Stranica 54 od 59 PrvaPrva ... 4445253545556 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 531 do 540 od 584

Tema: Pitanja: Forum

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

mene zanima kako cu postati moderator????
    a stvarno bi htio jel neznam kaj da drugo radim pa se zezam po forumu..:gamer s mišem::gamer s mišem::gamer s mišem::gamer s mišem:

Sensa
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od CRO_velesila Vidi post
    mene zanima kako cu postati moderator????
    a stvarno bi htio jel neznam kaj da drugo radim pa se zezam po forumu..:gamer s mišem::gamer s mišem::gamer s mišem::gamer s mišem:
    otprilike - #530

Član foruma Skorpija's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Frage Postovi

Pozdrav..

Nisam pisao na forumu ima dobrih.. godinu, godinu ipo, sve je ostalo isto, no.. ili se nisam dovoljno potrudio da nadjem, ili vishe nema onih slatkih i preglednih tema za vojsku, gdje svaki chlan moze otvoriti topic sa nazivom " Xxx [ally] - VS - XXX [ally] - Steta XXXX " .

Da li je to nesto promijenjeno tj. zabranjeno? Pashcu u depresiju bez toga :(
    " It is better to die for the Emperor than to live for yourself. " :paladinko:

Sensa
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Skorpija Vidi post
    Pozdrav..

Nisam pisao na forumu ima dobrih.. godinu, godinu ipo, sve je ostalo isto, no.. ili se nisam dovoljno potrudio da nadjem, ili vishe nema onih slatkih i preglednih tema za vojsku, gdje svaki chlan moze otvoriti topic sa nazivom " Xxx [ally] - VS - XXX [ally] - Steta XXXX " .

Da li je to nesto promijenjeno tj. zabranjeno? Pashcu u depresiju bez toga :(
    §2.6. Objavljivanje izvještaja borbe u igri ili na forumu bez pismene suglasnosti svih zainteresiranih strana je zabranjeno.
    Što znači da ukoliko nemate odobrenje svih igrača čija se imena spominju u izvještaju, izvještaj morate objaviti anonimo tj. morate sakriti sva imena.
    Pravila igre

Član foruma Skorpija's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Sensa Vidi post
    Što znači da ukoliko nemate odobrenje svih igrača čija se imena spominju u izvještaju, izvještaj morate objaviti anonimo tj. morate sakriti sva imena.
    Pravila igre
    Ma znam to, ali ne razumijemo se..

Prije je na forumu bio da kazhem podforum(ne sjecam se imena tachno, ali je bilo vezano za reporte.) i on je bio namjenjen za postovanje reporta, no, to nije samo jedna tema k`o sad, vec citav podforum.

Npr:

XXX[ally] - VS - XXX[ally] - STETA XXXXXXX (ovo je bio naziv teme u podforumu, a ne samo kao sad naziv POSTA.)
    " It is better to die for the Emperor than to live for yourself. " :paladinko:

Sensa
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Skorpija Vidi post
    Ma znam to, ali ne razumijemo se..

Prije je na forumu bio da kazhem podforum(ne sjecam se imena tachno, ali je bilo vezano za reporte.) i on je bio namjenjen za postovanje reporta, no, to nije samo jedna tema k`o sad, vec citav podforum.

Npr:

XXX[ally] - VS - XXX[ally] - STETA XXXXXXX (ovo je bio naziv teme u podforumu, a ne samo kao sad naziv POSTA.)
    i sada na svakom veleposlanstvu postoji tema za postanje reporta, samo kako i sami kažete malo su neke stvari promijenjene na veleposlanstvima i to je to, sve piše i u Pravila foruma i u podforumima veleposlanstava na prvoj stranici određene teme.

Član foruma statler&waldorf's Avatar
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Sensa Vidi post
    Citat:
    §2.6. Objavljivanje izvještaja borbe u igri ili na forumu bez pismene suglasnosti svih zainteresiranih strana je zabranjeno.
    Kome i kako se dostavljaju pismene suglasnosti. Molio bih vrlo precizan odgovor, jer imam jedan strašan hoff za objavit, a ne da mi se objavljivat ga anonimno. Dakle treba li biti u obliku pisma, da li je potrebna ovjera kod javnog bolježnika svih uključenih, i da li treba biti preporučeno ili ne.
    Unaprijed hvala!!
    Za četvrti ban spreman...Pardon, za peti ban navijamo trenutačno!!

Sensa
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od statler&waldorf Vidi post
    Kome i kako se dostavljaju pismene suglasnosti. Molio bih vrlo precizan odgovor, jer imam jedan strašan hoff za objavit, a ne da mi se objavljivat ga anonimno. Dakle treba li biti u obliku pisma, da li je potrebna ovjera kod javnog bolježnika svih uključenih, i da li treba biti preporučeno ili ne.
    Unaprijed hvala!!
    vi slobodno objavite izvještaj vašeg hofa, ali ukoliko se netko žali da nije dao odobrenje za report možete biti kažnjeni.
    za dozvolu, sačuva se poruka u igri sa odobrenjem i ne briše ako se misli da će trebati.

Član foruma Korisničko ime's Avatar
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

"Svi odgovori novih korisnika idu na automatsko moderiranje i neće biti vidljivi dok ih ne odobri neki od moderatora. Molimo Vas za strpljenje, hvala! "

Zanima me koliko dugo vrijedi ovo da mogu normalno postati a ne čekati da moderator odobri moj post...?
    Već sam prije imao acc na ovom forumu koji je na moj zahtjev obrisan, i odlučih se vratiti travianu, kad vidi čuda neko novo pravila...I da...Hvala vam što ste tako ljubazni što ćete mi odgovoriti odmah, a ne uputiti me na pretragu jer ova pretraga na forumu ne vrijedi ni pišljivog boba, lakše ću preko googla naći neku potrebnu informaciju vezanu uz ovaj forum
    :zeko:

Član foruma Horall's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Korisničko ime Vidi post
    "Svi odgovori novih korisnika idu na automatsko moderiranje i neće biti vidljivi dok ih ne odobri neki od moderatora. Molimo Vas za strpljenje, hvala! "

Zanima me koliko dugo vrijedi ovo da mogu normalno postati a ne čekati da moderator odobri moj post...?
    Već sam prije imao acc na ovom forumu koji je na moj zahtjev obrisan, i odlučih se vratiti travianu, kad vidi čuda neko novo pravila...I da...Hvala vam što ste tako ljubazni što ćete mi odgovoriti odmah, a ne uputiti me na pretragu jer ova pretraga na forumu ne vrijedi ni pišljivog boba, lakše ću preko googla naći neku potrebnu informaciju vezanu uz ovaj forum
    :zeko:
    Kada sakupiš 10 postova, nećeš više trebati čekati moderatora za odobrenje postova.
    Uređeno od strane Horall (09.01.11 um 14:26 Uhr)

:pizza:

Slične teme

1. Odgovori: 0
    Zadnji post: 19.09.11, 06:31
  2. Pitanja:Avanture
    By Bernand in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 30.03.11, 14:45
  3. Pitanja: Srebro
    By GL1STA in forum Stara pitanja
    Odgovori: 6
    Zadnji post: 23.03.11, 13:47