet ćeš adresu pošiljaoca, pa mi pošalji svoju knjigu mudrosti...
    full si me inspirisao

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

joj atilla šta i ti uz onog polupismenog moraš bit odvjetnik šapi
    ma ne, nemoj se ljutit kad sam čitao, hbg iste sekunde mi se u glavi stvorila tvoja skype slika, sa terase i cvikama, a moraš priznat da u tebi ima malo više od 50 kila pa sam se odvalio smijat , a onda je ruka sama krenula
    ali zločesti ste svaki put ću vam vratit, svejedno mi je kome pišete...

Pravila postanja