Stranica 1 od 59 1231151 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 584

Tema: Pitanja: Forum

D3r3d3v1l
    Gost

Uobičajeno Pitanja: Forum

Citat Citat od i542 Vidi post
    Ovdje postavljajte pitanja za forum kako se ta pitanja ne bi miješala sa pitanjima za Travian
    Prije nego što pitate, pročitajte Forum FAQ i pogledajte je li vaše pitanje već odgovoreno.

Zasto si nemogu stavit neki avatar na forumu?
    Uređeno od strane Sensa (09.07.10 um 19:03 Uhr)

Banned
    Registriran
    Sep 2007

Uobičajeno potpisi na forumu

mene brine kako da stavim potpis na forum? molim da mi netko odgovori:confused::confused::confused:

Član foruma hzg's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

Ides na korisnicki panle u gornjem lijevom uglu stranice, zatim imas pod control panel s desne strane uredi potpis i tamo napise sto zelis i uredis kako hoces!

jobilibi
    Gost

Uobičajeno slikica

Kako da stavim onu slicicu sa lijeve strane ispod imena.:cool:

Extremist
    Gost

Uobičajeno

Na korisničkom panelu opcija uredi avatar:
    http://forum.travian.com.hr/usercp.php
    Uređeno od strane Extremist (21.12.07 um 16:14 Uhr)

Vanq
    Gost

Uobičajeno 2 pitanja u vezi foruma

1. kako napravite i gdje nađete za potpis sliku gdje je kao vaša rasa, poredak na ladderu, broj naselja, itd... ?

2. u korisničkom panelu kako da stavim neku temu u praćenje ?

thx

Xylon
    Gost

Uobičajeno

1. http://cry.travianteam.com/signatures.php

2. neznam

Edit: Evo sad znam i drugo: Lijepo otvoris temu i z desne strane ti pise "Opcije teme". Stisnes na to pa onda "Obilježi ovu temu"
    Uređeno od strane Xylon (25.02.08 um 10:47 Uhr)

autotrolej
    Gost

Uobičajeno

potpis s rasom i tim napraviš na http://travian.macaputo.de/index.php?lng=en ili http://travian.macaputo.de/index.php?lng=hr ako hoćeš na hrvatskom

Miljenko
    Gost

Uobičajeno Osvrt na pravila foruma

Zanima me što mislite o pravilima ovog foruma i moderatorima... Ja sam par dana na forumu i prvo sam primjetio brdo zabrana, pravila,... Moderatori u postovima dosta cesto upadaju sa crvenim slovima, pa nekoga banaju, pa nesto brane, ...

Zasto?

Nije li cilj foruma potaci ljude da razmijene misljenja. Siguran sam da vam je to bila ideja, i to se i dogadja na ovom forumu, ali bilo bi toga i vise kada se ljudi ne bi ogranicavali sa silnim pravilima. Ja, recimo nisam imao strpljenja ili volje, vremena, sto god, da procitam cijeli pravilnik. :-) To naravno nije opravdanje ako prekrsim pokoje pravilo u ovom postu, ali pravilnik je predugacak.

Mislim da bi uz pravila foruma trebalo staviti i objasnjenja za pravila, tako bi ih ljudi lakse prihvatili. Npr. zasto je zabranjeno spominjati nickove iz igre ili koordinate? U danasnje doba ljudi ce iskomunicirati sto zele na ovaj ili onaj nacin... Nece kroz ovaj forum, ali hoce chatom, drugim forumom, ... Primjetio sam da neki igraci otvaraju svoje forume na drugim sajtovima, zasto se to dogadja? Zbog pravila?

Inace, mislim da ste vrlo kuul ekipa i vidim da je sega dobra pa cu se prikljuciti. Zapoceo sam igru na S2 serveru kao ***** (:-) ah ta pravila). Cuvajte se.

duby
    Gost

Uobičajeno

jednom prilikom sam dva sata potrošio na pretragu da nađem ono što me zanimalo.
    Da sam postavio pitanje na forumu dobio bi odgovor poput..
    -koristi pretragu
    -to je več bilo 10000 puta
    -ako neznaš nemoj igrat itd.
    dakle slažem se s jednom od opaski a što se tiće otkrivanja koordinata to nebi baš dopustio.

Slične teme

1. Odgovori: 0
    Zadnji post: 19.09.11, 06:31
  2. Pitanja:Avanture
    By Bernand in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 30.03.11, 14:45
  3. Pitanja: Srebro
    By GL1STA in forum Stara pitanja
    Odgovori: 6
    Zadnji post: 23.03.11, 13:47
  4. Kratka pitanja