Stranica 95 od 186 PrvaPrva ... 45859394959697105145 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 941 do 950 od 1858

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    3per poznati falsifikator.
    NAVu je, za prošli server, dodao Neznane, nemam pojma po kojem kriteriju, ali je sebi zaboravio dodati PiP.
    A ovaj server je zaboravio dodati si TNT. Koji je Btw lakoćom pobrisan.
    No poznato je, kako dotični ima problema sa percepcijom stvarnosti.
    Mazarine sine,
    nisam ja nikoga zaboravio dodati niti oduzeti, o prošlom serveru neću ništa reći više jer nije vrijeme ni mjesto a što se tiče TNT-a to je ionako bila triper kombinacija.
    Kriva ili prava percepcija no ISTINA JE U OČIMA GLEDAOCA
    HEG, 3K, MiD, Valhalla, C.D., NAV, PTSP... :cowboy:

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Narafski. Na pišeš motornu laž, A onda više nebi o tome jer nije vrijeme ni mjesto.
    Btw ne bih se osjećao dobro da sam ti sin.
    s1 2015/2016 NAv u :lovju: i kaže on, pa nas svi kataju......Nemaš brige, mi smo slobodni zidari, svi nas ruše, a mi zidamo

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Narafski. Na pišeš motornu laž, A onda više nebi o tome jer nije vrijeme ni mjesto.
    Btw ne bih se osjećao dobro da sam ti sin.
    a da...pa ti si jedini koji zna manipulirati informacijama ali u svoju korist
    inače...kako je...jesam ti falio?

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Vidiš kak je lijepo priznati da želiš manipulirati.
    Samo manjka ti kapaciteta.
    Da strašno si mi falio, ko treće oko u glavi
    s1 2015/2016 NAv u :lovju: i kaže on, pa nas svi kataju......Nemaš brige, mi smo slobodni zidari, svi nas ruše, a mi zidamo

Član foruma
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Kako je 3per moga dodat Neznane Navu prosli server HA-HA-HA..koliko se sican bile su lipe akcije na Ptsp..Neznani ciste Ptsp a nav je katama pratia kolege..izasli ste sami par puta bez neznanih i neslavno zavrisli..dalje neman volje pisat jer znan da ce azri napisat neku svoju glupost..

Lp

Član foruma
    Registriran
    Mar 2017

Uobičajeno

Citat Citat od 3per Vidi post
    kako misliš naše???
    PTSP oduvijek igra svoju igru, neki put bolje prođemo neki put lošije ali u gradnju se nećemo upuštati jer čak i da smo se upustili u gradnju rušili bi nas ili EGOšlape ili NOMAD-LV-NAV-Neznani koalicija...

zasad je dovoljno da smo maknuli arhitektu dalje od NAV-a i LV-a
    Šta če L.V-u vaš arhitekta ako ga imamo. trebao nam je mali BV uzeli smo vam ga s lakočom. a isto tak i maloga izvidnika i najmanje 100 suporta preuzeli. isto tak bi i tog arhitektu uzeli bez beda da nam je kojim slučajem trebao da skoro zaboravio na Veliki art potrosnje koji smo vam isto tak uzeli.

Član foruma Veli Jura's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Dr. Sokol Vidi post
    Kako je 3per moga dodat Neznane Navu prosli server HA-HA-HA..koliko se sican bile su lipe akcije na Ptsp..Neznani ciste Ptsp a nav je katama pratia kolege..izasli ste sami par puta bez neznanih i neslavno zavrisli..dalje neman volje pisat jer znan da ce azri napisat neku svoju glupost..

Lp
    ti si igrao neki indonezijski server?
    jer nekoliko obrisanih vaših gg-ova je fakat neslavno za nas...bilo nas je sram kaj ste završili server uopće...a koliko vidim i ovaj server bu nas još više sram...nebu vas završilo 22 nego 23...gama vas vadi ovaj put
    i di je taj 3per? još uvijek čekam te svete kate

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od VANDAL (FRESH) Vidi post
    Šta če L.V-u vaš arhitekta ako ga imamo. trebao nam je mali BV uzeli smo vam ga s lakočom. a isto tak i maloga izvidnika i najmanje 100 suporta preuzeli. isto tak bi i tog arhitektu uzeli bez beda da nam je kojim slučajem trebao da skoro zaboravio na Veliki art potrosnje koji smo vam isto tak uzeli.
    čestitke na odrađenom poslu...pretpostavljam da će vam to pomoći u uzimanju servera
    lp

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Veli Jura Vidi post
    ti si igrao neki indonezijski server?
    jer nekoliko obrisanih vaših gg-ova je fakat neslavno za nas...bilo nas je sram kaj ste završili server uopće...a koliko vidim i ovaj server bu nas još više sram...nebu vas završilo 22 nego 23...gama vas vadi ovaj put
    i di je taj 3per? još uvijek čekam te svete kate
    zna on koji je on server igrao...
    pa i mene je bilo sram na prošlom kaj me veliki NAV nije uspio skršit pa ste zvali Neznane da me probiju

a i na ovom me sram....majke ti tko vam radi off akcije...dajte se malo uozbiljite oko akcija inače će LV morat odrađivat vaš posao...ne da nas gama vadi već genocid
    lp

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Tebe prije svega treba biti sram, jer si od nekad dobrog saveza napravio prvo vodonoše, A sad na kraju kantu za napucavanje.

Pravila postanja