Stranica 59 od 186 PrvaPrva ... 949575859606169109159 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 581 do 590 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

zašto bi itko igro za malagu, ako ima poziv iz barce!?

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sapica Vidi post
    daleko ste vi od Barce,nemoj tako

Vi te u rangu recimo Reala ili Chealsea...bogati gazda koji kupuje umjetne igrače kvazi zvjezdice
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

a vi ste i dalje malaga..

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Mi ostali pikseli kak kaže krema ne znamo,a krema je iznad nas pa oni ne moraju znat na njima je da samo uzmu server koji su si upisali unaprijed
    dado, ti si nenadjebiv!

ova situacija me neodoljivo podsjetila na tvoje likovanje kada je pisi (u fazi dok si se uvlacio voljenom) dominirao na serveru rekreativaca i duhova* (s6):
    (ovo sam na brzak iskopao)

koliko saveza je u ovoj koaliciji? može copy-paste da se malo nasmijem,mislio sam da neću vidjeti veću koaliciju od one sa pretprošlog s4 kad su ujedinili sva četri kvadranta protiv zločestog pisija,ali izgleda da bude
    ćek,ti si onaj koji si bio u onoj največoj lakrdiji ikad viđenoj na hr serverima na s4 onoj anti PC koaliciji? i sad ponavljaš istu stvar i ovdje hahahah fakat si faca

ajmo KBC sad mi žao kaj nisam krenuo s vama od početka kad ste me zvali ako ima kakav acc u KBC javite na skype
    kuzim da se svi mi manje vise trudimo tjerati vodu na svoj mlin, ali stari moj ti pretjerujes iz servera u server.

prije se to mozda moglo zvati trolanjem, ali ovo sad vise nema veze sa nicime.
    pogubio si se totalno...
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma Elisa Day's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Prošli i ovaj server, stigli su igrači iz nekad poznatih saveza. I ziheraški su svi ušli u egošlape.
    Znači cilj nije igrati. Nego odnijeti server. Za to isto vrijeme, poluigrači, jer u kremu po tvom nespadaju, na plus kordama se međusobno tuku. I boli ih đon za kremu. Došli su zbog zabave.
    i ti igrači iz nekad poznatih saveza sada čine 'creme de la creme' sadašnjih igrača traviana mislim da je dvolično pričati da ovo klikaš 9 mjeseci i da ne želiš odnijeti pobjedu..u tome i jest čar, pokazati najbolje od sebe, off, deff, akcije, artevi i na kraju okititi se uzetim serverom..jer džabe ti budeš najbolja ekipa na serveru, imaš najviše akcija i najbolje sve ako na kraju ne uzmeš server, ipak se na kraju računaju samo pobjede...a hoće li se netko nekad sjetiti nekog saveza koji je bio najbolji pa na kraju posaugao, teško...
    zbog zabave isto tako možeš igrati i na S6 ili recimo šah ili belu, to je isto zabavno...

++kvadrant kao i prošli server opet odnosi svu zabavu i svaka im čast Mi ostali pikseli kak kaže krema ne znamo,a krema je iznad nas pa oni ne moraju znat na njima je da samo uzmu server koji su si upisali unaprijed
    igraju se i drugi...i ne vidim da njima nije zabavno..zapravo, upravo suprotno...
    "kremu" traviana sam spomenula ja, i nemoj se hvatati za tu riječ jer će ispasti loše, a to nije bila poanta..nisam ja rekla da ti i tebi slični ne znate igrati, samo da niste u istom rangu..
    oni upisali pobjedu, vi poraz, tak da na isto dođe..win win situacija..

Vi te u rangu recimo Reala ili Chealsea...
    ja volim oba ta kluba, ali nažalost ne možeš ih staviti u istu rečenicu..i rang kluba kao što je Real je opet space shuttle za neke

Član foruma
    Registriran
    Feb 2014

Uobičajeno

Zato sto kad malaga nabije barcu to bude na naslovnici. A obratno bas i ne.
    Mogao bi jos koji dobar razlog navest no neda mi se.
    Razliciti ljudi igraju iz razlicitih razloga u razlicitim savezima.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Napadač tjedna
    Rang Savez Bodovi
    2. NOMADI 130146

bome ste na naslovnici.. čestitam..

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

ajde da si i ti napokon pokazao svoju sliku

hahahaha pa da meni tak izgleda vojska, a i sela su mi očerupana, nego kakva je reza od ujutro? niš ne komentiraš
    jel bio koji žuti, bu bolje drugi put

da te ne jebe malo ć i č?

Član foruma
    Registriran
    Feb 2014

Uobičajeno

Napadač tjedna
    Rang Savez Bodovi
    2. NOMADI 130146

bome ste na naslovnici.. čestitam..
    Budete i vi jos koji puta, neboj se ima jos do kraja

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

a vi ste i dalje malaga..
    da su Malaga Kameni bi nekaj i obranil.. napadaju ko naš diname u LP, a brane se još gore..

Pravila postanja