Stranica 28 od 35 PrvaPrva ... 182627282930 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 271 do 280 od 344

Tema: Trenutno stanje na Speed serveru

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sogor Vidi post
    A šta reći, priznajem, u rasulu smo...

raspad sistema, nema deff-a nema offa, svi se posvađali međusobno, ali vidi vraga, ww bujaaaaa, raste ko kvasac, svašta, za jedan savez, odnosno koaliciju, koja je pred raspadom, bar kako vi to predstavljate, to nisu čista posla... ja bih pisao u Njemačku, neka provjere šta tp ovi MH rade, znaš omo, mi ih skatali, svaki dan bar 10-15 gg-ova, off sela, deff sela, radimo im masakar, a oni...

http://prntscr.com/e40hxw

Nisu to čista posla prijatelju moj, , nikako
    posudim ti ja.... nego di je pivo?

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Citat Citat od mate direktor Vidi post
    Ma kojim tudjim nickom ? Sta tripujes ti starkeljo ? Jesi to opet pomisa plave i zelene pilule pa lupas po forumu dok ti njegovateljica u starackon prasi domara ?
    Mate pa di si ti nema te? Cujem da vise ni na bax-u nisi? Jesi sada na onome rumunjskom? Prica se da te se war odrekao :O, kazu sazalili se pa te pustili na acc Black Panther, ali si se previse hvalio da je tvoj acc, pa su te i od tamo sutnili, pa si na kraju otvarao acc-e (ono svaki dan 1) da dobiju ban....

Član foruma
    Registriran
    Nov 2016

Uobičajeno

Citat Citat od -ally- Vidi post
    Mate pa di si ti nema te? Cujem da vise ni na bax-u nisi? Jesi sada na onome rumunjskom? Prica se da te se war odrekao :O, kazu sazalili se pa te pustili na acc Black Panther, ali si se previse hvalio da je tvoj acc, pa su te i od tamo sutnili, pa si na kraju otvarao acc-e (ono svaki dan 1) da dobiju ban....
    nema , nema
    blago tebi kad znas vise od mene hahahha
    otvorija sam jedan acc i bana black panthera i zombija , a iz wara sam osa sam jer ne mozete te se kickat ako si ga osnova
    imas mahanje s nlxa
    http://prntscr.com/e5zsvh

Član foruma S4Le's Avatar
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

nema , nema
    otvorija sam jedan acc i bana black panthera i zombija , a iz wara sam osa sam jer ne mozete te se kickat ako si ga osnova
    imas mahanje s nlxa
    jasta, mozes jedino medju drogosima iz Amsterdama da igras, oni su opusteni pa te pustaju malo da se igras

@ kova, novine? samo dodaj u onaj popis gdje je nas više turke i OSV
    http://travian-reports.net/hr/report...59,631744640ed
    i de nam objasni u novinama sto je pacman upalio pivaru na 13k kata, jel i on nas igrac ?
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hr1 – Trevor, ex hr2 Vidi Pasa, Disperadun, ex hrx – Milka, ex ba1 – Mikula Mali, ex ba2 – golober, Collector, ex ba3 – Lolek i Bolek, hrx 2016/2017 - Haile Selassie

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od S4Le Vidi post
    jasta, mozes jedino medju drogosima iz Amsterdama da igras, oni su opusteni pa te pustaju malo da se igras

@ kova, novine? samo dodaj u onaj popis gdje je nas više turke i OSV
    http://travian-reports.net/hr/report...59,631744640ed
    i de nam objasni u novinama sto je pacman upalio pivaru na 13k kata, jel i on nas igrac ?
    oooo sale...pa mislio sam da si se zagubio...nema te ko ni plaće...

trollam dakako...nemoj mislit da sam pomislio da bi se ti, vrli forum ratnik, usudio doc nakon izgubljenog plana pa nesto rec pametno...al eto tebe ko navijen na našu malo slabiju akciju...ahahahahaha...smjeh

P.S.
    sta se sramis deffa u wwu kad ga skrivas?

P.S.S.
    a jesu nam ovi turci pomogli...lol

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

nema , nema
    imas mahanje s nlxa
    cekaj a zar nisi rekao da igras rumunjski, pa nije valjda da te ni tamo nema..... e mate mate

Član foruma Mrakaca Team's Avatar
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od juco Vidi post
    al eto tebe ko navijen na našu malo slabiju akciju...ahahahahaha...smjeh

P.S.

P.S.S.
    De ba gubi jabuku i gledaj ww kako idé na 100 , to vam je jedino i ostalo ici n'a plan, jadnoo

WW-u ni dlaku sa glave nemozete skinut

Pokrij se dekom bolje ti je
    █▓░ ♕ ..ROYALS.. ♕ ░▓█ :qeen:

Član foruma S4Le's Avatar
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

oooo sale...pa mislio sam da si se zagubio...nema te ko ni plaće...

trollam dakako...nemoj mislit da sam pomislio da bi se ti, vrli forum ratnik, usudio doc nakon izgubljenog plana pa nesto rec pametno...al eto tebe ko navijen na našu malo slabiju akciju...ahahahahaha...smjeh

P.S.

P.S.S.

Saberi poene pa reci lol

ŠAH
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hr1 – Trevor, ex hr2 Vidi Pasa, Disperadun, ex hrx – Milka, ex ba1 – Mikula Mali, ex ba2 – golober, Collector, ex ba3 – Lolek i Bolek, hrx 2016/2017 - Haile Selassie

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Mrakaca Team Vidi post
    ..., jadnoo ...
    znas sta je jasno...sto su mi cjeli server pricali da se pazimo sumnjivih linkova jer su ALIENSI poznati po provaljivanju u acce...sve zbog pobjede...a ti si ponosan clan...e to je jadno...

da ste bar pokazali nesto pa da se mozete kurcit...di god krenuli docelala vas kosarica...a dobili ste na kolicinu i vise znanja kod graditelja ww-a...

mi smo odigrali koliko smo mogli...i boli me dupe za tu vasu vjerojatnu pobjedu...ja sam se zabavio...jos da dernek napravimo di bi nam kraj bio...

Član foruma Mrakaca Team's Avatar
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

znas sta je jasno...sto su mi cjeli server pricali da se pazimo sumnjivih linkova jer su ALIENSI poznati po provaljivanju u acce...sve zbog pobjede...a ti si ponosan clan...e to je jadno...

da ste bar pokazali nesto pa da se mozete kurcit...di god krenuli docelala vas kosarica...a dobili ste na kolicinu i vise znanja kod graditelja ww-a...

mi smo odigrali koliko smo mogli...i boli me dupe za tu vasu vjerojatnu pobjedu...ja sam se zabavio...jos da dernek napravimo di bi nam kraj bio...
    Jesi to sam smislio il ti je neko pomogao ?

Smijesan ti totalno, zao mi te
    █▓░ ♕ ..ROYALS.. ♕ ░▓█ :qeen:

Pravila postanja