Stranica 34 od 35 PrvaPrva ... 2432333435 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 331 do 340 od 344

Tema: Trenutno stanje na Speed serveru

Član foruma n.cor's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Haos Vidi post
    Neka neko objasni igračima OSV-a da nije uspeh ako ruše supporte igračima kad je WW na 99 lvlu.

Nego razumem, nakupljen gnev mora negde da se izbaci. Makar na nedefane supporte.
    Ma OSV je skroz omašio igricu, i tako iz servera u server. Nikako da im netko objasni da je u ovoj igrici cilj izgradnja svjetskog čuda, a oni uvjek nešto kao naigrali se. To ili je totalno nerazumjevanje igre ili krajni kukavičluk, boje se i pokušat igrat da ne bi iskusili neuspjeh. Pa što, i izgubit je ljudski, u svakoj igri ima pobjednika i poraženih. Probajte bar jednom, samo hrabro.
    com. x2-Finalni turnir - https://picasaweb.google.com/1120257...75834562826626 panjevi(2011);
    hrx-panjevi(2010) http://prntscr.com/d95c0l; Muhammad Ali;
    rs2-crna mamba (2014) http://prntscr.com/d95ckf
    rsx-panjevi, ALIENS TEAM (2015) http://prntscr.com/d95dkp

Član foruma
    Registriran
    Jan 2017

Uobičajeno

ista stvar sa LS ,Legende, Y ne rauzmijem otimati pljackati sela u kojima nema defa ..Koliko covjek mora biti isfrustriran da napada kad je sve vec gotovo ali ajde zadovoljstvo je napasti nekog tko te gazio ovih par tjedna(glava je problem care)

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od n.cor Vidi post
    Ma OSV je skroz omašio igricu, i tako iz servera u server. Nikako da im netko objasni da je u ovoj igrici cilj izgradnja svjetskog čuda, a oni uvjek nešto kao naigrali se. To ili je totalno nerazumjevanje igre ili krajni kukavičluk, boje se i pokušat igrat da ne bi iskusili neuspjeh. Pa što, i izgubit je ljudski, u svakoj igri ima pobjednika i poraženih. Probajte bar jednom, samo hrabro.
    Upravo kukavičluk, slali su napade na nas 2 nedelje kucali se kucali, skucali smo im 10-15 glava i sitne offove, jer je falilo malo kohonesa da pošalju celi off ili ne daj bože na gg ili art da krenu, pošto su nam 6x uradili popis deffa, a oni se diče time što su napecali neki off U OAZI NA SPAVANJU jer to je poenta traviana. Da ne vadim logove gde fejkaju 15 supporta a farmaju oaze.

Izvidjaju sela svaki dan da vide kada će se namanjiti deff tj kada će se poslati u WW. Čim se poslao u ww idu vezani na support. Magovi traviana, nema šta. Na našem jeziku postoji ima za to, ali se dobija ban pa ćutim

i da, evo kada se kata selo, 2h pre završetka servera, svaka čast Ginko car si, skupio si kohones

https://snag.gy/ANBeRs.jpg
    Uređeno od strane Haos (10.02.17 um 13:39 Uhr) Razlog: dopuna posta

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Prvo bi htio čestitat aliensima na pobjedi, nazalost pravog protivnika nije ni bilo. Klasika na HRX-u.

Drugo, svaka cast OSV-ju, 2 puta se kucali na suport selo kod Haos i onda odustali, smeli su krenut meni na suport selo tek kad je bio WW na 99

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Kad vide da nemaju sanse, onda se prodaja prica da igraju samo iz zabave, nije jim do gradnje

Član foruma n.cor's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od kerber Vidi post
    ista stvar sa LS ,Legende, Y ne rauzmijem otimati pljackati sela u kojima nema defa ..Koliko covjek mora biti isfrustriran da napada kad je sve vec gotovo ali ajde zadovoljstvo je napasti nekog tko te gazio ovih par tjedna(glava je problem care)
    Da, slažem se, evo ja tebe cestar čak nisam htjela dirati ni kad sam danima pratila potpunu neaktivnost na tvom nalogu, a blizu si mi bio sa selima, mogao si bez svih lijepo ostati, al imam razumjevanja za tvoj posao, snijeg napadao, a ti u zimskoj službi. (moj deffer xxxx nije baš imao toliko obzira, njega si uspio isprovocirat)

Radije smo udarali u "glavu" , po GG vođe saveza kove, glavnom offeru billyju, WW selima ..... nismo se bavili "nebitnim" nalozima i nebitnim selima ko neki.
    Pa neka smo se i zakucavali, kad imaš, može ti bit. Kao što se može vidjet u ranijem postu, ostalo je i previše offova još kod nas ako bi zatrebalo.
    Svatko je imao pravo odabrat si saveznike i odabrat si strategiju, pa čija se pokaže uspješnija.

