Stranica 29 od 35 PrvaPrva ... 192728293031 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 281 do 290 od 344

Tema: Trenutno stanje na Speed serveru

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Mrakaca Team Vidi post
    Jesi to sam smislio il ti je neko pomogao ?

Smijesan ti totalno, zao mi te
    da bar ja mogu rec da si ti smjesan...bio bi mi veseliji ovaj dan...al nazalost...samo jadan mali bogec...nis uzivaj u igrici...vidimo se za koju godinu mozda...

Član foruma Mrakaca Team's Avatar
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od juco Vidi post
    da bar ja mogu rec da si ti smjesan...bio bi mi veseliji ovaj dan...al nazalost...samo jadan mali bogec...nis uzivaj u igrici...vidimo se za koju godinu mozda...

Hajd za koju god kad kakav off bar izbacis i naucis igrat dodji opet
    █▓░ ♕ ..ROYALS.. ♕ ░▓█ :qeen:

Član foruma ziCkoA's Avatar
    Registriran
    Nov 2016

Uobičajeno

Hajd za koju god kad kakav off bar izbacis i naucis igrat dodji opet
    trebam i tebe katat pred kraj servera?

Član foruma
    Registriran
    Jan 2017

Uobičajeno

Koliko je ovaj put kostala akcija 1600 3200 koliko golda ?
    jer zanimljivo je koliko defa imate

Član foruma
    Registriran
    Jan 2017

Uobičajeno

De ba gubi jabuku i gledaj ww kako idé na 100 , to vam je jedino i ostalo ici n'a plan, jadnoo

WW-u ni dlaku sa glave nemozete skinut

Pokrij se dekom bolje ti je
    Kad narastes jednog dana nek ti ljudi koji igraju travijan duze vrijeme objasne neke stavri a do tada molim te bez ovakvih komentara,kad uspijes organizirati bilo sta a ne samo otimanje plana,(a sta se toga tice mozes samo sanjati da tako odigras skup sa svojim savezom )Onda se busaj u prsa sa pobjedom, .Sta ste napravili nista sve sto se pokusali razbili smo ,igramo posteno i dosljedni smo a najvise zalim sto smo se bakcali sa LS umjeto da smo vas razbili ali znali ste ko je sa druge strane pa ste se drzali za rukice.

Član foruma S4Le's Avatar
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

cvilite li ga cvilite

imamo ljude u Njemackoj ubacili su nam opciju mi upisemo tipa 100 golda dobijemo 100k u zitu defa i eto tako pomalo se skupi

nimalo se nismo zabavili ovaj server, totalno ste nas poderali zadnjih 7 dana i to nas je bas jako jako slomilo mislim da se gasimo

svaka cast na odigranom, mi smo gamad vi ste tito

ko si robe, predstavi se, i predstavi i taj LS, ko su oni i koji su server igrali?
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hr1 – Trevor, ex hr2 Vidi Pasa, Disperadun, ex hrx – Milka, ex ba1 – Mikula Mali, ex ba2 – golober, Collector, ex ba3 – Lolek i Bolek, hrx 2016/2017 - Haile Selassie

Član foruma
    Registriran
    Jan 2017

Uobičajeno

procitaj sta ti pise ja se ne skrivam niti sam se ikad imao razloga skrivati ,sve ti pise,a sto se tice servera ima par pojedinaca koji su kvalitetno i posteno odigrali ,neki ce se naci u tom a ostalo bljak...

Član foruma billymadafaka's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od S4Le Vidi post
    cvilite li ga cvilite

imamo ljude u Njemackoj ubacili su nam opciju mi upisemo tipa 100 golda dobijemo 100k u zitu defa i eto tako pomalo se skupi

nimalo se nismo zabavili ovaj server, totalno ste nas poderali zadnjih 7 dana i to nas je bas jako jako slomilo mislim da se gasimo

svaka cast na odigranom, mi smo gamad vi ste tito

ko si robe, predstavi se, i predstavi i taj LS, ko su oni i koji su server igrali?

Hehehe ocajni ste. "veliki" Aliens savez. Izderali smo vam guzove, mislim da ce vas bolit jos par servera unaprijed, a ako ikad opet budem igrao to ce biti server gdje igra Aliens, na koordinatama gje je Aliens, pa da vam poskidam redom te suknjice
    na pocetku sam imao respekta za vas savez, ali s obzirom da ste nesposobni sloziti off akciju, nesposobni sloziti deff akciju(osim utrpati deff u ww hahaha), ocajni toliko da nudite golde da se proda akcija, ocajni toliko da pokusavate kupiti acceve u tudjim savezima, ne da vise nemam respekt, nego se vidi iz prilozenog da ste hrpa zna se cega nabacana na gamaru.
    Nazivate nas robovima? ocito brkate loncice jer po stanju na serveru i odigrano, vama bi mogla biti cast nazvati se nasim wingom

Član foruma S4Le's Avatar
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

ma druze vi ste redom bogotac svi, svaka cast, presli igricu
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hr1 – Trevor, ex hr2 Vidi Pasa, Disperadun, ex hrx – Milka, ex ba1 – Mikula Mali, ex ba2 – golober, Collector, ex ba3 – Lolek i Bolek, hrx 2016/2017 - Haile Selassie

Član foruma Mrakaca Team's Avatar
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od kerber Vidi post
    Kad narastes jednog dana nek ti ljudi koji igraju travijan duze vrijeme objasne neke stavri a do tada molim te bez ovakvih komentara,kad uspijes organizirati bilo sta a ne samo otimanje plana,(a sta se toga tice mozes samo sanjati da tako odigras skup sa svojim savezom )Onda se busaj u prsa sa pobjedom, .Sta ste napravili nista sve sto se pokusali razbili smo ,igramo posteno i dosljedni smo a najvise zalim sto smo se bakcali sa LS umjeto da smo vas razbili ali znali ste ko je sa druge strane pa ste se drzali za rukice.
    Haha ma da, te price okaci macke na rep.. sad si nasao se javit kad nemate sanse gdje ste ono bili pre tjedan dana kad ste nas kao ubijali i éto opet jaci smo

Citat Citat od ziCkoA Vidi post
    trebam i tebe katat pred kraj servera?
    Ti sad faca neka ? Javio se n'a kraj servera za katanje gdje je sve u WW , kao i te vase akcije na deff igrace, toliko o vama
    █▓░ ♕ ..ROYALS.. ♕ ░▓█ :qeen:

Pravila postanja