Stranica 72 od 186 PrvaPrva ... 2262707172737482122172 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 711 do 720 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Feb 2014

Uobičajeno

Citat Citat od frigidna muflonka Vidi post
    brukica? a ok, kaj drugo očekivat od vas, malo se đeki požurio s napadom, kaj sad desi se, ima i kata viška u valu, pa hbg..

jasno bi mi bilo da se npr sprda neki slovenc, ali kakve vi veze imate s bilo čim?
    branili dado kaže niste, da niste u nekom napadu? na neku oazicu možda? ili natarčeke?

vi ste surle pokazali jednom i ostali bez njih, to nije brukica? ha??

msm da sam pročitao da su u tom selu otišle sve farme sa 18 na 0, ako je to točno, to je 57 M pa se čeka Sai baba podudo zg da to u trenu namiri, za gold nije bed ima ...
    Mda, sigurno je sigurno. A ne ko tviti, prodje kroz prazno selo sa 300 pa nerusi.
    Kad nas zovete pikselima, i nesposbnim, red je i da se vrati.
    Nije do igraca vec do sposbnog vodstva. Sapo iduci puta kad budes slagala akciju, educiraj malo ofere i ovih par krvozednih defera . Lepi je pre savrsen za ovako lose slozit.
    Uređeno od strane Aham (28.02.17 um 14:18 Uhr) Razlog: d

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Aham Vidi post
    Mda, sigurno je sigurno. A ne ko tviti, prodje kroz prazno selo sa 300 pa nerusi.
    Kad nas zovete pikselima, i nesposbnim, red je i da se vrati.
    Nije do igraca vec do sposbnog vodstva. Sapo iduci puta kad budes slagala akciju, educiraj malo ofere i ovih par krvozednih defera . Lepi je pre savrsen za ovako lose slozit.
    pa kak ste krenuli sa prozivkama,i kakvi ste se dosad pokazali, tako vas i zovu...kaj ja imam s tim? isto kao što i ti nemaš baš ništa sa mojim napisanim podudi, nije tvoj problem...

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Ma ja ne vjerujem da je ovo šapa slagala,ona je presavršena za ovakvo nešto

Egići jel' bute sad nastavili ili prikočili i malo u mišju rupu

Sutra počinje korizma za neke dok ne obnove office
    Uređeno od strane DADOOZG (28.02.17 um 14:57 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Silvia Vidi post
    Eto Ares vidis da mozes komotno radit galski ram. Treba ostat u korak s modom kakvu kem de la krem namece. Ipak oni znaju sta valja. Na nama jadnim pikselima je da kopiramo.
    pa ja i radim galski mega ram

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

nisu dva servera, već dva kvadranta defala (Neznani i OPG, te naravno NOMADI i vjerujem dio L.V.-a), dali je i NAV bio tu negdje, ne znam, možda neka konjica..
    izviđeno je dovoljno meta gdje se vidi lijepa brojka heroja, pa se vrlo jednostavnom računicom dođe do minimalnog broja acceva koji su defali.. osim ako su neznanima poduplani heroji..
    nez čemu bacanje krafni, kao da je neka tajna da se volite..

izviđeno cca 3,5 milja defa na više lokacija (toliko nam ima wing, egoisti), pa pod predpostavkom da nismo sve ni izvidili i dodamo nekih 1-1,5 milja, dođemo do nekih 4-5 milja defa u ovoj akciji defanja od strane 2 kvadranta..
    i onda napraviš kaj, uhvatiš 4 od 20 offova.. LOL
    kad imaš 4-5 milja defa na raspolaganju i znaš defat, onda pohvataš sve offove.. kao što smo vam demonstrirali prošli tjedan.. al za vas su očito i ova 4 uhvaćena offa SF..

zaključak je jednostavan.. vi ste ona ćorava koka koja je upravo nabola zrno.. tj pola zrna..
    il ti ga nakon 3 neuspješne def akcije, napokon uhvatili pola tima..

nego ekipa vidim skočila na forumu, smatraju valjda ovo uspješnim defanjem..
    dok su za ista ovakva defanja prošle godine, kad je PC NOMADIma u par akcija pohvato 2-3-4 offa, tj pola tima, popljuvali defere PCa da blage veze nemaju.. licemjerje i šarlatanstvo..