Neću se osvrtat na sve one gebelsovske propagandne trikove i pokušaje ocrnjivanja za nepostojeće mučke, linkove, nepostojeća potkupljivanja, svi oni neka se pogledaju u ogledalo, to više govori o njima nego o nama.

Čestitam našim suigračima i saveznicima, hvala na timskoj igri, mi znamo da smo odigrali najpoštenije moguće.

P.S. Za sve one radoznale koji pišu na nalog i pitaju, pass je nnnn
    Uređeno od strane n.cor (11.02.17 um 12:04 Uhr)
    com. x2-Finalni turnir - https://picasaweb.google.com/1120257...75834562826626 panjevi(2011);
    hrx-panjevi(2010) http://prntscr.com/d95c0l; Muhammad Ali;
    rs2-crna mamba (2014) http://prntscr.com/d95ckf
    rsx-panjevi, ALIENS TEAM (2015) http://prntscr.com/d95dkp

Član foruma
    Registriran
    Jan 2017

Uobičajeno

Da, slažem se, evo ja tebe cestar čak nisam htjela dirati ni kad sam danima pratila potpunu neaktivnost na tvom nalogu, a blizu si mi bio sa selima, mogao si bez svih lijepo ostati, al imam razumjevanja za tvoj posao, snijeg napadao, a ti u zimskoj službi. (moj deffer xxxx nije baš imao toliko obzira, njega si uspio isprovocirat)

Radije smo udarali u "glavu" , po GG vođe saveza kove, glavnom offeru billyju, WW selima ..... nismo se bavili "nebitnim" nalozima i nebitnim selima ko neki.
    Pa neka smo se i zakucavali, kad imaš, može ti bit. Kao što se može vidjet u ranijem postu, ostalo je i previše offova još kod nas ako bi zatrebalo.
    Svatko je imao pravo odabrat si saveznike i odabrat si strategiju, pa čija se pokaže uspješnija.

Neću se osvrtat na sve one gebelsovske propagandne trikove i pokušaje ocrnjivanja za nepostojeće mučke, linkove, nepostojeća potkupljivanja, svi oni neka se pogledaju u ogledalo, to više govori o njima nego o nama.

Čestitam našim suigračima i saveznicima, hvala na timskoj igri, mi znamo da smo smo odigrali najpoštenije moguće.

P.S. Za sve one radoznale koji pišu na nalog i pitaju, pass je nnnn
    teta nado zahvalan sam na nediranju tuđeg acc ipak ja sam bio na drugom acc,(ipak sam ja poper) covjek nije htijo mjenjati nic pa reoh nek ostane -...Uglavnom zanimljiv server jedan od boljih sto se tice aktivnosti...A sad veceras malo popiti i zaliti sto je ovo zavrsilo jer ipak smo mi SC i u pobjedi i porazu mi zalijemo

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Poštovani igrači i poštovane igračice,
    U ime OSV-a i naloga GINKO team, prvo bih čestitao pobjednicima na izgrađenom wewejcu.
    A šta se tiče svega ostalog, ne znam zašto se zamarate našim načinom igre, našim konstantnim odbijanjem gradnje WW-a, vremenom i mjestima gdje šaljemo napade i slično. Nije da se kurchimo po forumu svaki dan pa da nam treba spuštat ego...
    Vama nitko ne diktira način na koji ćete igrat travian, pa ne vidim razloga ni da to vi nama činite. Nigdje u pravilima igre ne piše da se MORA igrat u cilju izgradnje WW-a, niti da se MORAJU gg-ovi napadat...
    Nado, uz one dvi opcije šta si navela ima i treća, takozvana zaboli me ..., a ti elisyum, drugi put kad započneš igrat, nastoj ne prominit 3 saveza u istom serveru, možda će te onda doživit kao igrača...
    lijep pozdrav svima od jure s GINKO teama!

