Stranica 8 od 35 PrvaPrva ... 67891018 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 71 do 80 od 344

Tema: Trenutno stanje na Speed serveru

Član foruma dgalovac's Avatar
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

Citat Citat od mate direktor Vidi post
    prosli bax nisam ni klika
    vidit cemo bas kako cete dignit ww na 100 ahhahahahahhaa
    naravno da nisi kada su vas uhvatili u prevari i muljanju, istjerali i pogasili. (zombi)
    ili da stavim tvoje pisanje sa skajpa gdje moliš da ne otkrivam tvoje naloge.
    farmao ti 2 acc mjesecima samo da pratiš server.
    dario - corto maltese, ѕριη® for ever.

Član foruma
    Registriran
    Nov 2016

Uobičajeno

Stavi , bas me zanima hahahaha
    Mozda imam neki acc za koji nisam znao

Član foruma Mrakaca Team's Avatar
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Prica se, da su neki ostali bez sela..

Dajte logove, sram vas bilo
    █▓░ ♕ ..ROYALS.. ♕ ░▓█ :qeen:

Član foruma Shega1991's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

bez sela, bez offa, bez senatora...bez svaceg neceg

Član foruma billymadafaka's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

casni sude, nisam kriv!

Član foruma
    Registriran
    Dec 2013

Uobičajeno

Citat Citat od billymadafaka Vidi post
    casni sude, nisam kriv!
    ajde billy dugujes log da parimo oci
    TalibanaC

Član foruma billymadafaka's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Terror Crew Vidi post
    ajde billy dugujes log da parimo oci
    tko god je pitao log dobio je... ja sam mislio da su do sada vec svi vidjeli

Član foruma
    Registriran
    Dec 2016

Uobičajeno

Pozdrav svim igracima Traviana. Uglavnom, mi smo jedan od najmanjih igraca na Speedu, a medu najuspjesnijim, kako obrambeno tako i u napadu, Psycho savez svega 10 igraca, od cega 8 aktivno, a dvojicu drzimo sto su nam dragi. Nitko nema crop, nitko ne trosi puno golda, a opet smo u centru medu najjacim ako mozemo rec igracima i opstajemo i rastemo iz dana u dan. Ugavnom krenuli su problemi sa golderom La Bestija Negrom, likovima koji su cjeli dan aktivni i trose tisuce golda samo da bi opstali sada vec mozemo rec kao prosjecni igraci na serveru i nista vise. Uglavnom bili smo u kontaktu isto, diplomatksi i tu su likovi trazili ne moralne zahtjeve, medu kojima je kajla da smjestimo vlastitom igracu deff, totalno ne moralno. I oni su rekli prije dva tjedna da ce rjesit Psycho klan kroz dva dana, a naravno moramo reci da su skoro svi racuni na minus minus od oko 300 - 600 popa ugaseni zbog varanja, a isti taj La Bestia Negra preuzeo tri sela od Natara sa skoro identicnim brojem popa od oko 450, i u tim istim selima identicno izgradeno sve skoro isto ( ono sto mu treba). Takoder osim tog cheat farma na pocetku uz masovno koristenje golda imaju pomoc ALIENS klana i dijela SS klana uz zvizza koji isto vara na slican nacin. Interesantno je da na minus minus na mojim kvadratima 7x7 i daleko sire u prvih 10 dana nsu nikog napali, ofarmali, a bili su u top 10 raiderea, imam oko stotinu poruka gdje sam pitao je li te farmaju zvizz i bestia odgovor je uvijek NE! Znaci ociti cheat. Nadalje, SS dio saveza i ALIENS imaju igrace gdje samo za njih dvoje rade deff i skaute, La bestija negra nikad nije kliknuo skuata n aovom serveru jer ima lom bom igraca koji mu to sve radi....da. I frajeri nas nisu uspjeli rjesit nego su naebaali. Tri puta smo mu smjestili jak deff i izgubio je oko 1000 kata sve skupa i oko 2500 konja te 20000 gorstaka, a to je bilo jos u pocetku servera, sto kod nas, a sto kod saveznika gdje sam se osjetio potreban da ga sredim. Danas smo ga odlucili malo zezat, dovoljno da ga zezamo, a da ostane igrat iako znamo da je najveci cheater na serveru. Uz pomocne offove smo mu smanjili populaciju za 1500 stanovnika, opljackali milione resursa kao i prosle tjedne, znaci njegovi resursi nam dali pomocne offove iz kojeg smo ga zeznuli. Unistili smo mu 4 - 5 sela, nismo htjeli nulirat radi slobodnih mjesta za nova, nek trosi gold acc, treba Travian prezivit. I lik je smjestio deff od cjelog Aliensa, laznih accounta i dijela SS - a u tri sela, a ja kao ja sam to znao i odredio gdje da idu napadi i kad sam rekao zabijte se, momci su se zabili u taj slabasni deff koji je bio u cheat selu Jenna Jmeson( tu je isto promjenio ime koje je vrjedalo, ime je bilo JEBAC MAME! Ime od sela, tu nije sankcioniran! Nebitno za njegov cijeli cheat ja ga sad licno pozivam jedan na jedan! Ja ga cekam u svom selu, a on neki odabere gdje on oce da ja udarim. Sve loggove mozete dobit private, kao sto vidite nema ga u top 10, ali pushat ce ga ostali accounti ALIENS I SS.
    Uređeno od strane MentalCode (18.12.16 um 00:45 Uhr)

Član foruma S4Le's Avatar
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

brate preso si igricu

i burazeru SS savez sa aliensima nikad nije niti ce da igra

lp
    Uređeno od strane S4Le (18.12.16 um 00:42 Uhr)
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hr1 – Trevor, ex hr2 Vidi Pasa, Disperadun, ex hrx – Milka, ex ba1 – Mikula Mali, ex ba2 – golober, Collector, ex ba3 – Lolek i Bolek, hrx 2016/2017 - Haile Selassie

Pravila postanja