Stranica 53 od 186 PrvaPrva ... 343515253545563103153 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 521 do 530 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Dal je uvreda ako te vrijeđa neko ko ima manji IQ od zrna graška? Nije....
    Ja kmečao hahaha hahaahahahahahaaaha
    Bio sam veći faktor od tebe meni dovoljno
    pa naravno da nije, zato se ja moram spustit na granu budaletina da uopće komuniciram s tobom
    ti se možeš tuč svaki dan nogom u guzicu šta travian forum nema history.. inače bi bilo plakanje

šta se tiče vrijeđanja, a gle po 100x to ide po zaslugama, pa nema vas tu baš previše, s večinom trenutno igram, jedino si ti konstanta..

p.s. mensaš pa nisu se za mene pokretale peticije na forumu da mi zabrane pisanje, nego za tebe
    Uređeno od strane frigidna muflonka (17.02.17 um 14:59 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Ja stojim iza svake napisane rečenice na forumu za razliku od tebe koji se uvlačiš svakim server

A kaj se tiče plakanja pričekajmo kraj servera,ako vam Slovenci uzmu server bit će kmečanja s vaše strane

Btw. Drago mi je da su egošlape skužili da su pretjerali sa bahaćenjem na forumu pa su se povukli i ostavili tebe kao saveznu marioneta da trolaš i makneš priču sa te teme

Aj bok odo na pivu
    Uređeno od strane DADOOZG (17.02.17 um 18:02 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Dado ti stojis iza svake izgovorene rijeci na forumu?
    Iza svih 1843 postova?
    (facepalm)

Kad se napravi rezime svih tvojih postova, da se zakljuciti da su apsolutno svi savezi i igraci za kur..c, a jedino si ti, moralna vertikala .hr domene, vrhunskog promisljanja, neupitnog znanja i neokaljana obraza.

Da ti Pernar mozda nije buraz?

Hoces li naplacivati svoj dolazak na feste?
    Evo ja zamolio kolege u savezu da skupimo 800 kn za sljedecu festu just in case ako se odlucis...
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma
    Registriran
    Dec 2016

Uobičajeno

@ Dado&Co

privatna poruka od acc Kmet:
    ...da napise svim ovim s...... koji su kontra nas da im je rat super
    Kmet od dosade pocinje gasenje acc
    garant pobjeduju samo neka tako nastave...

dont kill a massanger.. ako i to nije previše za vas...

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Ja stojim iza svake napisane rečenice na forumu za razliku od tebe koji se uvlačiš svakim server

A kaj se tiče plakanja pričekajmo kraj servera,ako vam Slovenci uzmu server bit će kmečanja s vaše strane

Btw. Drago mi je da su egošlape skužili da su pretjerali sa bahaćenjem na forumu pa su se povukli i ostavili tebe kao saveznu marioneta da trolaš i makneš priču sa te teme

Aj bok odo na pivu
    dadek loš si, nisi mi baš u formi, vratit se na policu među ostale igračke, pa ćemo se igrat drugi put

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Paul Muaddib Vidi post
    Dado ti stojis iza svake izgovorene rijeci na forumu?
    Iza svih 1843 postova?
    (facepalm)

a jedino si ti, moralna vertikala .hr domene, vrhunskog promisljanja, neupitnog znanja i neokaljana obraza.

.
    Tako je
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Wooooooooohhhhhooooooooooo napokon je krenulo i nadam se nastavilo se do kraja servera.
    Ajmo se igrat,a tko digne WW , budemo čestitali.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Mi smo otvorili kladionicu koliko će def bodova imat ego i šllape u ponedjeljak .... najbliži pogotku dobiva push .. trenutno kao veliki favoriti i superijorno nadmoćni ide u korist vas kladionica na nekih 1.2 m def bodova

Član foruma
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Citat Citat od aress Vidi post
    Mi smo otvorili kladionicu koliko će def bodova imat ego i šllape u ponedjeljak .... najbliži pogotku dobiva push .. trenutno kao veliki favoriti i superijorno nadmoćni ide u korist vas kladionica na nekih 1.2 m def bodova
    a gle... situacija je takva, da ja mislim ak šlape u ponedeljak ujutro nemaju barem 1,5 m deff bodova bi mogli svi lagano pobrisat accove, jer u njihovom slučaju, da ne poloviš sve offove s obzirom, da si najači na svijetu (tako kaže) onda je to stvarno tužno.

Član foruma Panda Janez's Avatar
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Kake offove? Več smo rekli da mi to nemamo... To imaju samo najači savezi, odnosno samo Egošlape...

Pravila postanja