PS: Dario, osvrt ti je vrhunski!!!
    Uređeno od strane tovar (11.02.17 um 12:18 Uhr) Razlog: falija ime

Član foruma xennonn's Avatar
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

vidim poslje moga posta napali na OSV.
    NEZNATE NISTA O OSV IGRACIMA I DA JE TO SAVEZ KOJI BRANI I NAJMANJEG IGRACA U SAVEZU
    TAKO DA NEBALJEZGAJTE,MALO SMO SE IZIGRALI I SVI SRETNI...
    e pa dragi moji nisam igro u OSV ovaj server.
    Cak nadasve podrzavam taj nacin igre na balkanskim serverima.
    Da pojasnim zasto;prosli zimski na bax je aka kaka kupio dva off naloga od izdajica koji su igrali u mom savezu do mojih sela
    i izvrsio preko noci
    offenzivu na moje suporte,di naravno nisam imao prilike pripremiti deff.
    Naravno morao se je i pohvaliti da su moja dva doticna igraca prodali svoje naloge
    s potpisom AKATSUKIJA sto i nije zanegiro.
    Ajmo dalje,WW na lvl 96% prodan kamenko 5X KOJI JE BIO U NASEM POSJEDU,STO ZNACI
    90% OSVOJEN SERVER naravno aki kaki,o artevima necu ni pricatI.
    ZACUDO EVO ALIENS TEAM KOLKO SAM VIDIO BEZ MULJANJA SA LAKOCOM UZEO SERVER,RESPECT MOJI VJERNI NEPRIJATELJI..
    Vidis AKA-KAKA da se moze i posteno uzet server,MADA ME CUDI POSTO JE HRX UPITANJU.
    Kad se igraci prodaju za par sto KN ili KM nebitno cemu I S KIM onda ici na WW?
    napominjem taj server sam gostovo na BAXu,svaki balkanski server ista prica...
    OVAJ JOS NEMOGU DA VJERUJEM DA JE SVER PROSLO GLAT.
    Tokom igre upoznas dosta prodanih dusa i vise nemam povjerenje u nikoga osim one s kojima sam
    igro godinama i koji me nikad nisu iznevjerili.
    Ovaj server sam zvao javno Akatsukia da se obracunamo ali eto nije bilo srece da navrjeme budem informiran kad pocinje server
    cak je MH odg. da nece biti hrx zimskog i odusto sam,MJESEC DANA KASNIJE SAZNAJEM hrx UPALJEN.
    eto ako si doso radi mene da znas sta je posrjedi a ja nisam od onih koji kupuje naloge ili igram jedan svoj ili neigram.
    Eto AKA-KAKA nadam se da ces ovo procitat i vidit da ima i posteno osvojenih servera,zacudo posto je HRX u pitanju
    .AKO SE IKAD VISE FORMIRA UKOT ZAIGRAT CU NA NAJJACE DOTAD PO BALKANSKIM SERVERIMA MOGU SAMO DA KLIKAM IZ DOSADE NE ZA POBJEDU
    veliki POZDRAV mojim PRIJATELJIMA iz OSV vidim digli ste prasinu ko isvaki server RESPECT
    VOLI VAS VAS xennonn.
    I NARAVNO JOS JEDNOM CESTITKE VJERNOM NEPRIJATELJU NA OSVOJENOM SERVERU

el-Fatih/bax
    xennonn/hrx
    Uređeno od strane xennonn (10.02.17 um 17:46 Uhr)
    S.W.A.T. FOREVER & EVER!
    UNITED KINGDOME OF TERRORS

Član foruma Mrakaca Team's Avatar
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Čestitke pobjednicima !

Da nismo imali naše "kineze" aka deffere, ovo nebi bilo moguće. Hvala ekipi sa deff acceva, najjači ste ! ( Morat cemo pregovarat oko tih 75 golda za 100k deffa... )

Odmorite, pa ratujemo opet

Bez brige, zapit ćemo pošteno ovu pobjedu btw
    █▓░ ♕ ..ROYALS.. ♕ ░▓█ :qeen:

Pravila postanja