Stranica 54 od 186 PrvaPrva ... 444525354555664104154 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 531 do 540 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma tomato's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Citat Citat od aress Vidi post
    Mi smo otvorili kladionicu koliko će def bodova imat ego i šllape u ponedjeljak .... najbliži pogotku dobiva push .. trenutno kao veliki favoriti i superijorno nadmoćni ide u korist vas kladionica na nekih 1.2 m def bodova
    cek, cek. jel smo se kladili na off ili def bodove ?

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

ne uzbuđujemo se radi par fejkova..
    dic 5 milja defa i slat ga da bi skinuli kikiriki od 20+10 i 30+15, nema nikakvog smisla..
    rađe ispusham selo..
    koje ideje.. i da pohvatamo 50 kikirikija nebi se skupilo 1.2 milja bodova..

iako jasno zkj tek sad idete, za smislit ovu tzv, akciju, trebalo je 2 tjedna pripreme..
    to složim u 15min (10min jedem)..

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od aress Vidi post
    Mi smo otvorili kladionicu koliko će def bodova imat ego i šllape u ponedjeljak .... najbliži pogotku dobiva push .. trenutno kao veliki favoriti i superijorno nadmoćni ide u korist vas kladionica na nekih 1.2 m def bodova
    skupa 2500

Član foruma
    Registriran
    Feb 2014

Uobičajeno

Citat Citat od frigidna muflonka Vidi post
    skupa 2500
    Si cuo ares, nece da ti defaju. Posalji i na sapu koji of kad je tako. Ona se od malih nece branit.

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Citat Citat od sapica Vidi post
    dic 5 milja defa i slat ga da bi skinuli kikiriki od 20+10 i 30+15, nema nikakvog smisla..
    rađe ispusham selo..

iako jasno zkj tek sad idete, za smislit ovu tzv, akciju, trebalo je 2 tjedna pripreme..
    ajd šapo da ti jednom bar istinu napišeš, ili bar dio istine, u ovom slučaju je da jedeš istina ..

Član foruma tomato's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

rađe ispusham selo..

a cuj, razumim te.
    ak je ares radio akciju, bolje da deff drzite di i je .i to je to.

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Zago Vidi post
    a gle... situacija je takva, da ja mislim ak šlape u ponedeljak ujutro nemaju barem 1,5 m deff bodova bi mogli svi lagano pobrisat accove, jer u njihovom slučaju, da ne poloviš sve offove s obzirom, da si najači na svijetu (tako kaže) onda je to stvarno tužno.
    Definitivno,ako dobijemo samo jedan report sa stanjem deffa to će za nas biti uspješna akcija jer ipak napadamo "najjači savez tj.koaliciju ikada na svijetu"
    rađe ispusham selo..

Pa ipak si ti najjača na svijetu bilo bi čudno da planiraš akciju ko mi obični smrtnici o Božice Traviana
    bum vidio kak buš ispushala nulirano selo
    Mi se za razliku od vas ne zadvoljavamo sa sitnicama u napadima tipa rušenjem samo farmi koje se podignu vrlo brzo te ako ne bude nulirano barem jedno selo Aress je nahebal u ponedjeljak koliko bumo ga skurili na chatu
    Uređeno od strane DADOOZG (18.02.17 um 19:29 Uhr) Razlog: Zaboravih da je šapa napravila koaliciju :D
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Aham Vidi post
    Si cuo ares, nece da ti defaju. Posalji i na sapu koji of kad je tako. Ona se od malih nece branit.
    me ne, hoćemo samo još nismo sigurni jel vi to ozbiljno, il se zajebavate...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

naravno da necu defat sebe, koda me ovi amateri mogu nulirat.. u biti mislim da ne mogu nikoga, valovi i napadi su cudo raspored, tak da nuliranja nema..
    defam samo plavookog lyon-a.. <3
    i jos moram raspisat natjecaj, dvoje il troje koji najvise mita ponude, dobiju def.. ostalo rade pushnemo..
    slovenci nema spavanja, ajmo napade slat, da vidimo kako vama ide..

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Ne brini šapo ti nisi prava meta,ko bi podnio tvoje kmečanje kad bi te mi amateri skatali

edit

Da ne bi sve ostalo kak su egošlape centar svemira i jedino se oko njih vrti travian u hrvata pokazao danas NAV sa brisanjem GG PTSPu...eto egići bolje učite od starih navovaca kaj se radi u ovom tijeku servera nek kaj se tu busate na forumu

Rudiiiiiiiiii pa kaj se dešava sad čujem da te katao tvoj PTSPovac...meni se svašta dešavalo ali me još nije saveznik katao
    Uređeno od strane DADOOZG (19.02.17 um 14:58 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Pravila postanja