Prikaz rezultata 1 do 9 od 9

Tema: katapultiranje u istu sekundu

bumajpe
    Gost

Uobičajeno katapultiranje u istu sekundu

evo pošto sam ja novi u ovoj igri,a vjerujem da ih ima dosta koji kao i ja neznaju neke fore i cake,a ostali igrači nežele to podjelit sa nama,odlučio sam da pomognem koliko budem mogao....

kako se šalju katapulti u istu sekundu????????

morate imati mogučnost da otvorite više tabova, i to i napravite,zatim odaberete selo koje će te napasti i stisnete pošalji vojsku,nakon toga preslikate tu adresu u ostale tabove....
    zatim svim tabovima stavite broj vojske i katapulta koje želite slati u napad,i tako u svim tabovima(morate podjelit točan iznos koliko vojske imate,na koliko valova želite slati)...
    zatim stisnete OK ali samo onaj prvi OK,ne onaj konačni sa kojim šaljete u napad,i to napravite u svim tabovima....
    i zatim stavite miš u onom prvom tabu na OK(ali ga nepritiščete),znači samo ga postavite da stoji nad tim OK...
    kad ste to sve posložili,pritisnete CTRL i držite,sa drugim prstom će te brzo tipkati TAB tipku a sa desnom rukom će te pritiskati sa mišem OK...
    znači tipka TAB će mjenjati tabove a vi će te sa drugom rukom slati napade sa ok,i sad neznam koliko ih je moguće poslati u istu sek,kažu da je sedam najviše,a sve to ovisi o vježbi i vašoj brzini....

mislim da ovo nebi trebala biti nikakva tajna i da je ovo odavno trebalo biti na forumu a ne da se samo povlašteni služe sa ovim....

P.S ovo stavljam na forum iz baš tog razloga,jer neki čuvaju ovo kao tajnu o Svetom Gralu......naime jučer sam pitao jednog igrača sa HR2 i nije htio reći pa evo ja sam doznao sinoć i sad to dijelim sa svima........

Extremist
    Gost

Uobičajeno

Apsolutno se slažem s tobom, nema razloga tajiti stvari. Inače jest već na forumu:
    http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=5599

bumajpe
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Extremist Vidi post
    Apsolutno se slažem s tobom, nema razloga tajiti stvari. Inače jest već na forumu:
    http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=5599

EX sry,ja nisam mogao naći nikako ako je,izbriši temu ,raspitivao sam se i nisam saznao do sinoć....jbg

Extremist
    Gost

Uobičajeno

Ma zašto bih ju brisao?

Nije višak, kvalitetno je napisana, nek stoji.
    Mogu ti se samo zahvaliti što si dao sebi vremena i volje za napisat ju.

Član foruma edo-1's Avatar
    Registriran
    Nov 2007

Uobičajeno

thx od mene...
    nego trebao s inapomenut da se treba pazit na broj vojenika koji se salju da se sve nebi srusilo ak vise puta poslajes iste vojnike itd....

bumajpe
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od edo-1 Vidi post
    thx od mene...
    nego trebao s inapomenut da se treba pazit na broj vojenika koji se salju da se sve nebi srusilo ak vise puta poslajes iste vojnike itd....
    CITAT::::
    zatim svim tabovima stavite broj vojske i katapulta koje želite slati u napad,i tako u svim tabovima(morate podjelit točan iznos koliko vojske imate,na koliko valova želite slati)...

edo ja mislim da sam sve napisao kako treba a ako misliš da treba ti slobodno dopiši

line215
    Gost

Uobičajeno

ovo je dobro sta si reko za slanje u istu sekundu i mislim da ce pomoc dosta igraca:lol2:

Član foruma qertz's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od line215 Vidi post
    ovo je dobro sta si reko za slanje u istu sekundu i mislim da ce pomoc dosta igraca
    Slažem se.

To sam negdje pročitao u nekoj temi, sada duboko zakopanoj u srcu foruma, tako da sam znao.
    Nisam mislio da je to tajna, heh, znao sam tajnu, wau...
    http://www.pic4ever.com/images/121fs725372.gif

bumajpe
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od qertz Vidi post
    Slažem se.

To sam negdje pročitao u nekoj temi, sada duboko zakopanoj u srcu foruma, tako da sam znao.
    Nisam mislio da je to tajna, heh, znao sam tajnu, wau...
    gle da li je tajna ili ne,to je nebitno,ja sam sinoć pitao jednog igrača i nije htio reći,(nego ono odgovori brz na okidaču i druge seljačke fore),i sad to može biti problem za igrače poput mene starije,totalno neiskusne u ovakvim sličnim stvarima,a nema nikoga koga tu pozna ili sl,a večina lupeta po forumu same gluposti tako da vjeruj mi izgubi čovjek volju da pita nešto kad se odgovara da se ni nepročita pitanje,meni se desilo sto puta....

na forumu je bila slična tema samo što teletabis kao ja za ove stvari nikako nije mogao provalit kako to ustvari ide, a za sebe mislim kako brzo učim i nije mi teško se suočit sa problemom.....

p.s. samo sam htio pomoći
    Uređeno od strane bumajpe (05.05.08 um 15:19 Uhr)

Slične teme

1. Katapultiranje
    By xXxCickoxXx in forum Stara pitanja
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 31.10.10, 16:30
  2. katapultiranje na nulu
    By meister in forum Stara pitanja
    Odgovori: 12
    Zadnji post: 18.09.08, 21:58
  3. Katapultiranje saveznika
    By morernil in forum Stara pitanja
    Odgovori: 6