Stranica 30 od 35 PrvaPrva ... 202829303132 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 291 do 300 od 344

Tema: Trenutno stanje na Speed serveru

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

1. ALIENS TEAM Jos jedan WW za CV (.Y.) 93 -
    2. m.blaise ND(I DOBRI LJUDI) WW ND 5 08.02.17, 22:04
    3. Terror Crew Highway to Hell SxS 4 -
    4. BURAK GÖKGÖZ BOZKIR & OSV & @ BOZKIR 0 -
    5. Natari - 0 -
    6. EndlessGG WW LS & [*S*S*] LS 0 -

zasto nijedan drugi savez ne zida? samo ovi (.Y.) ... zar nije to cilj ove igrice

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Prvo da čestitam Aliensima na osvojenom serveru, svaka čast.

Drugo da kažem, očajan server, ne zna se ko je koga zenuo na kraju, ne zna se ko je gde preletao, i ko je šta prenosio.
    Bruka od traviana, ne samo na hrx već svuda. Laži na sve strane, a niko kao čovek da pita ej jel tako i tako. Podglavljivanje i zajebavanje.

Treće da pohvalim OSV, načinili su nam igru zanimljiviju na kraju, malo se zakucali na nas, senatore sam prestala da brojim negde posle 10. Sve u svemu, prodmrali nas malo, da su se malo posvetili možda bi negde i prošli. Ako se ne deffa .

Četvrto, nisam verovala da jedni Šumari mogu izbaciti ovoliko deffa. Šumari, volim vas. Sledeći put se vraćam korenima i bacam se na off.

Pozdrav svima!!!

Član foruma mlinar's Avatar
    Registriran
    Aug 2016

Uobičajeno

Ti si NoEx!T? Dečko dragi, ti si očito dudao dudu u vrtiću kad je gospodin Vito i sinovi harali hrx-om zajedno sa ostatko P.F. (Prgave Familije) tako da nemoj se kititi tuđim perjem, jer još uvijek ima nas starih travijanera koji znamo znanje.

Ja tebe neću potraživati na nikakvom skajpu, jer moje vrijeme nije namjenjeno tebi i nema nikakve potrebe da bude namjenjeno tebi, jer ja sa tobom nemam o čemu pričati. Ne razumijem o kakvoj glavi ti pričaš.

Ja da sam doživio artefakte? Očito nisi upućen dobro, pa prenesi onome koji te uputio da me hejtaš da mu fino kažeš da ti daje krive informacije o meni. A ako te kopa moja povijest igranja, vrlo rado ću ti tu u inbox poslati linkove, nikakav problem.

p.s. samo mi jedna stvar nije jasna, zašto te ljudi mrze, odnosno hejtaju?

lp, mlinar
    hrx 2011 - THC (P.F.), hrx 2013 - diamond (RAPTOR), hrx 2015 - mlinar(ALIENS), hrx 2016 -fakin&frajla (ALIENS), bax 2015 - Humani (NaBs), ba2 2016 - CasaNova (Wights), com4 2013 - Werzac (BA) ,com5 2014 - Werzac&Diamond (BA) , com6 2015 - elitni_odredi (BA+++), com2 2016 - HoneyBadger (CWL)

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Citat Citat od mlinar Vidi post
    Ti si NoEx!T? Dečko dragi, ti si očito dudao dudu u vrtiću kad je gospodin Vito i sinovi harali hrx-om zajedno sa ostatko P.F. (Prgave Familije) tako da nemoj se kititi tuđim perjem, jer još uvijek ima nas starih travijanera koji znamo znanje.

Ja tebe neću potraživati na nikakvom skajpu, jer moje vrijeme nije namjenjeno tebi i nema nikakve potrebe da bude namjenjeno tebi, jer ja sa tobom nemam o čemu pričati. Ne razumijem o kakvoj glavi ti pričaš.

