Stranica 1 od 7 123 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 64

Tema: Glavni grad - osvajanje/zauzimanje

nobody
    Gost

Uobičajeno Glavni grad - osvajanje/zauzimanje

evo ja i frend igramo zajedno na serveru i nasli smo jedan 15 krup za osvojit sa adminom a taj krup je ujedno i glavni grad... sad ja mu kazem ako skatamo dvorac u 15 krupu mozemo osvojit taj krup a on kaze da se nemoze... sad tko je u pravu

rider
    Gost

Uobičajeno

on ej u pravu gl grad se ne moze osvojit a da taj croper nije gl grad onda bi ga mogli oduzet sa adminom...

nobody
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od rider Vidi post
    on ej u pravu gl grad se ne moze osvojit a da taj croper nije gl grad onda bi ga mogli oduzet sa adminom...
    cekaj a kad skatam dvorac... kako su meni tako krup oduzeli

mariik
    Gost

Uobičajeno

po 479. put, glavni grad se ne more osvojit... nikad i nikako (na T3)(osim ako igrač ima više sela i katate ga na nulu)
    dvorac služi samo za proglasit selo glavnim gradom, nema utjecaj na to je li ga moguće osvojit (dvorac se more nalazit i u selu koje nije glavni grad, a i u glavnom gradu se more nalazit rezidencija...)

Burić1
    Gost

Uobičajeno

Gl. grad se nemože nikako oduzet .

nobody
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od mariik Vidi post
    po 479. put, glavni grad se ne more osvojit... nikad i nikako (na T3)(osim ako igrač ima više sela i katate ga na nulu)
    dvorac služi samo za proglasit selo glavnim gradom, nema utjecaj na to je li ga moguće osvojit (dvorac se more nalazit i u selu koje nije glavni grad, a i u glavnom gradu se more nalazit rezidencija...)
    igrac ima vise sela... imao sam ja 3 sela... 2. mi je bio kruper i njega sam proglasio glavnim gradom al meni su ga skatali na nulu... imate pravo

nod32
    Gost

Uobičajeno

gl. grad se nemoze zauzet... jedino ako mo ga skatas na nulu... onda ce selo "nestati" i napravis si ti onda naselje tamo sa naseljenicima

Član foruma
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno zauzimanje glavnog naselja

Moze li se zauzeti glavno naselje ... negdje sam procitao (ako sam dobro procitao i skontao) ako ima se ispod 3 naselja ne moze se zauzei glano naselje.

Pa me zanima jel to istina i dali je na svim serverima isto?

i sta to znaci ispod 3 naselja - ako ima 3 moze mi onda zauzeti glavno ili tek kod 4. naselja?

ILI ne moze se nikada osvojiti glavno naselje?

ne kontam to u vezi sa glavnim ... moze mi napadati koliko hoce ali nikada ne moze unistiti do nule i zauzeti ga ... ne?

xvalx
    Gost

Uobičajeno

glavni grad se nemoze zauzeti

pitarovfo
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Vitez Vidi post
    Moze li se zauzeti glavno naselje ... negdje sam procitao (ako sam dobro procitao i skontao) ako ima se ispod 3 naselja ne moze se zauzei glano naselje.

Pa me zanima jel to istina i dali je na svim serverima isto?

i sta to znaci ispod 3 naselja - ako ima 3 moze mi onda zauzeti glavno ili tek kod 4. naselja?

ILI ne moze se nikada osvojiti glavno naselje?

ne kontam to u vezi sa glavnim ... moze mi napadati koliko hoce ali nikada ne moze unistiti do nule i zauzeti ga ... ne?
    ovo sa gl. gradom: ne možeš ga zauzeti samo ga skatati do 0 stanovnika. ali ne znam ako ima više od tri sela da li mu ga možeš zauzet.:(

Slične teme

1. glavni grad
    By uuu in forum Stara pitanja
    Odgovori: 4
    Zadnji post: 10.01.11, 19:01
  2. Glavni grad crop ili?
    By jerezam in forum Stara pitanja
    Odgovori: 14
    Zadnji post: 02.08.10, 10:57
  3. Glavni grad/osvajanje
    By yamakasi46 in forum Stara pitanja
    Odgovori: 9