Stranica 64 od 186 PrvaPrva ... 1454626364656674114164 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 631 do 640 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma Veli Jura's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    recimo Gama koji je daleko najjaĆi igraĆ na serveru )
    ajoooooooooj...vidim da neko ide na put u VŽ i gleda kak bu pivu nažicao
    Uređeno od strane Veli Jura (22.02.17 um 20:05 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od spajla Vidi post
    Di igraš ti gamacid?
    hahaha beži Gama sad će te nabit

Član foruma Elisa Day's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Tlak su mi digle izjave o kremicama, i te ponižavajuče izjave, o najboljim igračima, savezima i slično. Ima veliki broj odličnih igrača u drugim savezima, koji su vjerni svojoj ekipi. A ovdje su predstavljeni ko nekakvi poluigrači.
    nijedna moja izjava nije bila ponižavajuća za nikoga, niti se itko našao prozvanim osim tebe i Dade...vi ste skočili i uhvatili se jedne moje rečenice kao da je to nešto bitno ili kao da je to mišljenje sviju..
    nitko nije rekao da u drugim savezima nema dobrih igrača, za primjer, PTSP ima najboljeg - Gamu

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Eh dado , škrto, škrto, kako kad te netko nešto pita ne odgovaraš.
    A kad je bezveze lupanje prazne slame onda si tu, ok škrtico.
    a kaj da ti odgovorim ?
    U ovom tijeku igre uspješna akcija bi se trebala smatrat jedino ako se uzme neki od bitnijih arteva ili ako se nulira neki gg sa velikim offom/deffom
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

10 cropkilanih sela je uteg za savez. Treba hraniti offove tih igrača (ako ih imaju) treba pushati te igrače i istovremeno treba hraniti i seliti deff i arte pod napadima. To je jedan jako veliki uteg koji imobilizira veliku večinu resursa.

Osim toga ako se selo izbriše igrač digne novo na istom mjestu, ako se selo crop kila napatiti će se dosta dugo da ga izvuče na pozitivu a kamoli na staro jer ne može odmah goldati niti može dignuti tržnicu dok proizvodnja nije u plusu a za sve to vrijeme kao što sam prije naveo off pati, savez pati, sve pati.

Tko razumije ovu igru i ima 12 godina ili više ovo će mu biti savršeno jasno

Ne biram strane i nitko sretniji od mene da se lepog nalupa jer za drugo i nije nikada bio ali probajmo malo vlastite izjave potkrijepiti pravim činjenicama ili matematikom. Ako to ne možemo onda smo isti kao ovi klauni u HR saboru.
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

A
    Onda si zaključio da, da se igra 3.6 mi bi bili goli k, ne znam zašto, ja sam 3.6 igro i bio sam bolji tamo nego
    ovdje, vise sam se trudio i imao sam puno vise vremena, tak je i većina mog saveza, nismo počeli igrat travian
    sa dolaskom T4 nego igramo dosta duže. Da se igra nekim slučajem 3.6 rado bi je odigrao, ali 3.6 se osvaja sa
    aktivnošću, a i sam si priznao da nisi ni blizu ko prije, ja jesam držim neku razinu.
    Lepi na 3,6 si bio dobar jer si igrao sa top super uber dualom i šlepao se uz mene
    Kmete ajde spremaj mi resa trebamiiiiiiiiiiiiiii

Ne vjerujem da sam se sjetio pass-a od foruma

Pozz,

Ivan
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

Citat Citat od Aham Vidi post
    Pa nismo blesavi, damo vam ga gratis. Jedan transfer smo vec napravili ovaj server. Pomalo.
    to ti je ko kad La Masia dođe u neko selo i klubu koji igra u niželigaškoj seoskoj ligi otme talenta
    a nemozes rec da nismo platili.. ako nis drugo bar sa 5 crop killova

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    a kaj da ti odgovorim ?
    U ovom tijeku igre uspješna akcija bi se trebala smatrat jedino ako se uzme neki od bitnijih arteva ili ako se nulira neki gg sa velikim offom/deffom
    znaci po svom vlastitom mjerilu odkad igras ovu igru nisi nikad nikom napravio neku štetu

Član foruma Calko's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

Ja ovaj forum ne bih ni posjecivao da nije Dade. On najvise zapali atmosferu pa se nesto i pise i bude bar malo zanimljivo.
    Inace, posle 6 godina dodjem ponovo klikati, na +/+ naravno i mogu vam reci da je nama bas zanimljivo. Steta sto se raspala ljubav izmedju PTSP i NAV-a, ali da nije ne bi bilo uzbudjenja, vec samo popanja, megalomanskih offova i prekookenskog putikanja.

Ovo vam je sansa da se dogovorite za sledeci krug: po 2 saveza iz svake protivnicke ekipe na jedan kvadrant i rokanje od samog pocetka. Jos kada bi mogli dobiti onaj stari classic, bilo bi jos bolje.

Kod nas u savezu je prosjek 8.5 i fucka nam se, jer nas zene vole.
    Uređeno od strane Calko (23.02.17 um 00:41 Uhr)

TeraRosa

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Tera teško da bi to bilo,jedan server je bil dogovor da svi idemo na iste koorde pa kad je došao početak svi se razbježali

@Hik
    U pravu si,ali u stara vremena kad se ratovalo svaki dan
    Na ovom serveru tim cropkilovima nisu niš napravili jer su nam dopustili da ih vratimo na miru,jedan napad i vratili se nazad...Da su nastavili svakih par dana sa napadima onda bi možda to nešto i značilo
    Od kad si ti prestao igrati Travian se skroz promijenio,sad možeš otići u Ameriku na pivu i nakon dva tjedna te dočeka isti acc

@Grac
    Vidim da se Hik smilovao pa ti nije lupio 4live i na ovom acc neka drago mi je
    Nakatao sam se ja dragi i napljačkao
    Katali su me pošteno,vraćao sam istom mjerom eto Tera je jedan od omiljenih protivnika pa ti može potvrditi
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Pravila postanja