Ja da sam doživio artefakte? Očito nisi upućen dobro, pa prenesi onome koji te uputio da me hejtaš da mu fino kažeš da ti daje krive informacije o meni. A ako te kopa moja povijest igranja, vrlo rado ću ti tu u inbox poslati linkove, nikakav problem.

p.s. samo mi jedna stvar nije jasna, zašto te ljudi mrze, odnosno hejtaju?

lp, mlinar
    onda mu das ovo, i neka pogleda popis igraca.....

https://www.youtube.com/watch?v=WzI21iwe7gY&t=70s

opa vidi i mene na popisu na 20-tom mjestu...... :O

Registriran
    Aug 2016

Uobičajeno

Citat Citat od -ally- Vidi post
    onda mu das ovo, i neka pogleda popis igraca.....

https://www.youtube.com/watch?v=WzI21iwe7gY&t=70s

opa vidi i mene na popisu na 20-tom mjestu...... :O
    Hehehe, ma taj mate laprda u prazno, koliko sam shvatio i koliko sam počeo pratiti, jadan taj dečko, on će morati promijeniti ime i prezime i nick kako bi zaigrao u nekom od jačih saveza, jer vidim da je tema na baxu otvorena u vezi WAR-a, a imam informaciju da je on neki “WARovac“, opasni igrač. Hahahahahaha, tu dolazi liječiti osobne frustracije pišući gluposti i kureći vatru. Ali neka, svaka budala ima svoje veselje.

Svaka čast Ally na videu kojeg si nam tu postala.

lp, mlinar
    hrx 2011 - THC (P.F.), hrx 2013 - diamond (RAPTOR), hrx 2015 - mlinar(ALIENS), hrx 2016 -fakin&frajla (ALIENS), bax 2015 - Humani (NaBs), ba2 2016 - CasaNova (Wights), com4 2013 - Werzac (BA) ,com5 2014 - Werzac&Diamond (BA) , com6 2015 - elitni_odredi (BA+++), com2 2016 - HoneyBadger (CWL)

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

postao, hahahaha.... ma to je bila igra, bez artova, bez srebra, i ostalih gluposti, a vidi sela i svega..... , offovi sta su, a ne ove igre..... to su bili dani, i reci sogoru da duguje gajbu minimalno, hahhahaa

Registriran
    Aug 2016

Uobičajeno

postao, hahahaha.... ma to je bila igra, bez artova, bez srebra, i ostalih gluposti, a vidi sela i svega..... , offovi sta su, a ne ove igre..... to su bili dani, i reci sogoru da duguje gajbu minimalno, hahhahaa
    Hahahaha, budem mu rekao.

Registriran
    Aug 2016

Uobičajeno

Citat Citat od sogor Vidi post
    a di da dođem, kas si pobjegao sa htx-a, čim si čuo da spremam prete za tebe... a di igraš sada, nevažno, svejedno se kitiš tuđim nickom
    Ma nije točno Šogi, ja sam 99 (koma) 8% siguran da je mate direktor vlasnik računa http://prnt.sc/e6ag5l kako on navodi NoEx!T, 99,8% sam siguran, a nisam znao da je igrao u P.F. i to prvi server??? :O

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Citat Citat od mlinar Vidi post
    Ma nije točno Šogi, ja sam 99 (koma) 8% siguran da je mate direktor vlasnik računa http://prnt.sc/e6ag5l kako on navodi NoEx!T, 99,8% sam siguran, a nisam znao da je igrao u P.F. i to prvi server??? :O
    prva stvar, kada spomenes sogoru da plati pivu, neces ga viditi nekoliko dana, cim sam napisao na forumu da plati pivo, nema ga vise, hahahahhaa... druga stvar, ako se nevaram to nije prvi hrx nego drugi, prvi je bio sa DM-om....

Registriran
    Aug 2016

Uobičajeno

prva stvar, kada spomenes sogoru da plati pivu, neces ga viditi nekoliko dana, cim sam napisao na forumu da plati pivo, nema ga vise, hahahahhaa... druga stvar, ako se nevaram to nije prvi hrx nego drugi, prvi je bio sa DM-om....
    Točno, u pravu si, pomiješao sam prvi i drugi. A Šogi..................

Pravila postanja