Prikaz rezultata 1 do 7 od 7

Tema: skloniste

ana14
    Gost

Uobičajeno skloniste

a moze da uslikate skloniste i da pokazete kakse gradi jer ja ga nemogu da sagradim a za njega navodno netreba nista da bude vec lvl ...

Član foruma Black Revenger's Avatar
    Registriran
    Jul 2007

Uobičajeno

ono ti izgleda ko drvo i netreba nikakve predispozicije za sagradit. vjerovatno ti je vec sagrađeno samo ga trebas naci dije.

Član foruma hzg's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

dobro ti je BR rekao vec si ga sigurno imas tu ti je slika
    http://help.travian.com/index.php?ty...&mod=362&s=300

Član foruma Marvex's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

To je i meni stvaralo frku, jos kad sam poceo igrati nakako ga nisam mogao naci!
    Dok nisam dobio 130 populacije

ana14
    Gost

Uobičajeno

hehe hvalasto stemi rekli sadasam tek skontala vec sam ovako pitanje napravila a niko nije odgovorio da je to drvo hvala

Borna LL Cool B
    Gost

Uobičajeno

Da, tako je i meni bilo. I to mislim na us speed serveru. Imao sam jedno skrovište koej je bilo lvl 9. I nisam imao resursa da ga napravim na lvl 10. I onda sam ja išao stavit drugo skrovište na lvl 1, jer sam za njega imao resursa. I ja kliknem na prazno polje da gradim, a kad ono nema 2. skrovišta.
    I onda sam čekao resurse, te nakon što sam izgradio ovo 1. sklonište na lvl 10, onda sam mogao gradit 2. skrovište.
    Ne znam zakaj je tako bilo jer sam uvijek mogao gradit npr. dva skrovišta a da ni jedan bude lvl 10..a bo
    Možda bio neki mali bug il šta ja znam hehe

Član foruma Albatross's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Borna LL Cool B ban 3 tjedna, ali kad sam vidio da si i temu iz 7 mjeseca prošle godine, dobit češ 2 mjesca. Znaš razlog kao i svi drugi. Molim lock.

Slične teme

1. skloniste-gdje mi je?
    By marxx in forum Stara pitanja
    Odgovori: 2
    Zadnji post: 31.12.07, 01:13

Pravila postanja