Stranica 1 od 18 12311 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 171

Tema: Greške u pravopisu na forumu / igri

floosh
    Gost

Ausrufezeichen Greške u pravopisu na forumu / igri

Pozzdrav,

Pošto vidim da još uvjek ima grešaka gramatičkih na forumu a neprimjetim ih sve, zamolio bi sve igrače koji pronađu grešku, da li to bila pravopisna greška, pogrešan jezik, pogrešan smisao rečenice, šta god već, da je prijave ovde na forumu uz naznaku gdje su tu grešku našli da bi se moglo popraviti to sve.

Hvala

Član foruma hzg's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

Pa evo ovako samo za pocetak, kada drzis mis na gumbu za QUOTE, BRZI ODGOVOR i POST REPLY pise sve na njemackom!

Deviant
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od dickhead Vidi post
    ok budem ja imam prilično puno grešaka tako da moram :(:(

jel on to misli da se radi o njegovim gramatickim pogreskama?

neka ga netko zaustavi vise

Deviant
    Gost

Uobičajeno

1. sidebar u korisnickom panelu ("edituj" i nesto njemackih rijeci)
    2. citati gdje i dalje pise "zitat" i "zitat von"
    3. obavijest ako nesto ne valja sa postom je na njemackom; npr. kad se stavi previse smajlicha

i ja ozbiljno mislim kad kazem da ga netko vec jednom zaustavi :rolleyes:

zagreb10000
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od floosh Vidi post
    Pozzdrav,

Pošto vidim da još uvjek ima grešaka gramatičkih na forumu a neprimjetim ih sve, zamolio bi sve igrače koji pronađu grešku, da li to bila pravopisna greška, pogrešan jezik, pogrešan smisao rečenice, šta god već, da je prijave ovde na forumu uz naznaku gdje su tu grešku našli da bi se moglo popraviti to sve.

Hvala
    Ono tamo "đubrište" bode oči.

Član foruma hzg's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

1. Kada je netko bananiran onda mu pise "Gesspert" ispod imena u postovima. Ovo sam vidio zahvaljujuci dickhedu!

2. Kada otvoris korisnicki panel tamo na lijevoj strani gdje je izbornik pise "Kontrollzentrum" i ispod toga "Einstellungen & Optionen", ispod toga sve pise "Edituj" (to je cesta greska na ovom forumu) treba pisati Uredi (ili barem Editiraj)

3. Kada otvoris bilo koji forum onda na dnu gdje pise tko su moderatori tog foruma pise "Moderatoren"

4. Opet zahvaljujuci dickheadu sam vidio da na listi ignoriranih pise "lista ignorisanih"

5. U privatnim porukama pise "Letzte Woche" i "Letzter Monat" ostalo je OK.

Ima jos, sam mi se sada neda pisati! Budem kasnije dodao! Pozdrav!
    Uređeno od strane hzg (22.09.07 um 16:56 Uhr) Razlog: ispravak

zagreb10000
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od floosh Vidi post
    Pozzdrav,

Hvala
    Što ćeš ti popravit kad niti sam ne znaš hrvatski jezik?Osim toga, šesti dan prolazi a od tebe ni traga ni glasa.Jak si ti admin.

Uobičajeno

Citat Citat od zagreb10000 Vidi post
    Što ćeš ti popravit kad niti sam ne znaš hrvatski jezik?Osim toga, šesti dan prolazi a od tebe ni traga ni glasa.Jak si ti admin.
    Ko je rekao da on sam prevodi, a osim toga, ako nisi znao, u slavoniji se koristi ekavica,a naš dragi admin je iz slavonije.
    Osim toga, prevođenje je teška stvar, prvo se treba malo nakupiti, prije nego se krene, a ne odmah greškicu po greškicu.
    I u vezi ovog zadnjeg, molim te pročitaj moj i njegov potpis, to se odnosi i na forume.

zagreb10000
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od CroJin Vidi post
    Ko je rekao da on sam prevodi, a osim toga, ako nisi znao, u slavoniji se koristi ekavica,a naš dragi admin je iz slavonije.
    Osim toga, prevođenje je teška stvar, prvo se treba malo nakupiti, prije nego se krene, a ne odmah greškicu po greškicu.
    I u vezi ovog zadnjeg, molim te pročitaj moj i njegov potpis, to se odnosi i na forume.
    Drago mi je da je đubrište preimenovano u otpad.Ukoliko ste stvarno zainteresirani,potrudit ću se prijaviti vam svaku neispravno napisanu riječ(npr.umjesto "prisutnih" treba stajati "nazočnih").
    I ja sam slučajno rođen i dugo živio u Slavoniji i nikada nisam rekao niti napisao "ovde".

Elleipsis
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od zagreb10000 Vidi post
    Drago mi je da je đubrište preimenovano u otpad.Ukoliko ste stvarno zainteresirani,potrudit ću se prijaviti vam svaku neispravno napisanu riječ(npr.umjesto "prisutnih" treba stajati "nazočnih").
    I ja sam slučajno rođen i dugo živio u Slavoniji i nikada nisam rekao niti napisao "ovde".
    kad vec idemo u te novo'rvacke krajnosti jesi li sigiuran da je ispravno reci "nazočni" ili je bolje reci "uzočni"...:confused:
    inace interes je isto tuđica... na hrvatskom se kaze zanimanje (za koga/što) pa bi bilo ispravnije da si nam rekao "ako vas odista zanima bla bla":cool:

p.s. idem sada sa svog nakrilnog racunala preseliti neke podatke na svoj pamtljivi prutic da mi ne zauzimaju očvrsje:eek:

Slične teme

1. Greške na s1
    By exAzriel in forum Greške u igri
    Odgovori: 6
    Zadnji post: 13.10.16, 16:48
  2. Greške u pravopisu / prijevodu T3.6
    By floosh in forum Greške u igri
    Odgovori: 129
    Zadnji post: 05.05.14, 18:52
  3. hr2 greske
    By sauhea in forum Greške u igri
    Odgovori: 11