Stranica 2 od 18 PrvaPrva 123412 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 171

Tema: Greške u pravopisu na forumu / igri

zagreb10000
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Elleipsis Vidi post
    kad vec idemo u te novo'rvacke krajnosti jesi li sigiuran da je ispravno reci "nazočni" ili je bolje reci "uzočni"...:confused:
    inace interes je isto tuđica... na hrvatskom se kaze zanimanje (za koga/što) pa bi bilo ispravnije da si nam rekao "ako vas odista zanima bla bla":cool:

p.s. idem sada sa svog nakrilnog racunala preseliti neke podatke na svoj pamtljivi prutic da mi ne zauzimaju očvrsje:eek:
    Ne ide to tebi.Drži se ti srpsko-hrvatskog.

Elleipsis
    Gost

Uobičajeno

Ne ide to tebi.Drži se ti srpsko-hrvatskog.
    nisam ni sumnjala da cu od tebe dobit ovakav komentar... that's so passe :rolleyes:

floosh
    Gost

Uobičajeno

Pozz
    Temu sam i napravio zbog razloga da greške koje pronađete ubacite da bi se popravile. E sad, ne sjedim ja cijeli dan ovdje i popravljam gramatiku na forumu, ima tu i drugih, važnijih obaveza, ili bi vam bilo draže da se posvetim forumu a zapostavim malo igru pa da po 5 dana čekate na odgovore tamo

P.S. Temu sam otvorio da se prijavljuju greške, ne za međusobna "prepucavanja" korisnika, tako, da nebi počeo dijeliti opomene i banove, smirite se malo.
    Pozz

Član foruma hzg's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

1. dok uredujes pise "razlog editovanja"
    2. Pise "quote" "post reply" u svakom topicu, neznam dali se to prevodi ali to nije hrvatski

i sve ono iz zadnjeg posta jos uvijek samo polako!

floosh
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od hzg Vidi post
    Pa evo ovako samo za pocetak, kada drzis mis na gumbu za QUOTE, BRZI ODGOVOR i POST REPLY pise sve na njemackom!
    Done, next

Član foruma hzg's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

Citat Citat od floosh Vidi post
    Done, next
    Evo neznam dal si i ovo!

1. Kada je netko bananiran onda mu pise "Gesspert" ispod imena u postovima. Ovo sam vidio zahvaljujuci dickhedu!

2. Kada otvoris korisnicki panel tamo na lijevoj strani gdje je izbornik pise "Kontrollzentrum" i ispod toga "Einstellungen & Optionen", ispod toga sve pise "Edituj" (to je cesta greska na ovom forumu) treba pisati Uredi (ili barem Editiraj)

3. Kada otvoris bilo koji forum onda na dnu gdje pise tko su moderatori tog foruma pise "Moderatoren"

4. Opet zahvaljujuci dickheadu sam vidio da na listi ignoriranih pise "lista ignorisanih"

5. U privatnim porukama pise "Letzte Woche" i "Letzter Monat" ostalo je OK.

1. dok uredujes pise "razlog editovanja"
    2. Pise "quote" "post reply" u svakom topicu, neznam dali se to prevodi ali to nije hrvatski

To sam vec bio napisao, ak si ispravio slobodno brisi ovaj post!

floosh
    Gost

Uobičajeno

Hvala na pomoći Radim upravo na tome

zagreb10000
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od floosh Vidi post
    Pozzdrav,

Pošto vidim da još uvjek ima grešaka gramatičkih na forumu a neprimjetim ih sve, zamolio bi sve igrače koji pronađu grešku, da li to bila pravopisna greška, pogrešan jezik, pogrešan smisao rečenice, šta god već, da je prijave ovde na forumu uz naznaku gdje su tu grešku našli da bi se moglo popraviti to sve.

Hvala
    Oficialne obavijesti-službene obavijesti
    jer je moguće da je vaše pitanje već odgovoreno-...da je na vaše pitanje...
    ili želite da prijavite kvar na serveru-ili želite prijaviti kvar na serveru
    ako želite da pokažete šta ste napravili-ako želite pokazati..

Elleipsis
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od zagreb10000 Vidi post
    Oficialne obavijesti-službene obavijesti
    jer je moguće da je vaše pitanje već odgovoreno-...da je na vaše pitanje...
    ili želite da prijavite kvar na serveru-ili želite prijaviti kvar na serveru
    ako želite da pokažete šta ste napravili-ako želite pokazati..
    moram biti iskrena, ali zaista mislim da tema "greske u pravopisu" nije napravljena za tip gore navednog ispravljanja (koje po mom misljenju jos nije ni u potpunosti tocno) nego za ispravljanje tuđica koje postoje na sve strane kao npr. "edituj" ili " Dieses Thema enthält mehr als 10 Antworten. Klicken Sie hier, um das ganze Thema zu lesen."
    Neke stvari kao "Đubriste" bolje opisuje atmosferu (jezicnu, ali i kulturolosku) nego npr. otpad pa mozda ne bi trebali brzat sa prevođenjem apsolutno bilo cega sto se predlozi...
    Uređeno od strane Elleipsis (01.10.07 um 14:11 Uhr)

zagreb10000
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Elleipsis Vidi post
    moram biti iskrena, ali zaista mislim da tema "greske u pravopisu" nije napravljena za tip gore navednog ispravljanja (koje po mom misljenju jos nije ni u potpunosti tocno) nego za ispravljanje tuđica koje postoje na sve strane kao npr. "edituj" ili " Dieses Thema enthält mehr als 10 Antworten. Klicken Sie hier, um das ganze Thema zu lesen."
    Neke stvari kao "Đubriste" bolje opisuje atmosferu (jezicnu, ali i kulturolosku) nego npr. otpad pa mozda ne bi trebali brzat sa prevođenjem apsolutno bilo cega sto se predlozi...
    Forsiranje riječi "đubrište" umjesto "smetlište" ili "otpad" posljedica je neznanja ili namjere zatiranja hrvatskog jezika u korist prošlih nametnutih parajezičnih nakarada.U ovoj državi na sreću postoji zakon o uporabi hrvatskog književnog jezika,a prvenstveno se odnosi na uparabu u medijima.Složit ćemo se da je internet medij i da naša djeca igrajući online igrice imaju pravo komunicirati materinjim jezikom.Jugoslavije na sreću nema odavno i čim prije se s tim pomirimo,sve će biti lakše.

Slične teme

1. Greške na s1
    By exAzriel in forum Greške u igri
    Odgovori: 6
    Zadnji post: 13.10.16, 16:48
  2. Greške u pravopisu / prijevodu T3.6
    By floosh in forum Greške u igri
    Odgovori: 129
    Zadnji post: 05.05.14, 18:52
  3. hr2 greske
    By sauhea in forum Greške u igri
    Odgovori: 11