Stranica 22 od 35 PrvaPrva ... 12202122232432 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 211 do 220 od 344

Tema: Trenutno stanje na Speed serveru

Član foruma billymadafaka's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Tama Vidi post
    cuo sam ja za takve kao ti mega giga igraceee

samo gdje je ono farmanje nemas nesto offova

da ste bitni islo bi se na vas posto niste lagano
    pa cuj, nisi se bas ni ti nesto posebno iskazo

dodatak: ja sam svoje offove kvalitetno utrosio

Član foruma
    Registriran
    Nov 2016

Uobičajeno

Citat Citat od billymadafaka Vidi post
    pa cuj, nisi se bas ni ti nesto posebno iskazo

dodatak: ja sam svoje offove kvalitetno utrosio
    jel ? mislim da je neki ww preoran mozda ono nije bio moj off
    Ba domen (Imran)
    Ex hr4 (Kayros)
    Ex hr1(Trevor)
    hrx(la bestia negra)

Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Tama Vidi post
    jel ? mislim da je neki ww preoran mozda ono nije bio moj off
    pa velim, nisi se bas iskazo ww je preoran, i to je to... preoran moj gg i od arago gg... a sad da sastavljam sta je vama sve preorano, mislim da ne stane na ovu stranicu... tako da kremicu i mazat guzu da manje boli posto ste se uskokodakali

Član foruma n.cor's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od kova741 Vidi post
    Nudili smo se????
    Je i prekinuli ga upravo zbog morala i poštenja kojeg kod vas nema s obzirom da ću ja svoj moral zadržati neću se dalje osvrtati na tvoje podbadajuće postove ako mi imaš šta za reći znaš gdje me možeš naći.
    I samo jedno pitanje imam kako je graditi ww za savez gdje ima više ljudi koji te hoće skatati nego pomoći? ako treba sve ti to i slikovito pokažem
    Ajmo dalje počeli smo o prebrojavanju saveza igrača itd itd
    http://prntscr.com/e3npo1

ajmo redom
    Aliens 44 igrača
    (Y 12 igrača
    SK 12 igrača
    A 10igrača
    ! 1 igrač
    ROO 18grača
    STRANAC 1 igrač
    LEGENDE 17igrača
    sexy 10igrača
    OSV@ 5 igrača

ako dobro vidim to je 130igrača
    ajmo sad pobrojat drugu stranu
    AKATSUKI 32
    !!SC!! 23
    FENIX 34
    SxS 11
    ZKM 7
    BO 6
    TSM 3
    ukupno to je 117 igrača

I vi pričate nešta o broju????
    "ili će u očaju i dalje napadat male vikend igrače koji su se našli njima u blizini."
    Ovaj dio mi je onako baš zapao za oko neću ni komentirati da je neumjestno nazvati ikoga tko ti šalje svoje rese i svoju vojsku malim vikend igračem
    samo ću te moliti da mi daš popis koji su to da nisu mali vikend igrači pa ćemo doći do njih

PS: a kad smo već kod napadanja ovo je sve što znate

http://prntscr.com/e3o964
    Primjećuje li se to nervoza u taboru !!SC!! ?
    Da, nudili ste se. Šteta što ne možeš otvoriti PrtSc, meni odlično radi, inače snimak Pregleda Događaji u savezu gdje se vidi tko je prihvatio i tko je raskinuo Pakt o nenapadanju, a postoje i razgovori sa skypa, koje neću javno objavljivat. Naravno, iskrivljavanje činjenica nekome izgleda dobro ide.
    I gdje smo mi to pričali o broju? Mora da mi je promaklo . Mada, skroz je bezpredmetno sad pričati o broju igrača, osim ako je to brojno stanje s kojim je započet server ili bar brojno stanje kad su se sklopile suradnje?
    I kako se zove ovaj paradoks – gasite nam igrače, a nama se brojno stanje povečava .
    Moji podbadajući postovi?????
    A tvoji nisu podbadajući i uvredljivi kad moje suigrače nazivaš " „zelenim glavatim osobama neodređenog spola“?? I optužuješ za nemoral i nepoštenje???
    Uvjek dvostruka mjerila, to bi se moglo nazvati licemjerjem , jaka moralna crta.
    Uređeno od strane n.cor (02.02.17 um 22:14 Uhr) Razlog: Ako ćemo o nemoralu, tko je savez nazvao Swingers club ?
    com. x2-Finalni turnir - https://picasaweb.google.com/1120257...75834562826626 panjevi(2011);
    hrx-panjevi(2010) http://prntscr.com/d95c0l; Muhammad Ali;
    rs2-crna mamba (2014) http://prntscr.com/d95ckf
    rsx-panjevi, ALIENS TEAM (2015) http://prntscr.com/d95dkp

Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od n.cor Vidi post
    Primjećuje li se to nervoza u taboru !!SC!! ?
    Da, nudili ste se. Šteta što ne možeš otvoriti PrtSc, meni odlično radi, inače snimak Pregleda Događaji u savezu gdje se vidi tko je prihvatio i tko je raskinuo Pakt o nenapadanju, a postoje i razgovori sa skypa, koje neću javno objavljivat. Naravno, iskrivljavanje činjenica nekome izgleda dobro ide.
    I gdje smo mi to pričali o broju? Mora da mi je promaklo . Mada, skroz je bezpredmetno sad pričati o broju igrača, osim ako je to brojno stanje s kojim je započet server ili bar brojno stanje kad su se sklopile suradnje?
    I kako se zove ovaj paradoks – gasite nam igrače, a nama se brojno stanje povečava .
    Moji podbadajući postovi?????
    A tvoji nisu podbadajući i uvredljivi kad moje suigrače nazivaš " „zelenim glavatim osobama neodređenog spola“?? I optužuješ za nemoral i nepoštenje???
    Uvjek dvostruka mjerila, to bi se moglo nazvati licemjerjem , jaka moralna crta.
    hmmm ok. ako se ne prica o broju igraca, prica se o saveznistvima, a vi vidim surujete s puno vise njih nego mi.
    to veli osoba koja nekog drugog proziva za dvostruka mjerila? s obzirom da se spominje ludara, nije li ta ista ludara(barem ono sto ostalo od njih) preslo na surovanje s vama??
    a swingers club - nisi li ti jednom bila ponosni clan istih?
    ps: kod nas nema nervoze(osim kod mene, nervozan sa kad ne skatam par sati nesto pa bude svega), ali iz prilozenog se vidi da vi bas kvalitetno pucate po savovima
    Uređeno od strane billymadafaka (02.02.17 um 22:37 Uhr) Razlog: ovo govorim u svoje ime, ne znam sto ce ti na to tvoje piskaranje kova odgovoriti

Član foruma dgalovac's Avatar
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

bez filozofiranja na forumu, molim.

jer, običnim rječnikom kazano - is.ušili ste.

p.s.
    nas će naši rušiti? pa naravno. gdje bi drugo istresli offove?
    i koji sam klinac klikao ono malo defa, neću ga valjda slati da čuva trampa?
    Uređeno od strane dgalovac (02.02.17 um 23:12 Uhr) Razlog: hoću i ja u dopisnike ...
    dario - corto maltese, ѕριη® for ever.

Član foruma
    Registriran
    Nov 2016

Uobičajeno

trenutno stanje na serveru
    ---------------------------------------
    Svjetsko čudo
    Igrač Naziv Savez razina
    1. ALIENS TEAM Jos jedan WW za CV (.Y.) 70 03.02.17, 07:06
    2. BURAK GÖKGÖZ BOZKIR & OSV & @ BOZKIR 0 -
    4. EndlessGG WW LS & [*S*S*] LS 0 -
    6. m.blaise ND WW ND 0 -
    10. Terror Crew Highway to Hell SxS 0 -
    13. Natari WW TSAFS - 0 -
    -----------------------------------------------------------

Član foruma S4Le's Avatar
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

spavate li mirno
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hr1 – Trevor, ex hr2 Vidi Pasa, Disperadun, ex hrx – Milka, ex ba1 – Mikula Mali, ex ba2 – golober, Collector, ex ba3 – Lolek i Bolek, hrx 2016/2017 - Haile Selassie

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Dr. Sokol Vidi post
    Samo mi iz Nd bez icije pomoci hehe al uspili smo uzet ww pored "postenjaka" iz Ss i Aliensa..
    Morao sam napraviti forum acc...
    Što vi sebe nazivate poštenjacima??? Imate par ljudina u savezu i vodi vas vrhunska osoba(Veki),a ostali ste...
    Prvo kada su Aliensi krenuli na vas SS savez je slao deff vama i niko nije ništa rekao jer smo bili u savezu,onda su krenuli na nas i niko iz ND nije poslao deff.Ok sve 5 tako je kako je.Onda vaš igrač Minion prodaje informacije Suntzu igraču o napadima našeg offera,vjerujem da je govorio ko gdje ide konstantno jer je bio u zajedničkoj sobi vodstva oba saveza,ali nemam nikakvih dokaza,onda taj isti igrač Minion napada našeg igrača sa svojim cijelim offom(čak je naklikao 10 k batina i 3-4 k vitezova)par dana prije planova.Što se tiče čiščenja WW sela,očistio vam ga je igrač Franky koji je cijeli server igrao u SS savezu 7 puta je dobio push od saveza,dobio je naše artove i još za ne falit mu je Miljeko kliknuo 70% acc-a i naučio ga igrati i on kada je trebao čistiti nama WW ide u ND i očisti vam WW(ocjena za ljudskost je ODLIČAN 5).

Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od S4Le Vidi post
    brate preso si igricu

i burazeru SS savez sa aliensima nikad nije niti ce da igra

lp
    da se osvrnem na jedan stariji post

http://prntscr.com/e3ualf
    Uređeno od strane billymadafaka (03.02.17 um 05:31 Uhr)

Pravila postanja