Stranica 91 od 186 PrvaPrva ... 41818990919293101141 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 901 do 910 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Šapica, u Nav igra 10 do 15 ljudi koji sve znaju o ovoj igri.
    Samo zasićeni su, Neda im se, posao, obitelj. Al redovno igraju svaki server zbog zezancija i društva.
    I boli nas đon ko će pobijediti.
    Tak da ti ni to ne stoji, al nema veze. Na forumu smo da se kubamo
    nemoj tako sad će i tebe proglasiti pikselom,za šapu svi koji igraju ovu igru usput su pikseli...ovu igru moraš živiti,kakva piva,kakvi bakrać,kakav posao,kakva obitelj ....

moje osobno mišljenje je da svaki savez na serveru ima vrhunskih igrača jer ovo nije SF već obična strategija koja je nekad nagrađivala potrošeno vrijeme,a sad nagrađuje potrošene pare

Samo je pitanje koliko se kome da,koliko može i koliko želi uplatiti para na ovo....svi mogu biti npr. Krejas ako goldaš toliko koliko on golda....
    To znam najbolje iz vlastitog primjera kad sam prije nekoliko godina utukao 25 000 golda da bi bio prvi poper,jaka stvar al imalo se viška vremena,para i volje...

NAV i PTSP npr su zadovoljni sa međusobnim fajtom i oni neće izbaciti ni jedan ww off jer su se rokali cijeli server...po šapi ste pikseli,crvi i kaj ja znam još....a po svakome ko shvaća bit ove igre ste pobjednici

Šapo pohvalno je za tebe(mada ne vjerujem da si ti sama to shvatila već ti je neko od tvojih rekao)da si priznala vrijeđanje i ispričala se...to je mali korak za tebe,ali veliki za travian svijet
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Ma bitno da se dobro zabavlja.
    E sad ak je nekom zabava biti na Travian od 0 do 24, njegova stvar..
    No ja bi fakat volio vidjeti jedan server bez Golda.
    Ono platis 500 Golda za ulaz, dobiš zlatni klub za to, plus račun i 25℅, za 9 mjeseci, i peri.
    Živo me zanima tko bi onda bio pixel
    s1 2015/2016 NAv u :lovju: i kaže on, pa nas svi kataju......Nemaš brige, mi smo slobodni zidari, svi nas ruše, a mi zidamo

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Živo me zanima tko bi onda bio pixel
    E jebiga sada Az, sad ispada da igrači koji nemaju respektabilne offove u akcijama, dobre WW offove, i u ovoj fazi bar 200k deffa to nemaju jer nisu golderi kao krejas ili slični.Veliki razlog je neizanteresiranost i obitelj, posao i slično sto si nabrojao .Ali ima i tu nešto neznanja kako igrat

@dado, ma ne igram nigdje, da igram, svakako bi bio aktivan od prvog dana tu, znaš da to volim(sad sam trenutno na bolovanju, pa se dosađujem)

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Ma Tramax, znam pouzdano da igrač koji troši velike količine Golda, gubi volju za igru ako ne Golda.
    A znaš i sam da se drukčije igra uz manje Golda, A može se nalokati dobar off. Ako znaš naravno. Tu se slažem
    s1 2015/2016 NAv u :lovju: i kaže on, pa nas svi kataju......Nemaš brige, mi smo slobodni zidari, svi nas ruše, a mi zidamo

Član foruma
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Ego 43
    Šlapice 46
    Šego 25
    papucice 13
    PiP 34

161 acc

Nomadi 46
    Neznani 41
    Neznani 46
    NAV 52
    LV 28
    OPG 21
    kvaka22 9

243 acc
    ti si očigledno na drogama... baš mi je čudno da nisi još PTSP kod nas stavio

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Zago Vidi post
    ti si očigledno na drogama... baš mi je čudno da nisi još PTSP kod nas stavio
    a oke, izuzev kvake22(kao što sam napisao da je greška)

koga sam ja to fulao još?

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    a oke, izuzev kvake22(kao što sam napisao da je greška)

koga sam ja to fulao još?
    ptsp ...dali su art i deffat će njihovo ww selo...s obzirom da je druga strana nav,a nemreju se smisliti to je i bilo očekivano....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    ptsp ...dali su art i deffat će njihovo ww selo...s obzirom da je druga strana nav,a nemreju se smisliti to je i bilo očekivano....
    Ja znam da je ekipa iz PTSP već davno trazila deff u zamjenu za x3, pa su EGI odbili, pa su tražili vsvž za art, pa su opet dobili odbijenicu, do nekidan, kada su samo ponudili predaju arta.A sada, ti gledaj na ovo kako hoćeš

Siguran sam da ce Šapica i Lepi ostat doslijedni i sigurno neće primit deff od PTSP, kao sto ga nisu do sada ni slali PTSP-u.

Čast PTSP-u,ali sigurno nisu na razini kao NEZNANI, Nomadi, NAV, tako da na njih se ne moze gledati toliko "ozbiljno" ukoliko čak i stupe u koaliciju, u što sam siguran da neće.
    Uređeno od strane sbk83 (21.03.17 um 22:35 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

smiješan si

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Cool

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    smiješan si

Pravila postanja