Prikaz rezultata 1 do 6 od 6

Tema: Smijem li sitteru poslati pojačanje?

vinc
    Gost

Uobičajeno Smijem li sitteru poslati pojačanje?

evo ja sam sitter jednome liku u 2 serveru i stalno ga napada jedan lika sa 40 :gorštak:gorštak
    smijem li ja poslat pojacanje (vojsku) i hranu (jel nece imat dosta da mi vojsku uzdrzava)
    i odmah (-ö,ö.ö-) da dobije nest iskustva ako ga gad opet napadne
    ...ne nadam se brzom odgovori... ...posto je 1. May...

leonchek
    Gost

Uobičajeno

mozes mu slati bilo sto.. i kolko hoces..

vinc
    Gost

Uobičajeno

ok hvala... bas sam naso i pravila :bad2: ja
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    §3.2 Čuvanje i korištenje istog računala
    Јednostrano slanje resursa igračima koјi koriste isto računalo, koјi čuvaјu račun ili koјi su čuvani, јe zabranjeno.
    Razmjena resursa mora biti obavljena u omjeru 1:1 i transfer resursa mora biti okončan unutar 48 sati. Iznimka kod ovog pravila je slanje hrane za uzdržavanje vlastite vojske koja je poslana kao pojačanje u drugo naselje. Takvi transferi resursa trebali bi se smatrati rijetkim iznimkama i moraju prestati 3 dana od prve isporuke hrane.
    U slučaju jednostranog slanja resursa, potrebno je pričekati 48 sati od zadnjeg transfera prije međusobnog imenovanja čuvarima i/ili upisivanja u opciju "Korisnici istog računala".
    Također, nakon prekida statusa čuvara i/ili brisanja iz opcije "Korisnici istog računala" potrebno je pričekati 48 sati prije jednostranog slanja resursa
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Član foruma usora7's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

mozes mu poslat vojsku a i hrane koliko treba za uzdravat

WhiZkiD
    Gost

Uobičajeno

bolje ti je da mu posaljes razne resse da si digne farme,jer ce ti vojska hranu brzo izjet

Extremist
    Gost

Uobičajeno

Ma kakve resse? NE!

Sitteru ne resse! Samo žito ako je vojska u pojačanju.

No međutim... Ako nemaš žita dovoljno... A on ima gold... Mislim da MH neće imati ništa protiv da mu ti pošalješ bilo koje resse koje će on onda NPC trgovcem konvertirati u žito. E zašto MH vrlo vjerojatno neće urgirati kad vidi da se to dogodilo? Pa cilj je da se gold kupuje i troši, zar ne?

Drugo ako mu ipak pošalješ resurse za gradnju mina, on ti te resurse mora vratiti u roku 48 sati! Ali ne moraju biti baš ti resursi koje je poslao, bitno je da je isti zbroj (npr. 30 sati od primitka pošiljke, za dobivenih 20000 drva, ti vratiš sitteru 15000 gline i 5000 željeza).

Slične teme

1. Odgovori: 8
    Zadnji post: 22.08.10, 01:30
  2. Kako poslati vojsku u pojačanje?
    By black legion in forum Stara pitanja
    Odgovori: 10
    Zadnji post: 21.03.09, 13:42
  3. Odgovori: 2
    Zadnji post: 17.03.09, 13:02
  4. pojačanje
    By beskompromisni Puyol in forum Stara pitanja
    Odgovori: 6