Stranica 52 od 186 PrvaPrva ... 242505152535462102152 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 511 do 520 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Pa ako oni sad dođu nama na iduću feštu vratit ćemo im istom mjerom. Eto to će bit...
    SC - Barlog, Nights Watch, IBZ, Vikings
    EGO- Let's Rock
    EGO- Vikings

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od frigidna muflonka Vidi post
    blablablabla srać srać kenj kenj

nije baš zabavno kad te neka budaletina uzme malo na zub pa lominja za bezveze, jelda? e hbg, zaslužio si
    sam o sebi si sve rekao sa zadnjom rečenicom

Ko te poznaje dragi moj Atilla taj zna da su tvoji normalni i kulturni postovi rijetki ko hajdukove titule u zadnjih 10 godina

al eto počastit ću te sa malo većim postom i činjenicama pa ako ti se da čitaj:

1.Od 15 servera samo 1 nisam odigrao do kraja

2.nikad se nikom nisam uvlačio i zato me velika većina uvrijeđenih frajla ne voli jer nikome ne šutim,a to se rijetko viđa na ovom forumu

3.Toliko sam nepoželjan po savezima da pokušavam prestat sa igrom već par godina pa me svaki s1 neko nagovori na restart

4.PC sam ja odbio jer sam tada dao riječ SCu da idem na restart s njima,Voljeni može potvrditi

5.prošli server su egošlape zasluženo zgazile server jer realno nisu imali veliku konkurenciju
    Iskoristili su činjenicu kaj su neznani došli sa manje ekipe,činjenicu kaj se ++ međusobno rokao do arteva,ali i to je dio igre....

6.ovaj server koliko god se bahatili i busali u prsa i dalje ste favorit broj jedan za osvajanje servera iz par razloga:

-imate par pozitivnih "luđaka" u savezu koji još uvijek vole ovu igru u tolikoj mjeri da bi trošili masne svote love i provodili dosta vremena
    -imate dobar broj acc u koaliciji,nabrojao sam samo EGO,ŠEGO,PiP,Šlapice 160 acc a imate sigurno još barem 20-30 spavača okolo što je i više nego dovoljno za jedno ww selo uz impresivan broj jakih offera
    -konkurencija ima sve manje volje za igrom,ne zbog toga kaj se vas boje već zbog zasićenja travianom

7.u slučaju gubitka ovog servera jedino sebe može kriviti jer da niste bili toliko bahati,bezobrazni (da,šapica je vrijeđala uspoređujući nas sa pikselima itd...) i puni sebe ne bi ostatak servera dobio volju za igrom,a znamo kak je to završilo kad se cijeli server urotio protiv PCa (da,Šapo taj server ostalim savezima nije bilo bitno ko će pobjediti već samo da PC ne pobjedi)

Aj sad bok,odoh van na sunčeko i pivicu

A ti dalje nastavi po svome
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Kako je rekao kolega prije, sve je to igra, možda se pretjeralo sa prozivanjem.
    Osobno bi volio da zaratimo kako spada i razmjenjujemo reporte i zabavne
    komentare, da odigramo još jedan server kako spada. Jer sim city nikom nije
    napet, u tolikoj mjeri da razmišljam da se porokamo međusobno i odigramo neki
    server strani ili negdje di se igra, jer ovo je bezveze.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    sam o sebi si sve rekao sa zadnjom rečenicom

Ko te poznaje dragi moj Atilla taj zna da su tvoji normalni i kulturni postovi rijetki ko hajdukove titule u zadnjih 10 godina

al eto počastit ću te sa malo većim postom i činjenicama pa ako ti se da čitaj:

1.Od 15 servera samo 1 nisam odigrao do kraja

2.nikad se nikom nisam uvlačio i zato me velika većina uvrijeđenih frajla ne voli jer nikome ne šutim,a to se rijetko viđa na ovom forumu

3.Toliko sam nepoželjan po savezima da pokušavam prestat sa igrom već par godina pa me svaki s1 neko nagovori na restart

4.PC sam ja odbio jer sam tada dao riječ SCu da idem na restart s njima,Voljeni može potvrditi

5.prošli server su egošlape zasluženo zgazile server jer realno nisu imali veliku konkurenciju
    Iskoristili su činjenicu kaj su neznani došli sa manje ekipe,činjenicu kaj se ++ međusobno rokao do arteva,ali i to je dio igre....

