Stranica 10 od 10 PrvaPrva ... 8910
Prikaz rezultata 91 do 97 od 97

Tema: [THE] vs [Zvone (I&F)] - 3M vojske

Banned
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

NOVI SERVER, NOVO DRUZENJE, NOVI RATOVI, NOVA PRILIKA ZA FORUM BEZ PLJUVANJA i SLICNO.

Jel vama JASNO? ko pljuje, jako steti savezu DI igra a nista ne steti protivniku.

vodstvo svih saveza, odgovorni ste ako jedan igrac VAŠ koji pljuje na forumu. predlazem IZGON iz vaseg saveza i katanjem do NULE. tako se RADI u .comove. i UZIVAJTE na ovom serveru

Član foruma
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od z00ey Vidi post
    sry nixon, moja greska, mislio sam na krivog igraca. primi moju ispriku. no ako jos igras s2 mozemo se dogovoriti za farmanje dicktat mi je takodjer na meti, nije THE jedini kojeg farmam

sto se tice akcija, kvalitetno organizirano (vise igraca, katasi kak treba itd) ali vjerojatno premalo fejkanja. da ste otfejkali GG prosli bi na support 'ladno, i nanijeli tesku stetu koja bi prekinula mogucnost tvorbe offa.

no isli ste na GG, a sve akcije zajedno ne bi donijele (ni da su prosle) do krop killa. a to je, iskreno, jedini pravi razlog katanja GG-a. tako da ste po meni donijeli strateski krivu odluku koja vam se obila.

unistenje pak braniteljevog offa je zanimljivo. isao je na jedino selo manjeg igraca, a vi ste to skontali i dovoljno deffali. da li je bilo fejka s njegove strane? ako nije njegova greska. ako je vasa dodatna zasluga za citanje napada (koliko god vas ima 50 ili vise, a njih 5, nije lahko deffati 5-6 gradova u par sati, koliko je trajao napad)...
    lijepo pojašnjeno,i neka se nastave ratovi virtualni,a kad završe ratovi virtualni,bez obzira na pobjednika predlažem okupljanje-najveće do sad-na veliku pivu i zajedničku feštu.
    naravno bude li moguče.
    :luvz:

Član foruma dadyo's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od domo29 Vidi post
    NOVI SERVER, NOVO DRUZENJE, NOVI RATOVI, NOVA PRILIKA ZA FORUM BEZ PLJUVANJA i SLICNO.

Jel vama JASNO? ko pljuje, jako steti savezu DI igra a nista ne steti protivniku.

vodstvo svih saveza, odgovorni ste ako jedan igrac VAŠ koji pljuje na forumu. predlazem IZGON iz vaseg saveza i katanjem do NULE. tako se RADI u .comove. i UZIVAJTE na ovom serveru
    Uff, kolega mislim da malo pretjeruješ, pa nema sad tu nekog vrijeđanja, nešto je bilo od strane THE saveza, al dobro, nije strašno. To je po meni čisto nabrijavanje što će se dobro odraziti na igru (neće biti sim-citi server).
    ...a hof, ovo nije za THE savez hof već hos (shame not fame) :blink:, za branioca je hofčina...predobar deff, čestitke...

P.S. pozdrav ekipi iz #SS#/NAV/PTSP
    ...hedonizam jača organizam....

Banned
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadyo Vidi post
    Uff, kolega mislim da malo pretjeruješ, pa nema sad tu nekog vrijeđanja, nešto je bilo od strane THE saveza, al dobro, nije strašno. To je po meni čisto nabrijavanje što će se dobro odraziti na igru (neće biti sim-citi server).
    ...a hof, ovo nije za THE savez hof već hos (shame not fame) :blink:, za branioca je hofčina...predobar deff, čestitke...

P.S. pozdrav ekipi iz #SS#/NAV/PTSP
    Jel pretjerujem? DA, pa ja sam u ekipi di pozdravljas iako nisam igrao prosle runde. mnogima neiskusnim forumasima nije palo pamet da je ovo novi server i jako malo dobivamo reporte koje zelimo pogledat a ne moram pitat onog napadnut da mi da reporte. zbog vasih nepotrebnih rijeci unistavate nama volje da na forumu nikad nece postat reporte. zato to IMAJTE na umu. eto razloga zasto pretjerujem, ostavite EGO, PONOS, PLJUVANJA, PROSLOST na chat tema s1 ili iza monitora ili u smeće.

stoga, budite dobri i pustite da imamo vise hofova na forumu a da ne moramo ucit ili citat novine. postujte igrace koje trude da imaju sto vise vojnika i sto vise napadat i gube ili dobivaju. pozdrav svima.

Član foruma dadyo's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od domo29 Vidi post
    Jel pretjerujem? DA, pa ja sam u ekipi di pozdravljas iako nisam igrao prosle runde. mnogima neiskusnim forumasima nije palo pamet da je ovo novi server i jako malo dobivamo reporte koje zelimo pogledat a ne moram pitat onog napadnut da mi da reporte. zbog vasih nepotrebnih rijeci unistavate nama volje da na forumu nikad nece postat reporte. zato to IMAJTE na umu. eto razloga zasto pretjerujem, ostavite EGO, PONOS, PLJUVANJA, PROSLOST na chat tema s1 ili iza monitora ili u smeće.

stoga, budite dobri i pustite da imamo vise hofova na forumu a da ne moramo ucit ili citat novine. postujte igrace koje trude da imaju sto vise vojnika i sto vise napadat i gube ili dobivaju. pozdrav svima.
    S obzirom koju si ekipu (pobjednici zadnjeg s1) odabrao neće ti trebati hof rubrika jer češ u najboljim hofovima i sam sudjelovati.
    A sad da znaš tjek događaja sa zadnjeg s1 ne bi se čudio ovim debatama, ne brini neću daviti dalje prošlim vremenom.
    .... za ekipu koja neće objavljivati hofove imam jedan savjet: gasite račune jer vam nije mjesto ovde ako ne možete čuti kajlu,dve na svoj račun.
    Koliko sam primjetio the je prvi branioca nazvao žicarošem, ovcom pa i varalicom prema tome....
    ...hedonizam jača organizam....

Uobičajeno

Krenuli ste sa medusobnim prepucavanjem, a u biti je topic I&F obrana od THE saveza. Pa da nastavim sa topicom: cestitke I&F savezu :pivo:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od InsaneSkillz Vidi post
    Krenuli ste sa medusobnim prepucavanjem, a u biti je topic I&F obrana od THE saveza. Pa da nastavim sa topicom: cestitke I&F savezu :pivo:
    ... ma dajte ljudi I&F ima 6-7 igrača a koliko je deffa unutra.....

pa to je def od svih OFaH saveza..... oni su deffali i sad ko nisu s njima u savezu....

hahahahahahahahahah

Slične teme

1. [LZN] vs [LAV-ICE] - 4,5M vojske
    By JIN in forum hr1
    Odgovori: 46
    Zadnji post: 03.12.09, 19:44
  2. [BatzukerO] vs xxx - 70k vojske
    By Batzukero in forum hr1
    Odgovori: 7
    Zadnji post: 20.09.09, 23:37
  3. Što je to omjer vojske?
    By bexy in forum Stara pitanja