Stranica 58 od 186 PrvaPrva ... 848565758596068108158 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 571 do 580 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma Elisa Day's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    krema servera i ja plaćem
    za one koji ne čitaju s razumijevanjem, napisala sam 'creme de la creme' današnjih igrača traviana, što bi značilo krema današnjih igrača sa svih servera...samo ti "plaĆi", ali to je realno stanje..

hvala Paule, usprkos što nemate arhi, favoriti ste i dalje..

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od frigidna muflonka Vidi post
    ajde da si i ti napokon pokazao svoju sliku

Citat Citat od Elisa Day Vidi post
    za one koji ne čitaju s razumijevanjem, napisala sam 'creme de la creme' današnjih igrača traviana, što bi značilo krema današnjih igrača sa svih servera...samo ti "plaĆi", ali to je realno stanje..

hvala Paule, usprkos što nemate arhi, favoriti ste i dalje..
    Vidi se da ne pratiš server,imaju u svojim redovima desetak jakih igrača koji pokrivaju ostatak saveza i koalicije
    A jakih igraĆa ima i u NAVu i u PTSPu (recimo Gama koji je daleko najjaĆi igraĆ na serveru ) te i u NOMADIMa...

A uostalom pojam jakih igraĆa se izgubio sa dolaskom slikovnice,na ovoj verziji i moje dete može biti jaki igraĆ ako mu otvorim tekuČi raĆun sa goldom

upravo zbog ovakvog podcjenjivanja protivnika su i doveli u pitanje veČ osvojen server i sad se tresu gaĆe ako im slučajno pikseli uzmu server to buju tektonski poremeĆaji
    Uređeno od strane DADOOZG (21.02.17 um 18:46 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Samo da je kruha i igara.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma Elisa Day's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Vidi se da ne pratiš server,imaju u svojim redovima desetak jakih igrača koji pokrivaju ostatak saveza i koalicije. A jakih igraĆa ima i u NAVu i u PTSPu (recimo Gama koji je daleko najjaĆi igraĆ na serveru ) te i u NOMADIMa...
    i tih desetak igrača su dovoljni da naprave famozne off i još famoznije deff račune, da ne spominjem akcije
    ajmo opet, ja nisam spominjala nikakve jake igrače..spominjala sam jedne od najboljih igrača koje danas ova igra može ponuditi..i nisam rekla da u drugim savezima nema nijednog igrača koji zna igrati...kao što u svakom žitu ima kukolja tako i svaki savez ima nekog tko je nekoliko stepenica iznad svih (jel' po dobrom ili po lošem, sad više manje ne bitno)

A uostalom pojam jakih igraĆa se izgubio sa dolaskom slikovnice,na ovoj verziji i moje dete može biti jaki igraĆ ako mu otvorim tekuČi raĆun sa goldom
    da, dolaskom slikovnice, se malo poremetio način klasificiranja igrača...i opet, količina golda ne ovisi o tome koliko je neki igrač dobar ili loš..nekim igračima ni sav novac svijeta neće pomoći da izvuku pošten off sa svog računa, a pogotovo ne deff tako da, ne pije ti ova tvrdnja vodu..

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Dado stavi ih na ignore listu i laži sam sebe,to ti najbolje ide kmeeee

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Ova igra danas ne nudi nikakve igrače, koji se izdvajaju po nečemu posebnom. I ovaj server ne nudi ništa posebno.
    Da ponovim.
    Prošli i ovaj server, stigli su igrači iz nekad poznatih saveza. I ziheraški su svi ušli u egošlape.
    Znači cilj nije igrati. Nego odnijeti server.
    Za to isto vrijeme, poluigrači, jer u kremu po tvom nespadaju, na plus kordama se međusobno tuku. I boli ih đon za kremu. Došli su zbog zabave. I njima skidam kapu.
    A ziheraši će ubiti ovu igru.
    ToĆka.
    Sad odoh, jer me strah lingvističke policije.
    s1 2015/2016 NAv u :lovju: i kaže on, pa nas svi kataju......Nemaš brige, mi smo slobodni zidari, svi nas ruše, a mi zidamo

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

upravo tako Azri
    ++ kvadrant kao i prošli server opet odnosi svu zabavu i svaka im čast

Mi ostali pikseli kak kaže krema ne znamo,a krema je iznad nas pa oni ne moraju znat na njima je da samo uzmu server koji su si upisali unaprijed
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Ma samo ne volim preseravanja.
    Jedno je kubanje, A jedno je stav maltene plemstva.
    Ono pikseli i krema. A da nam slučajno daju staru verziju, bilo bi ih svuda. Namazani na kruh ko putar
    s1 2015/2016 NAv u :lovju: i kaže on, pa nas svi kataju......Nemaš brige, mi smo slobodni zidari, svi nas ruše, a mi zidamo

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Ma samo ne volim preseravanja.
    Jedno je kubanje, A jedno je stav maltene plemstva.
    Ono pikseli i krema. A da nam slučajno daju staru verziju, bilo bi ih svuda. Namazani na kruh ko putar

ŠLAPEego nikad nisu primirisali travianu prije slikovnica

Pravila postanja