Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 18

Tema: struktura vojske

MisoKovac
    Gost

Uobičajeno struktura vojske

koja je najbolja obrambena struktura vojske za rimljane ? dal nastancati brdo Equites Caesaris il legionare ? Pitanje postavljam zbog toga sto je svako naselje limitirano kolicinom hrane pa me zanima koji je najbolji omjer potrosnje hrane i dobivene obrane po jedinici .

albundi je GLAVNI...kaže floosh albundi's Avatar
    Registriran
    Nov 2007

Uobičajeno

Citat Citat od MisoKovac Vidi post
    koja je najbolja obrambena struktura vojske za rimljane ? dal nastancati brdo Equites Caesaris il legionare ? Pitanje postavljam zbog toga sto je svako naselje limitirano kolicinom hrane pa me zanima koji je najbolji omjer potrosnje hrane i dobivene obrane po jedinici .
    zato ljudi uzimaju ovaj krop največi za glavni grad...
    Potpis uklonjen, i542
    Potpis uklonjen, Vinkos

pauk888
    Gost

Uobičajeno

ovisi o tome kolika ti je proizvodnja,i jesi li orjentiran na napad ili obranu

MisoKovac
    Gost

Uobičajeno

a ako ga nemas , limitiran si sa 1000 hrane i sta onda štancat ?

orijentiran iskljucivo na obranu

guzza
    Gost

Uobičajeno

Naprotiv ne trebas samo napraviti odbrane koliko to selo proizvodi zita jer prvo malo bi mogao napraviti odbrane i ne bi bila znacajna a drugo ako si ti zavrsio sa tim selom tj. izgradio sve moguce sto ce ti ikad trebati u njemu onda samo pucaj odbranu i kasnije kupuj zito obicnim resursima a ostatak resursa pretezno se salju u cropper na dalju odbradu u vojsku napadacku ili izgradnju croppera preko 10lvla zitnih polja tako da ti je najbolje da si u jednom selu napravis svu odbranu jer im onda lagano mozes tu dici oklop i rasporedis je po drugim selima .. eh sad ako imas problem da su ti sela udaljena onda gradi u svakom odbranu kod rimaljana najbolji je omjer 3000 pretsa na 2000 legionara ali opet to sve zavisi od servera i ima li puno napadacki vojski sa konjicom itd.

Član foruma pinin's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

ja bih ti savjetovao pretorijance,oni su ti specijalisti za obranu,isto ih možeš kombinirati sa caesariesima koji imaju dobru obranu i izvrstan napad pa da možeš napravit onda ˝kontru˝

Član foruma qertz's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od pinin Vidi post
    ja bih ti savjetovao pretorijance,oni su ti specijalisti za obranu,isto ih možeš kombinirati sa caesariesima koji imaju dobru obranu i izvrstan napad pa da možeš napravit onda ˝kontru˝
    Pretorijanci su za obranu protiv pješadije. Ako te netko napada samo konjanicom, onda radi legionare.
    http://www.pic4ever.com/images/121fs725372.gif

Član foruma paul's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od qertz Vidi post
    Pretorijanci su za obranu protiv pješadije. Ako te netko napada samo konjanicom, onda radi legionare.
    sto znaci,stancas pretoriane i legionare...
    under construction

Član foruma qertz's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od paul Vidi post
    sto znaci,stancas pretoriane i legionare...
    Da ali, mene su napadali samo konjicom i onda sam radio samo legionare. Što će mi onda pretoriani?
    Ako te napadaju samo pješadijom radi samo pretorijane.
    Ako i jedno i drugo onda poslušaj paula.
    http://www.pic4ever.com/images/121fs725372.gif

Član foruma pinin's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

sad je pitanje dali si možeš dopustiti caesariese,ako da po meni (ne tvrdim da sam u pravu) je najbolja kombinacija caesariesi i preti...

EDIT:ima jedna stranica za te napade,sad se nemogu sjetit ali pitaj n00ba,mislim da on zna...

Slične teme

1. [LZN] vs [LAV-ICE] - 4,5M vojske
    By JIN in forum hr1
    Odgovori: 46
    Zadnji post: 03.12.09, 19:44
  2. [THE] vs [Zvone (I&F)] - 3M vojske
    By Nixon in forum hr1
    Odgovori: 96
    Zadnji post: 10.11.09, 22:56
  3. [BatzukerO] vs xxx - 70k vojske
    By Batzukero in forum hr1
    Odgovori: 7