Član foruma Panda Janez's Avatar
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Citat Citat od sapica Vidi post
    nisu dva servera, već dva kvadranta defala (Neznani i OPG, te naravno NOMADI i vjerujem dio L.V.-a), dali je i NAV bio tu negdje, ne znam, možda neka konjica..
    izviđeno je dovoljno meta gdje se vidi lijepa brojka heroja, pa se vrlo jednostavnom računicom dođe do minimalnog broja acceva koji su defali.. osim ako su neznanima poduplani heroji..
    nez čemu bacanje krafni, kao da je neka tajna da se volite..

izviđeno cca 3,5 milja defa na više lokacija (toliko nam ima wing, egoisti), pa pod predpostavkom da nismo sve ni izvidili i dodamo nekih 1-1,5 milja, dođemo do nekih 4-5 milja defa u ovoj akciji defanja od strane 2 kvadranta..
    i onda napraviš kaj, uhvatiš 4 od 20 offova.. LOL
    kad imaš 4-5 milja defa na raspolaganju i znaš defat, onda pohvataš sve offove.. kao što smo vam demonstrirali prošli tjedan.. al za vas su očito i ova 4 uhvaćena offa SF..

zaključak je jednostavan.. vi ste ona ćorava koka koja je upravo nabola zrno.. tj pola zrna..
    il ti ga nakon 3 neuspješne def akcije, napokon uhvatili pola tima..

nego ekipa vidim skočila na forumu, smatraju valjda ovo uspješnim defanjem..
    dok su za ista ovakva defanja prošle godine, kad je PC NOMADIma u par akcija pohvato 2-3-4 offa, tj pola tima, popljuvali defere PCa da blage veze nemaju.. licemjerje i šarlatanstvo..
    Pa da i ja malo pokomentiram

Pod prvo, drago mi je jer imaš toliko za reči o našom defanju. Zbog toga mi se čini, da radimo nešto pravo

Što se tiče cifre defa, bilo je vjerovatno nešto tako. I naravno, saveznici pomogli su nam u nekom delu. Možda ne od svi koje ti si nabrojala (kao vrlo jaki igrači vi naravno imate i vrlo jaku imaginaciju), ali nema veze, zahvaljujem svima koji pomogli su.
    Što je meni drago je to, da smo u našom savezu u prošlom tjednu pojačali organizaciju, tako da smo u bunkere doveli puno više defa nego prošli put. Ipak vidimo svi da stvari nisu odlične, ali idu na bolje...

Ali što se tiče ove ćorave koke sa pola zrna, to sam ti ja, pozdrav Ali nemoj od mene očekovat previše, ja ipak nisam krem od krema Imam još mnogo stvari da naučim, danas imao sam priliku vidit kako rade najbolji igrači na svijetu - ram ima više kata nego ovna - nek se vidi razkoš a?

Ako pod sve povučem crtu, ne mogu reči da sam sretan, ali sigurno nisam ni nesretan. U odnosu na prethodni tjedan mogu reči da nije bilo loše, uhvatili smo 4 offe (budale zaboravili smo sakriti def, izvinjavam se ), ali ni šteta nije tako velika. U stvari, ako mi tak razultat ponudite svaki tjedan, mislim da bi prihvatio
    Uređeno od strane Panda Janez (28.02.17 um 19:18 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Šapo
    gem,set,meč panda janez

i dalje se bahatiš i vrijeđaš sa ćoravom kokoši umjesto da kao fer protivnik čestitaš na hvatanju vaših offova
    nema kaj....ako izgubite ovaj server izgubit ćete ga samo radi bahaćenja na forumu prvenstveno šape,a onda njezinog vodonođe graca...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI

Član foruma
    Registriran
    Sep 2016

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Šapo
    gem,set,meč panda janez

i dalje se bahatiš i vrijeđaš sa ćoravom kokoši umjesto da kao fer protivnik čestitaš na hvatanju vaših offova
    nema kaj....ako izgubite ovaj server izgubit ćete ga samo radi bahaćenja na forumu prvenstveno šape,a onda njezinog vodonođe graca...
    Evo ja u svoje ime čestitam Neznanima na skupljanju deffa i deffanju.
    A ti majmune o fer igri i čestitanju nemaš pravo slovo da napišeš.
    Želim ban, da ovog idiota Dadu ne komentiram i ne zgriješim u Korizmi.
    hvala

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Motörhead Vidi post
    Evo ja u svoje ime čestitam Neznanima na skupljanju deffa i deffanju.
    A ti majmune o fer igri i čestitanju nemaš pravo slovo da napišeš.
    Želim ban, da ovog idiota Dadu ne komentiram i ne zgriješim u Korizmi.
    hvala
    eto šapo ovako se čestita

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Šapo
    gem,set,meč panda janez

haha, cestitati na cemu? Nakon ne znam koliko akcija sramocenja ste konacno nesto uhvatili, stvarno je vec bilo vrijeme.

Uopce ne znam odkud vama nomadima pravo komentirati icije akcije nakon odradene jedne akcije u kojoj ste dozivljeli teski debakl.

Drago mi je da su se Slovenci poslozili i dali nam dodatnu motivaciju za slaganje akcija, imamo jos puno offova s kojima se mozemo igrati a to cemo i raditi jednom do dvaput tjedno kako smo i do sada. A ti Dado se sakri u svoju rupu i gljivari do kraja servera jer za nista drugo ni nisi.

P.S Di su vasi offovi, nismo nikakve crvene maceve vidjeli ovaj vikend, a bojim se da jos dugo necemo :/

Pravila postanja