Stranica 65 od 186 PrvaPrva ... 1555636465666775115165 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 641 do 650 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Nakatao sam se ja dragi i napljačkao
    jesi jezičinom jedino

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Kaj si ti Dado samo speed igro, ako nam treba 30 sati do mete kak da idemo svaki dan?
    Hvala na savjetima za off akciju, ali znaš kak to ide, nebi si savez nazvao Egoisti da,
    slušam druge, makar savjet došao od najboljeg ikad travian igrača i teoretičara zavjera.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

@Hik

Od kad si ti prestao igrati Travian se skroz promijenio,sad možeš otići u Ameriku na pivu i nakon dva tjedna te dočeka isti acc

ne slažem se baš sa napisanim da se katalo svaki dan, je, ali po kvadrantu, pa nije kata brža na t4 nego prije, a ovo s amerikama i pivom je žešća glupost.
    to ti se može desit jedino ako su ti vodstva za k. i ne mrda se iz sela, a ne s kordinata.
    Prije se slalo na sve strane, kak se sad šalje?

3 x prije arteva, ne dao bog da se zabije pa nema offa za art, 5 x nakon arteva jer sad imamo arte pa smo face, e onda se čekaju planovi.. kakvo napadanje si ti lud??? pa da ostane bez WW offa. nekad su 3,4 igrača radila ww offove od početka, sad ih radi 25, a napadala bi 3,4..

jednostavno se ratovao drugačije, zadnjih godina počele su se radit neke idiotske koalicije sa po dva, tri kvadranta( to još od Poreznika), jednostavno došli su u vodstva nekakvi mirovnjaci i travian je otišao u k.
    a šta se tiče članstva, da spomenem i to, kako su se savezi vodili, toliko imaju i članova...
    Uređeno od strane frigidna muflonka (23.02.17 um 09:04 Uhr)

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Tera teško da bi to bilo,jedan server je bil dogovor da svi idemo na iste koorde pa kad je došao početak svi se razbježali

@Hik
    U pravu si,ali u stara vremena kad se ratovalo svaki dan
    Na ovom serveru tim cropkilovima nisu niš napravili jer su nam dopustili da ih vratimo na miru,jedan napad i vratili se nazad...Da su nastavili svakih par dana sa napadima onda bi možda to nešto i značilo
    Od kad si ti prestao igrati Travian se skroz promijenio,sad možeš otići u Ameriku na pivu i nakon dva tjedna te dočeka isti acc
    Ukoliko se ne nastavi presing crop kill nema smisla, slažem se s time. Više stresa, živaca i resursa izgube napadači nego oni koji su bili katani. Mene osobno nikada nije interesiralo nulirano ili ne, bitno da je razvaljeno. Imali smo prednost da smo imali kvalitetne offere koji su rotirali po dva offa. Na taj način se dalo stalno katati dok se protivnik nije slomio. Ispada da pričam kao deda nostalgičar ali mislim da bi se isti recept mogao i danas primijeniti
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Ukoliko se ne nastavi presing crop kill nema smisla, slažem se s time. Više stresa, živaca i resursa izgube napadači nego oni koji su bili katani. Mene osobno nikada nije interesiralo nulirano ili ne, bitno da je razvaljeno. Imali smo prednost da smo imali kvalitetne offere koji su rotirali po dva offa. Na taj način se dalo stalno katati dok se protivnik nije slomio. Ispada da pričam kao deda nostalgičar ali mislim da bi se isti recept mogao i danas primijeniti
    bi hik dalo bi se
    al za to treba ozbiljno igrati
    ovak ispada nekak laganini, realno neki napetiji server ne bih mogao igrati. ovak nostalgicno klikam
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od gamacid Vidi post
    bi hik dalo bi se
    al za to treba ozbiljno igrati
    ovak ispada nekak laganini, realno neki napetiji server ne bih mogao igrati. ovak nostalgicno klikam
    a naravno, sad imamo račune sa po dva, tri, četri igrača koji su prije igrali samostalno, stariji smo, nemamo više vremena...

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Grac01 Vidi post
    jesi jezičinom jedino
    Za takve farme kao što si ti i jezična je previše
    Hrabri vojnik koji se skriva u najjačoj koaliciji i glumi facu na forumu hahaahahahahahaaaha

Pozdrav iz lipog Zadra,odo na janjetinu
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

haha pikselu kak ti je kad te farma gazi??

ajde ajde prisjela ti dabog da
    Uređeno od strane Grac01 (23.02.17 um 19:22 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Grac01 Vidi post
    haha pikselu kak ti je kad te farma gazi??

ajde ajde prisjela ti dabog da
    nisu me gazili niti pravi igrači da bi se bojao farmi

prisjela je mlada paška janjetina pa smo morali na dodatnu rundu na Rivu
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Feb 2014

Uobičajeno

Citat Citat od frigidna muflonka Vidi post
    ne slažem se baš sa napisanim da se katalo svaki dan, je, ali po kvadrantu, pa nije kata brža na t4 nego prije, a ovo s amerikama i pivom je žešća glupost.
    to ti se može desit jedino ako su ti vodstva za k. i ne mrda se iz sela, a ne s kordinata.
    Prije se slalo na sve strane, kak se sad šalje?

3 x prije arteva, ne dao bog da se zabije pa nema offa za art, 5 x nakon arteva jer sad imamo arte pa smo face, e onda se čekaju planovi.. kakvo napadanje si ti lud??? pa da ostane bez WW offa. nekad su 3,4 igrača radila ww offove od početka, sad ih radi 25, a napadala bi 3,4..

jednostavno se ratovao drugačije, zadnjih godina počele su se radit neke idiotske koalicije sa po dva, tri kvadranta( to još od Poreznika), jednostavno došli su u vodstva nekakvi mirovnjaci i travian je otišao u k.
    a šta se tiče članstva, da spomenem i to, kako su se savezi vodili, toliko imaju i članova...
    Koji mirovnjaci? Pa svi ratuju, samo ne protiv slovenaca. Tako da... Nevidim u cem je problem.

Pravila postanja