6.ovaj server koliko god se bahatili i busali u prsa i dalje ste favorit broj jedan za osvajanje servera iz par razloga:

-imate par pozitivnih "luđaka" u savezu koji još uvijek vole ovu igru u tolikoj mjeri da bi trošili masne svote love i provodili dosta vremena
    -imate dobar broj acc u koaliciji,nabrojao sam samo EGO,ŠEGO,PiP,Šlapice 160 acc a imate sigurno još barem 20-30 spavača okolo što je i više nego dovoljno za jedno ww selo uz impresivan broj jakih offera
    -konkurencija ima sve manje volje za igrom,ne zbog toga kaj se vas boje već zbog zasićenja travianom

7.u slučaju gubitka ovog servera jedino sebe može kriviti jer da niste bili toliko bahati,bezobrazni (da,šapica je vrijeđala uspoređujući nas sa pikselima itd...) i puni sebe ne bi ostatak servera dobio volju za igrom,a znamo kak je to završilo kad se cijeli server urotio protiv PCa (da,Šapo taj server ostalim savezima nije bilo bitno ko će pobjediti već samo da PC ne pobjedi)

Aj sad bok,odoh van na sunčeko i pivicu

A ti dalje nastavi po svome

znaš onaj vic o zecu i risu?? onaj koji završava sa ne riseee, neeee samo ti nastavi kao i dosad, meni sve paše...a ovu ispovjed ne čitam, zijev, zijev...

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

ma ubiti kaj se ja sad tu pravim fin i pristojan, sve si samo nisi ljudina i aj bok,sad on tu meni ispovjedi piše, ko briga me...

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

ma ubiti kaj se ja sad tu pravim fin i pristojan, sve si samo nisi ljudina i aj bok,sad on tu meni ispovjedi piše, ko briga me...
    pa čudno mi jer ti nisi nikad bio fin i pristojan
    Nije to nikakva ispovijed već činjenice koje su čak i tebe najvećeg pljuvača na forumu ostavile bez riječi

@spajla

Slažem se s tobom,ali sami ste krivi za ovu nastalu situaciju na serveru...trećina servera je kod vas u koaliciji kaj ste očekivali da će se ostatak servera međusobno rokat i tako vama otvoriti vrata do lake pobjede...e ovaj server čete se morat potruditi više nek prošli....ali i dalje ste najveći favorit...

lp
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Nisi me shvatio, nisam rekao da očekujem da ćete se međusobno poroka, nego da ćete krenut na nas,ako ćete svi skupa tim bolje,bit će zanimljivije, nećemo se lagat Nomadi su sa Neznanima, mi pomažemo Pipu, znaci po broju smo tu negdje, zašto se onda ne pobrojat pa tko pobjedi zaslužio je pobjedu, a možda ko tko zna koliko puta Nav digne ni kriv ni dužan. Ali ovo ne igranje je točno zašto ljudi ne igraju ovo igru vise.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    pa čudno mi jer ti nisi nikad bio fin i pristojan
    Nije to nikakva ispovijed već činjenice koje su čak i tebe najvećeg pljuvača na forumu ostavile bez riječi

lp
    ma jel, panjino pa dajem ti zraka
    pc ovo, pc ono, ja u pc, kad sam ja bio u pc .. i koji si ti tamo bio faktor?

https://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc&t=1s

možda ja ne vidim dobro...

išao je maher na pop u 135 pm iza 136 gora, i 137 planina.. kad je došla WW faza, acc Metuzalem je bio najjači poper, onda je počelo kmečanje i dani monsunskih suza jer treba netko skatat metuzalema da dado uzme pop

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

išao je maher na pop u 135 pm iza 136 gora, i 137 planina.. kad je došla WW faza, acc Metuzalem je bio najjači poper, onda je počelo kmečanje i dani monsunskih suza jer treba netko skatat metuzalema da dado uzme pop
    na sljedećem si mi na t4 prvoj slikovnici slao kopljanike...

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Dal je uvreda ako te vrijeđa neko ko ima manji IQ od zrna graška? Nije....
    Ja kmečao hahaha hahaahahahahahaaaha
    Bio sam veći faktor od tebe meni dovoljno

Pravila postanja