Stranica 61 od 186 PrvaPrva ... 1151596061626371111161 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 601 do 610 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma Elisa Day's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    provokacija....provokacija....još malo provokacije...
    za dobrobit tvojih sinapsa, neću se ni truditi objašnjavati..želim ti samo reći da ovaj 'paso doble' (čita se točno kako se piše) između tebe i mene je postao dosadan...zbilja mi se ne da više silaziti sa moje kraljevske pozicije da porazgovaram sa kmetovima, pa te molim da me naredna 2 dana ignoriraš..

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Btw dok god se plus korde tuku između sebe, i dok se tam ne raščiste neki računi, server će odnositi vazelinske kreme.
    ili se rečenica može drugačije preformulirati, kad se plus plus korde ne tuku između sebe, tada u miru klikaju čitav server i uzmu ga...zabava? vazelinska krema?!

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Za tebe znam da si igrao stari trav. I nije se odnosilo na tebe.
    A kremica kaj se tiče, to je jedna perfidna uvreda.
    I normalno da sam se zakačio na to.
    A kaj se kraljice tiče, čini mi se kako falsifikat citata, ne spada u pristojno ponašanje. U najmanju ruku.
    Uređeno od strane exAzriel (22.02.17 um 08:38 Uhr)
    s1 2015/2016 NAv u :lovju: i kaže on, pa nas svi kataju......Nemaš brige, mi smo slobodni zidari, svi nas ruše, a mi zidamo

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

sve zanimljivije na forumu,ajmooooooooo

Rađe igram za Malagu gdje nema prostora za skrivanje iza faca nek se skrivam u Barceloni pa sam sebe uvjerim da sam krema de la krema

p.s. nedamo off đenerala dok ne zakuca ovu siću koju još imamo pa nečemo valjda katat najbolje od najboljih kaj su ikada kročili po hr serverima

p.s.s. šapo desetak postova te nema,da se nisi razbolila?
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma Hex's Avatar
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Standarno, par starijih igraca...igracine...objasnjavaju cijelom serveru kako se treba igrati travijan. Svatko igra kako hoce i zeli. To mi je ono kao kad moram slusati starce kad krenu „mi smo u tvojim godinama stvari radili ovako i onako a ti sad drukcije“ pa im sve to bezveze. Odgovor je uvijek isti "starkelje daj zacepite nezivite vise u onom vremenu"

Bez uvrede igracima iz srednjega vijeka!
    Uređeno od strane Hex (22.02.17 um 09:27 Uhr)
    Hexenkönig - Patuljci
    Hexenkönig - Bipsici

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Igra je složena da se svaki put treba ponovno dokazivat.
    Svatko je imo bolji i lošiji server, ali opet svatko igra kako želi.

Evo Misko lupeta natare i bit će možda najbolji offer gal, ne sjećam se
    dali je to kome poslo za rukom, eto za 4 servera će rec: E ja sam bio najbolji.
    Kako je došao do tog nebitno, a novi će mu dizat spomenik.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Samo mali osvrt..klikam ovo nase cudo preko 11 god. Rokao se po raznim serverima sa raznim nacijama i po raznim vezijama travian dvojke dok su oaza bile samo za gledat pa nadalje do danas. Osvojio sve kategorije izmišljene po nekoliko puta..najbolji napadač,branitelj ,poper,najveci off,deff servera..uzeo puno servera sto sa savezom sto osobno i naravno i izgubio..sve je to dio ove igre. Nemam ni sebi ni kome drugome sta dokazivat vec igram za cisti gust...a vjerujte veceg gusta od igranja u Egošlapama nema(prvi server sa ekipom) a vidio sam jako puno toga. Ekipa je savrsena..i deff i off dio,artevi,pomaganje apsolutno sve ide ko podmazano i u 120 dana klikanja nisam vidio ni jednu svađu ni povišene tonove. Moze reci ko sta hoce al ovo je travian kakav treba biti i u kakvom se uživa. Da nisam došao tu gdje jesam vjerojatno bi i prestao al sad cu klikati još duuugo i to sa guštom. A sad server dobili ili izgubili manje važno..važno je da se igra sa uzivanjem.
    A sta se tice verzija ..ko je znao na dvojci,trojci zna i na četvorci.
    Uglavnom mozete reci sta hocete al igranje u Egošlapama je Travian Nirvana

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Hex Vidi post
    Standarno, par starijih igraca...igracine...objasnjavaju cijelom serveru kako se treba igrati travijan. Svatko igra kako hoce i zeli. To mi je ono kao kad moram slusati starce kad krenu „mi smo u tvojim godinama stvari radili ovako i onako a ti sad drukcije“ pa im sve to bezveze. Odgovor je uvijek isti "starkelje daj zacepite nezivite vise u onom vremenu"

Bez uvrede igracima iz srednjega vijeka!

lepo receno, za izoliranog coveka koji jemput na serveru siđe sa svoje planine tam daleko u bozjoj prip..dini
    i napravi haos.
    ipak pratis zbivanja godinama, moj naklon. ja mislil da vi tam daleko nemate doticaj sa svetom.
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma Hex's Avatar
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Dok god imam ovakve fanove kao tebe frende, nemogu nikada dovoljno daleko otici da me se zaboravi Ali znam kom se trebam javiti da me nauci igrati travijan i kaze kako bi se trebalo igrati
    Hexenkönig - Patuljci
    Hexenkönig - Bipsici

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Hex Vidi post
    Dok god imam ovakve fanove kao tebe frende, nemogu nikada dovoljno daleko otici da me se zaboravi Ali znam kom se trebam javiti da me nauci igrati travijan i kaze kako bi se trebalo igrati
    sve je to ok. nisi se valjda uvredil. ja samo malo prckam. pazi da ne padnes s mape. ak te primi za ucenika taj tvoj majstor molim te preporuci i mene.
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma Hex's Avatar
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Ma jok, nemam se sta ljutiti. Samo nemogu da razumijem da ima u 2017g jos uvijek ljudi koji misle da ono sto oni rade (sto su radili) i sto njima pase da je to jedino ispravno! Ak ja nevolim piti pivu a vidim tebe da pijes, nebudem ti pametovo da nepijes pivu i opisivo ti kak je pivkan bljak, nego te ostavim da uzivas u tome sto volis. Ali ne, uvijek ima onih koji znaju sta je dobro za druge.

@gamacid ovaj text se neodnosi na tebe, da mi sad nebi opet brda po redu skido
    Uređeno od strane Hex (22.02.17 um 12:38 Uhr)
    Hexenkönig - Patuljci
    Hexenkönig - Bipsici

Pravila postanja